HHS 22 میلیارد دلار برای آزمایش و واکسیناسیون آزاد می کند


وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بیش از 22 میلیارد دلار بودجه برای کمک به ایالات ، سرزمین ها و آبادی ها در تهیه آزمایشات و واکسیناسیون آزاد می کنند.

این پول بخشی از قانون بودجه اضافی پاسخ و کمک به ویروس کرونا است که اخیراً توسط کنگره تصویب شده است.

بیش از 19 میلیارد دلار از طریق توافق نامه همکاری موجود CDC در زمینه اپیدمیولوژی و ظرفیت آزمایشگاهی برای حمایت از آزمایش ، ردیابی قرارداد ، نظارت ، مهار و تخفیف برای نظارت و سرکوب گسترش COVID-19 به حوزه های قضایی اختصاص خواهد یافت.

بیش از 3 میلیارد دلار برای تعیین اختیارات قضایی از طریق توافق نامه همکاری CDC ایمن سازی و واکسن برای کودکان در نظر گرفته شده است.

گیرندگان شامل 64 حوزه قضایی از جمله 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا ، پنج شهر بزرگ و سرزمین ها / جزایر ایالات متحده خواهند بود. بودجه طبق فرمولی براساس جمعیت توزیع خواهد شد.

سرعت عمل WARP

اگرچه دوز واکسن در دسترس است ، اما تعداد عکسهایی که اسلحه دوست دارد Operation Warp Speed ​​را نشان نمی دهد.

دبیر HHS ، الکس هازارد ، این هفته گفت: “ما چالش هایی را که رشد را کند کرده بود بررسی کردیم.”

تا به امروز ، بیش از 20 میلیون دوز واکسن توزیع شده و بیش از 14 میلیون واکسن به ایالت ها ، مناطق و پنج نهاد فدرال تحویل شده است.

طبق گفته های BuzzFeed ، حدود 4.8 میلیون دوز داده شده است.

رئیس ستاد عملیات Warp Speed ​​General ارتش Guus Perna گفت که تلاش ها به دلیل تعطیلات و سه طوفان بزرگ برف با مشکل روبرو شد. اما در پایان سه ماهه ، او معتقد بود که هر دو شرکت Pfizer و Moderna – دو شرکت فعلاً واکسن تایید شده – هر کدام 100 میلیون دوز را واجد شرایط می کنند.

الکس هازارد ، وزیر HHS گفت: “ما در روزهای اخیر شاهد افزایش میزان واکسیناسیون بوده ایم.”

برای سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون ، OWS آغاز همکاری توزیع خود را با 19 زنجیره داروخانه اعلام کرده است.

CDC اطلاعات مربوط به مشارکت را به کشورها ارسال می کند. فرمانداران هنوز توزیع را کنترل می کنند. هازارد به فرمانداران توصیه كرد كه تجویز بیش از حد گروه های واكسن فازی را انجام ندهند تا شیشه هایی كه در سردخانه ها نشسته اند را از دست ندهند.

دکتر مونسف اسلاوی ، مشاور ارشد علمی Warp Speed ​​، گفت واکسن جانسون و جانسون ، که فقط به یک دوز نیاز دارد ، تا پایان این ماه هنوز برای استفاده اضطراری ادامه دارد.

AstraZeneca با آزمایشات فاز 3 خود در راه است و نواواکس آغاز مطالعه فاز 3 خود را در ایالات متحده و مکزیک اعلام کرده است.

تست

برنامه آزمایش COVID-19 به دلیل تمدید بودجه 550 میلیون دلاری ، تا آوریل 2021 ادامه خواهد داشت.

برنامه سایت آزمایش جامعه از طریق مشارکت با داروخانه ملی و شبکه های خرده فروشی CVS ، Rite-Aid ، Walgreens ، Quest (از طریق خدمات در Walmart) و ارائه دهنده خدمات eTrueNorth (از طریق خدمات در Health Mart و Topco) اجرا می شود.

این مشارکت بیش از 3300 سایت آزمایش COVID-19 را در هر 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا و پورتوریکو ایجاد کرده است. HHS گفت ، تاکنون بیش از 5.6 میلیون آزمایش انجام شده است.

برنامه آزمون جامعه در بهار سال 2020 شروع می شود و شامل درصد زیادی – بیش از 70٪ – از سایت های آزمایشگاهی واقع در جوامع با آسیب پذیری اجتماعی متوسط ​​تا زیاد است ، که توسط ترکیب نژادی و قومی آنها ، ترکیب خانواده های آنها ثابت می شود ، وضعیت اقتصادی-اجتماعی آنها و ملاحظات مشابه

توسعه درمانی

از روز چهارشنبه ، دولت ایالات متحده بیش از 530،000 آنتی بادی مونوکلونال علیه سیستم بهداشتی منتشر کرده است. ایالت ها و مناطق می توانند این داروها را در محیط های مختلف توزیع کنند: بیمارستان ها ، امکانات مراقبت جایگزین ، مراکز تزریق ، امکانات مراقبت طولانی مدت و سایر امکانات سرپایی. حدود 80٪ این دوره های درمانی همچنان در دسترس هستند.

در حال ضبط

“Operation Warp Speed ​​تحویل شده در پایان سال 2020 ، دو درمان آنتی بادی مورد تأیید FDA ، دو واکسن مورد تأیید FDA ، پنج کاندید واکسن در آزمایشات بالینی فاز 3 و 20 میلیون واکسن آماده دوز اول ارسال شده طی چند هفته. بعد. این بی سابقه و تاریخی است “. الکس هازارد وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت.

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes