Helio Health از طریق telehealth برای حل مشکلات دسترسی به Medicaid استفاده می کند


Helio Health در سیراکیوز ، نیویورک ، بیماران مبتلا به سو abuse مصرف مواد و مشکلات بهداشتی رفتاری را درمان می کند. بسیاری از اوقات این بیماران شرایط پزشکی را بدتر می کنند. علاوه بر این ، تهدید امنیتی هم برای کارکنان و هم برای بیماران وجود دارد.

مشکل

هر دو کشور بسیار آسیب پذیر بودند و همه گیری سو abuse مصرف مواد – و همه گیر علاوه بر آن وجود داشت.

کوری ام. زایگلر ، CIO در Helio Health ، گفت: “بنابراین ما مجبور شدیم راهی برای اطمینان از تداوم مراقبت ارائه دهیم که مراقبت های لازم برای این افراد را ادامه دهد و قرار گرفتن شما در معرض COVID-19 را به حداقل برساند.”

پیشنهاد

وی ادامه داد: بنابراین ما یک لپ تاپ iPad و Microsoft Service خریداری کردیم. “لپ تاپ های خدماتی به کارمندان مراجعه می کردند و این به آنها توانایی کار از هرجایی را می داد. و ما به بیماران آی پد دادیم.”

برخی از بیماران در بیمارستان بستری شده یا به خارج از بیمارستان منتقل می شوند. IPads به آنها اجازه داده است بدون توجه به مکانی که دارند ، خدمات دریافت کنند.

زایگلر توضیح داد: “ما از Microsoft Teams به عنوان كانالی برای ارتباط ارائه دهنده خدمات با بیمار استفاده كردیم.” “بنابراین این یک راه حل سه قسمتی بود: تیم های مایکروسافت به عنوان نرم افزار ، آی پد در دست بیماران و لپ تاپ در دست پزشکان. این به ما امکان داد که بهداشت سلامت از 5٪ خدمات قبل از همه گیری را به 85٪ خدمات در “

بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

قطعاً در Helio Health تغییری ایجاد شده است. یک تغییر بزرگ در فرهنگ.

زایگلر گفت: “اگر روزهای Teams و Zoom را به یاد بیاورید ، ما GoToMeeting و WebEx را قبل از هر چیز داریم و همه از آنها متنفر بودند. آنها دست و پا چلفت بودند و مردم می خواستند شخصاً ملاقات كنند.”

“بسیاری از افراد فرزندان خود را در خانه دارند و اکنون به مراقبت نیاز دارند و منابعی برای مراقبت از فرزندان خود ندارند. بنابراین اکنون با سلامت از راه دور می توانند جلسات خود را انجام دهند و در خانه مراقبت های خود را انجام دهند.”

کوری ام. زایگلر ، هلیو سلامتی

“آنها انجام این کارها را عملا دوست نداشتند. بیماران نیز چنین کاری نکردند. و من فکر می کنم تغییر فرهنگی که با همه گیری در سراسر جهان با مراقبت های مجازی اتفاق افتاد ، کل الگوی مورد نظر ما را تغییر داد و مردم واقعاً از توانایی دریافت خدمات مراقبت می کنند .

وی ادامه داد: “و قبل از اینکه بدانید ، الگوی مراقبت مجازی جدید بسیاری از مشکلات تشدید کننده دیگری را که داشته ایم حل کرده است.” “حمل و نقل بسیار زیاد است. ما یک شبکه بزرگ داریم که بیشتر Medicaid است. بنابراین ، جمعیت زیادی داریم که وسیله نقلیه ندارند یا برای مراقبت از آنها چالش های حمل و نقل دارند.”

مشکلات حمل و نقل بسیاری از بازدیدهای آنها اکنون برطرف شده است ، زیرا این بازدیدها بصورت مجازی پردازش می شوند.

وی گفت: “بزرگترین چالش فقط عبور از این نوع تغییرات فرهنگی بود.” “این مشکلی در فن آوری نبود. فقط مشکل در پذیرش بود. در ابتدا ، بیماران شبیه بودند ، اوه ، چه چیزی است؟ چگونه می توانم آن را انجام دهم؟ ناشناخته است. اگر کار نکند ، چه؟ اطلاعات من را ببینید؟ این چیست؟ امنیت آن؟ می دانید ، همه این س questionsالات بی پاسخ هستند و به همین دلیل ما فقط باید یک کمپین پشتیبانی ارتباطی و تشویق کنندگان را پشت سر آن نگه داریم تا حرکت کنیم. “

کارمندان به همین ترتیب ادامه دادند تا اینکه در حوالی ماه سپتامبر ، وقتی هلیو هلث واقعاً به پای خود رسید ، به یک توده حساس رسید.

زایگلر گفت: “من تعجب می كنم اگر هرگز به نحوه عمل قبل از همه گیری ، حتی هنگام ناپدید شدن COVID-19 برگردیم ، كه هرگز به مدل كامل مراقبت شخصی باز خواهیم گشت.” “اگر من یک توپ کریستال داشته باشم ، می توانم بگویم که اگر ما بتوانیم تلفن های خود را تمیز نگه داریم ، بیش از 30٪ مراقبت از راه دور است.

“اما اگر ما با ویدیو همراه باشیم ، می گویم که 20-30٪ برای همیشه مراقبت مجازی خواهد بود. مردم آن را دوست دارند ، آنها به آن عادت کرده اند و راحت هستند. Telehealth بخشی ثابت از مدل مراقبت ما خواهد بود.”

نتایج

بزرگترین نتیجه برای Helio Health دسترسی به مراقبت ، واضح و ساده است.

زایگلر گفت: “ما مسئله حمل و نقل را حل كردیم.” “اندازه گیری دسترسی دشوار است. چه اتفاقی می افتد؟ این تقریباً مانند عملگرانه و بیمه است. شما اندازه گیری خطر را دارید. چگونه می توانم آنچه را که اتفاق نمی افتد اندازه گیری کنم؟ بنابراین ما برای همه افرادی که اهمیتی نمی دهند یا نمی خواهند بازپرداخت کنند ، با چالش روبرو هستیم آنها به خدمات پزشکی دسترسی نداشتند. “

هلیو هلث هرگز تحقیقی از بیماران انجام نداده است و از آنها می پرسد بدون سلامتی از راه دور چه می کنند. اما صحبت از برنامه ها ، زایگلر می تواند به طور خلاصه بگوید كه بیماران در مورد احتمالات فنی “وجد” داشتند.

وی افزود: “و من حتی به مراقبت از كودكان اشاره ای نكردم.” “مشکل بزرگ دیگر علاوه بر حمل و نقل ، مراقبت از کودکان است. بنابراین با همه تعطیلات مدارس ، افرادی در تلاشند تا بدانند که چگونه از فرزندان خود مراقبت کنند. و به دلیل تمام محدودیت های COVID-19 ، مراقبت از کودکان در دسترس نیست.

“بنابراین بسیاری از افراد فرزندان خود را در خانه دارند و اکنون به مراقبت نیاز دارند و منابعی برای مراقبت از فرزندان خود ندارند. بنابراین اکنون با سلامتی از راه دور می توانند جلسات خود را انجام دهند و از مراقبت های خود در خانه مراقبت کنند.”

وی افزود: این بیماران به مشاوران خود می گویند كه تله سلامت بازی را برای آنها تغییر داده است.

استفاده از صندوق های جایزه FCC

سال گذشته ، هلیو هلث 504،034 دلار از صندوق ارتباطات FCC برای لپ تاپ ، تبلت و سایر تجهیزات telehealth برای نظارت و درمان از راه دور بیماران مبتلا به COVID-19 و همچنین مشاوره صوتی و تصویری برای مراقبت مداوم از جمعیت بیمار دریافت کرد. در عین حال ، از نیروی کار مراقبت های بهداشتی محافظت می کند.

زایگلر گفت: “بزرگترین خرید ما سخت افزار بود.” “ما تقریباً تمام پول خود را صرف آی پد ، لپ تاپ و یک سیستم شبکه و تلفن بهبود یافته برای پشتیبانی از تقاضای روزافزون برای ترافیک از راه دور کرده ایم. ما یک ساختمان سرپایی بزرگ داریم. [that] ما مغز سیستم تلفنی خود را ایجاد کردیم و همه چیز را در این ساختمان معرفی کردیم و آن را متمرکز کردیم تا افراد ، حتی اگر در برنامه های دیگری باشند ، از طریق این مدل متمرکز به سمت آن هدایت شوند. “

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes