HHS ابزار محلی سازی آنتی بادی COVID-19 را راه اندازی می کندوزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده یك محل یك درمانی را برای كمك به بیماران و تأمین كنندگان در یافتن آنتی بادی های مونوكلونال COVID-19 منتشر كرده است.

این ابزار که در مرکز حفاظت اطلاعات عمومی HHS واقع شده است ، سایتهایی را نشان می دهد که طی چند هفته گذشته محموله های عوامل درمانی را تحت نظر اداره غذا و داروی ایالات متحده دریافت کرده اند.

از روز دوشنبه ، مکان یاب اطلاعات فقط 22 کشور را نشان می دهد. HHS خاطرنشان می کند که ایالت ها برای نشان دادن اطلاعات امکانات باید درگیر شوند و مکان هایی را نشان نمی دهند که کمتر از پنج دوره درمان داشته اند.

سخنگوی HHS توضیح داد: “بودجه درمانی در تمام ایالت ها و سرزمین های ایالات متحده توزیع می شود.” اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی. سخنگو خاطر نشان كرد كه از آن زمان كشورهای بیشتری به این كشور پیوسته اند و به زودی اطلاعات آنها در سیستم نمایش داده می شود.

“این مکان یاب به بیماران و ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا سایت هایی را برای گزینه های درمان سرپایی پیدا کنند ، که می تواند به کاهش تعداد افراد نیاز به بستری برای COVID-19 کمک کند ، که به نوبه خود باعث کاهش کار بیمارستان ها می شود. در کشور ما و کارکنان آنها “، گفت: دکتر رابرت کادلچ ، معاون وزیر آمادگی و پاسخ HHS ، در بیانیه ای.

چرا مهم است

FDA مجوز اضطراری را برای استفاده از دو آنتی بادی مونوکلونال ، تولید شده توسط Regeneron و Eli Lilly ، در نوامبر گذشته صادر کرد.

حتما بخوانید:
KLAS: ارائه دهندگان بیشتر از ارائه دهندگان فناوری اطلاعات برای پذیرش بیمار راضی هستند - به استثنای یک مورد

برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، مانند پزشکان در کلینیک مایو ، می گویند که چنین روش های درمانی می تواند بیماران پر خطر را از بیمارستان دور نگه دارد. دیگران به دستورالعمل های موسسه ملی بهداشت استناد می کنند که در مورد اثربخشی درمان کمتر صریح است.

با این حال ، بیماران فوریت (و دشواری) در دسترسی به درمان ها را ابراز کرده اند ، به ویژه پس از تبلیغات گسترده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ.

به همین منظور ، HHS می گوید که با سازمانهای بهداشتی نیز همکاری می کند تا به ارائه دهندگان خدمات اطلاع دهد و به بیماران اطلاع دهد. طبق گفته این آژانس حدود 75٪ از دوره های درمانی توزیع شده تاکنون برای استفاده در دسترس هستند.

“یکی از چالش هایی که ما شنیده ایم این است که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی نمی دانند که چگونه دوره های درمانی را در کجا برگزار کرده اند. این یاب درمانی به شما کمک می کند تا این چالش را برآورده کنید ، بنابراین HHS همه کشورها را به شرکت تشویق می کند. سخنگوی HHS گفت.

در حال حاضر ، به عنوان مثال ، اطلاعات مربوط به محل درمان برای نیوجرسی ، که بیشترین مرگ و میر را از COVID-19 به ازای هر نفر دارد ، در دسترس نیست. همچنین در نیویورک که از ژانویه 2020 تاکنون 305 نفر در هر 100000 نفر در نیویورک بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، در دسترس نیست.

با این حال ، این ماساچوست ، ماساچوست ، رود آیلند ، داکوتای جنوبی ، کانتیکت و داکوتای شمالی در دسترس است که بالاترین سرانه مرگ و میر برای COVID-19 را دارند.

حتما بخوانید:
حق دسترسی دیگر HIPAA به حل و فصل OCR بر لزوم پاسخ به موقع تأکید می کند

مکان یاب مکان هایی را ارائه می دهد که عوامل درمانی برای عموم آزاد است. با این حال ، این ابزار براساس محموله هایی است که توسط توزیع کننده گزارش شده است و تضمینی برای در دسترس بودن نیست.

گرایش بزرگتر

دولت فدرال برای اولین بار HHS Protect Hub خود را سال گذشته توسعه داد ، هنگامی که هنگام گزارش داده ها در مورد بیماران مبتلا به COVID-19 ، بیمارستان ها را نیز برای دور زدن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده راهنمایی کرد.

اگرچه این دستورالعمل با جنجال و هرج و مرج روبرو شد ، اما تقریباً در هر ایالت بیمارستانهایی با گزارش 100٪ در مرکز حفاظت HHS نشان داده می شود.

با این حال ، HHS از مرکز توزیع واکسن COVID-19 استفاده نکرد ، بلکه در عوض تدارکات توزیع را به کشورها واگذار کرد (با نتایج متفاوت).

در حال ضبط

کادلچ گفت: “ما دائماً بر حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تلاش برای نجات جان در این بیماری همه گیر متمرکز هستیم.” “ما می دانیم که بسیاری از بیمارستانها تحت تأثیر رشد اخیر بیماران بستری شده در COVID-19 و بیمارستانها دچار مشکل شده اند. [staffs] پس از ماهها پاسخ همه گیر خسته شده اند. “

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید