[ad_1]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده داده های جدیدی در مورد ظرفیت بیمارستان COVID-19 در سطح تاسیسات منتشر کرده است. داده های قبلا منتشر شده در مورد ظرفیت بیمارستان در سطح ایالت خلاصه شد.

این ویرایش جدید و دقیق تر از داده ها ، گزارشات روزانه بیمارستانها را در یک تصویر “یک هفته ای” برای محافظت از حریم خصوصی بیمار خلاصه می کند ، در حالی که بینشی در مورد تأثیر COVID-19 بر بیمارستانها و جوامع محلی در سراسر کشور ارائه می دهد.

بینش بیشتر نسبت به تلاش های محلی برای پاسخگویی به COVID-19

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

با استفاده از این انتشار ، داده ها در مورد چگونگی تأثیر بیمارستان ها توسط COVID-19 به صورت بیمارستان به بیمارستان نشان داده می شود ، به محققان ، سیاست گذاران و دیگران اجازه می دهد ایده بهتری از تلاش های محلی پاسخ COVID-19 داشته باشند. داده های این سری زمانی هفتگی به روز می شود و به اول اوت 2020 بازمی گردد.

هنگامی که داده ها در سطح شهرستان یا ایالت جمع می شوند ، میانگین همه امکانات می تواند آنچه را که در هر بیمارستان محلی اتفاق می افتد مخفی کند. بعضی از بیمارستانها ممکن است ظرفیت اضافی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 داشته باشند ، در حالی که بعضی دیگر از این موارد برخوردار نیستند.

با استفاده از این داده های جدید ، مردم به شماره های COVID-19 مخصوص بیمارستان دسترسی خواهند داشت تا تأثیر جامعه محلی بیش از حد را درک کنند. HHS گفت ، این سطح جدید از شفافیت و افزایش دسترسی ، بینش و درک COVID-19 را تسریع می کند.

دروازه باز کردن داده ها

HHS دروازه بان داده نخواهد بود ، اما به عنوان درگاهی برای داده های باز COVID-19 عمل می کند. عموم مردم می توانند اطلاعات بیشتری در مورد COVID-19 در HealthData.gov ، خانه داده های HHS باز پیدا کنند.

این مجموعه داده های COVID-19 را می توانید از Data.gov ، خانه داده های دولت ایالات متحده با مدل جمع آوری فدراسیون که اطلاعات را از HealthData.gov بازیابی می کند ، پیدا کنید و بارگیری کنید.

HHS خاطرنشان می کند که دانشمندان ، محققان داده و دیگران می توانند تعدادی از روندها را در سطح تاسیسات ، شهرستان ، سطح شهر و منطقه بررسی کنند ، مانند:

  • تغییرات و الگوهای موقتی.
  • تغییرات و الگوهای جغرافیایی.
  • گرایش های جدید پذیرش ، از جمله گروه های سنی.
  • شدت بیماری ، مانند بیماران در بخش مراقبت های ویژه یا هواکش ها.
  • محدودیت های ظرفیت ، از جمله تأثیر نسبی بیماران COVID-19 در تاسیسات.
  • تأثیر در بخش اورژانس
  • روندها و تأثیرات در سطح تأسیسات فردی که از نظر نمایندگی های شهرستان یا ایالت قابل تشخیص نیستند.
  • مدل های آنفلوانزا و عفونت های مشترک آنفلوانزا و COVID-19.

به گفته آژانس ، امید است که مجموعه های داده جدید به برنامه ریزی منابع محلی و منطقه ای کمک کند ، مانند همکاری بین بیمارستان های مختلف از نظر کارکنان و تجهیزات.

مبارزه با اطلاعات نادرست

طبق HHS ، آنها اطلاعات مربوط به اقلیت های محلی ، نژادی و قومی را در اختیار آنها قرار می دهند ، که خاطر نشان می کند کمی کردن تأثیرات منطقه ای می تواند به مبارزه با اطلاعات نادرست در مورد شدت و شدت همه گیری جامعه کمک کند.

هدف همچنین استفاده از کارآفرینان و محققان برای استفاده از مجموعه داده ها برای ابزارهای جدید تجزیه و تحلیل است که می تواند مدل ها را شناسایی ، پیش بینی و تجسم کند – برای نشان دادن اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست ، و به سازمان ها کمک می کند بهترین روش های محلی را برای دیگران مقیاس بندی کنند. مناطق

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir