[ad_1]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده این هفته از بیمارستان ها درخواست کرد علاوه بر نیازهای موجود برای ارسال اطلاعات بیمار به آژانس ، میزان واکسیناسیون COVID-19 را نیز گزارش دهند.

یک مقام ارشد HHS توضیح داد که هفت رشته جدید اختیاری است اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی، و طراحی شده است تا بتواند تصویری از وضعیت واکسیناسیون مراکز بهداشتی و درمانی ارائه دهد.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

همانند سایر داده های COVID-19 ، بیمارستان ها نیز باید اطلاعات را از طریق سیستم TeleTracking گزارش دهند. دولت ها همچنین می توانند از طرف بیمارستان اطلاعات را بارگذاری کنند – و در واقع 30 کشور این کار را انجام می دهند.

برخلاف سایر موارد گزارشگری که برای گزارش اجباری هستند و مربوط به مشارکت بیمارستان در برنامه های Medicare و Medicaid هستند ، اطلاعات جدید در حال حاضر اجباری نیستند. همچنین به صورت هفتگی و نه روزانه مورد نیاز است.

HHS از بیمارستان ها می خواهد گزارش دهند:

  • تعداد دوزهای واکسن COVID-19 که در هفته قبل تجویز شده است.
  • تعداد متخصصان مراقبت های بهداشتی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند ، یک نوبت دریافت کرده اند و یک سری واکسیناسیون را نیز انجام داده اند.
  • تعداد کل پرسنل بهداشتی فعلی یک موسسه.
  • تعداد بیماران هفته گذشته که اولین دوز از یک سری واکسیناسیونها را علیه COVID-19 دریافت کرده اند.
  • تعداد بیماران هفته گذشته که دوز را دریافت می کنند و به پایان می رسد.

یک مقام ارشد HHS گفت که برخلاف ثبت های واکسیناسیون ایالتی ، که داده های واکسیناسیون را نیز به دولت گزارش می دهند ، اطلاعات جدید به سازمان های فدرال کمک می کند تا وضعیت بیمارستان و ایمنی کارگر را درک کنند.

به عنوان مثال ، اگر موارد در منطقه ای افزایش یابد اما 90٪ از کارکنان واکسینه شوند ، ممکن است به اندازه مکانی که فقط 20٪ واکسینه شده است ، نگرانی وجود نداشته باشد.

HHS همچنین قصد دارد انصافاً به این موضوع نگاه کند – برای مثال ، با بررسی اینکه آیا بیمارستان های مناطق روستایی واکسن معادل سیستم های شهری یا بزرگ دارند

آخرین دستورالعمل های HHS همچنین به موارد جدید اجباری اشاره دارد: از 8 ژانویه ، بیمارستان ها اکنون مجاز به درج تعداد دوره های آنتی بادی مونوکلونال هستند که در حال حاضر موجود است و در هفته تقویم قبلی استفاده می شود. HHS اخیراً یک مکان یاب آنتی بادی درمانی به پورتال HHS Protect خود اضافه کرده است.

انجمن های بیمارستان گفتند اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی که وضعیت اختیاری رشته های جدید به این معنی است که سیستم های بهداشتی در مراحل مختلف گزارش و جمع آوری داده ها هستند.

“ما برخی بیمارستانها / سیستمهای بهداشتی (به احتمال زیاد سیستمهای بهداشتی بزرگتر که از قبل دارای یک بستر جمع آوری اطلاعات قوی تر هستند) برای افزودن این اطلاعات کار می کنند. برخی دیگر در تلاشند روند خود را برای ردیابی این اطلاعات شناسایی کنند. اطلاعات و سپس آنها را به گزارش هفتگی خود در آینده نزدیک اضافه خواهد کرد ، “سخنگوی انجمن بیمارستان کلرادو گفت.

آنها افزودند: “در حال حاضر ، ما زیاد دافعه یا نگرانی نمی شنویم.”

گرایش بزرگتر

HHS Protect سال گذشته هنگامی که HHS بیمارستان ها را به دور زدن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده هنگام گزارش داده ها در مورد بیماران مبتلا به COVID-19 راه اندازی کرد ، راه اندازی شد.

اگرچه بسیاری از امکانات برای تأمین نیازها فقط با اطلاع چند روزه تلاش کرده اند – به ویژه در میان تنش های همه گیر – تقریباً هر ایالت اکنون در مرکز HHS Protect حضور دارد و گزارش 100٪ را نشان می دهد.

در حال ضبط

در کتابچه راهنمای بیمارستان HHS ، به روز شده در: سهشنبه.

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.

توییتر: kjercich
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر