[ad_1]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده روز جمعه قانون نهایی را منتشر کرد که طبق آن آژانس موظف است هر ده سال یک بار مقررات خود را بررسی کند.

HHS گفت ، اگر یک آیین نامه تجدید نظر نشود ، ممکن است منقضی شود.

قانون ارائه به موقع ارزیابی های حقوقی و به موقع یا “SUNSET” به این معنی است که قوانینی که توسط م componentلفه HHS با قدمت بیش از ده سال صادر شده اند ، باید ظرف پنج سال بازبینی شوند.

برایان هریسون ، رئیس ستاد HHS ، گفت: “با پایان دادن به مقررات سنگین ، مگر اینکه نیاز آنها به طور عمومی برای مردم آمریکا نشان داده شود ، قانون SUNSET ما جسورانه ترین و مهمترین تلاش برای اصلاح قانون است که تاکنون توسط دولت فدرال انجام شده است.” .

چرا مهم است

مقامات HHS روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی قانون نهایی را تشریح کردند و آن را “بی سابقه” توصیف کردند و به تلاش دولت های قبلی برای نهادینه سازی بررسی های گذشته نگر اشاره کردند.

این قانون ، به گفته هریسون ، “مهمترین اصلاح مقررات در تاریخ دولت فدرال است”.

به استثنای برخی موارد ، قانون جدید ایجاب می کند که کلیه مقررات HHS در دو مرحله بررسی شود.

اول ، آنها باید ارزیابی شوند که آیا آنها تأثیر اقتصادی قابل توجهی بر تعداد قابل توجهی از مشاغل کوچک دارند.

در این صورت ، بازرسان باید نیاز مستمر به این قانون ، شکایات علیه آن ، پیچیدگی آن ، میزان تکرار یا مغایرت آن با سایر قوانین و اینکه آیا تغییرات فناوری ، اقتصادی و قانونی به نفع اصلاح یا لغو آن است را در نظر بگیرند.

در بیانیه آژانس آمده است: “تجزیه و تحلیل داده های مبتنی بر هوش مصنوعی و مقررات HHS نشان داد که 85 درصد از مقررات وزارت پیش از سال 1990 اصلاح نشده است.”

این قانون در مورد دستورالعمل ها اعمال نمی شود. برخی از غذاها و داروهای خاص دستگاه ، استانداردهای غذایی و مقررات خاص داروهای بدون نسخه. مفاد صادر شده به طور مشترک با سایر سازمان ها و قوانینی که از نظر قانونی قابل لغو نیستند. درمیان دیگران.

انجمن بیمارستانهای آمریکایی سال گذشته نسبت به نسخه اصلی قانون پیشنهادی ابراز نگرانی کرد.

مقامات گفتند: “در حالی که ما بر این باوریم که این فرآیند پتانسیل تخفیف برخی از مشکلات نظارتی را برای اعضای بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی ما دارد ، اما نگرانی های جدی داریم که این سازوکار مکانیزم کافی برای دریافت اطلاعات عمومی درمورد مقررات مورد بررسی را فراهم نمی کند.” AHA در نظرات ارسال شده در دسامبر سال گذشته نوشت.

آنها گفتند: “HHS اظهار می دارد كه خطر انقضا ناخواسته ی یك مقررات بیش از مزایای نهادینه شدن مرور گذشته است.” “ما کاملاً مخالف هستیم.”

AHA اضافه کرد: “ممکن است سناریوهایی وجود داشته باشد که آیین نامه ای ارزیابی نشده باشد ، اما مشخص نیست که منقضی شده است یا از این روند بررسی نظارتی معاف شده است و هنوز هم ادامه دارد. در بهترین حالت ، موضوع مقررات را بدون راهنمایی در مورد آنچه از آنها انتظار می رود رها كنید. در بدترین حالت ، عواقب جدی ناشی از حذف ناخواسته قوانین ، با تأثیر منفی بر ذینفعان ، مصرف کنندگان و عموم مردم خواهد بود. ”

مقامات HHS گفتند که دولت جدید رئیس جمهور منتخب جو بایدن می تواند این قانون را لغو کند ، اما آژانس انتظار وقوع چنین اتفاقی را ندارد.

گرایش بزرگتر

HHS پس از شکست در کالج انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، تعدادی از مفاد و دستورالعمل ها را مطرح کرده است ، که س questionsالات بالقوه ای را درباره ماندگاری چنین قوانینی ایجاد می کند.

در ماه دسامبر ، دفتر حقوق مدنی HHS روز پنجشنبه تغییرات جدید قابل توجهی در سیاست حفظ حریم خصوصی HIPAA برای بهبود بازپرداخت براساس ارزش و بهبود هماهنگی مراقبت ارائه داد.

در همان ماه ، OCR دستورالعمل هایی را برای افشای اطلاعات محافظت شده از طریق تبادل اطلاعات بهداشتی صادر کرد و بیان داشت که در صورت اضطراری COVID-19 هنگام توافق نامه های همکاری تجاری ، یک HIE مرتبط با تجارت را برای افشای اطلاعات به یک مقام بهداشت عمومی تحمیل نمی کند. اجازه افشای اطلاعات را نمی دهد

در حال ضبط

الكس هازارد ، دبیر HHS در بیانیه ای گفت: “برای دهه ها ، روسای جمهور گفته اند كه آژانس ها باید در قوانین خود تجدیدنظر كنند. با قانون SUNSET ، HHS واقعاً چنین می كند.”

هازارد افزود: “نهایی کردن قانون SUNSET ما در سال های آینده مقررات بهتر ، هوشمندانه و سنگین تری را برای مردم آمریکا فراهم می کند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر