HealthTensor 5 میلیون دلار برای ابزارهای تشخیصی پزشکی مبتنی بر هوش مصنوعی جمع آوری می کندHealthTensor ، یک شرکت هوش مصنوعی است که نرم افزاری برای کمک به افزایش تصمیم گیری پزشکی ایجاد می کند ، در دور ابتدایی بودجه با هدایت Calibrate Ventures ، TenOneTen Ventures و Susa Ventures 5 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

چرا مهم است

این حلقه همچنین شامل بیمارستان ها و پزشکان ، از جمله یک افسر پزشکی در آمازون بهداشت است. ارائه دهنده خدمات گفت: این بودجه برای مقیاس سازی تیم مهندسی نرم افزار و استقرار برای پاسخگویی به تقاضای سیستم های عمده مراقبت های بهداشتی استفاده می شود.

نرم افزار HealthTensor بین پزشکان و بسیاری از داده های پزشکی خام از هر بیمار کار می کند ، که اغلب بیش از هر پزشک خاصی است. این شرکت از الگوریتم های پیشرفته تشخیصی با هوش مصنوعی فعال شده برای اطمینان از عدم وجود هیچ بیماری پزشکی غفلت شده استفاده می کند. این نرم افزار با در نظر گرفتن روند کار پزشک طراحی شده است ، که به شما امکان می دهد یکپارچه از محصول توسط مشتری مصرف شود ،

دکتر تسنیم بهولات ، کاربر اولیه نرم افزار HealthTensor ، گفت: “HealthTensor از من پزشک بهتری برخوردار می شود زیرا به من امکان می دهد زمان کمتری را جلوی کامپیوتر و زمان بیشتری را مقابل بیمار بگذرانم.” “HealthTensor تمام داده های نمودار بیمار را سنتز می کند ، و من را از انجام نمونه برداری نمودار و تشخیص سطوحی که در غیر این صورت از دست می دهم ، نجات می دهد.

نرم افزار این شرکت در حال حاضر در چندین بیمارستان ادغام شده است و در ماه های آینده به موارد دیگر گسترش خواهد یافت.

گرایش بزرگتر

استفاده از هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی در سال 2020 در حال رشد است. به گفته برخی از کارشناسان ، 2021 می تواند سال بزرگی برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین باشد.

دکتر سام شاه ، مدیر ارشد پزشکی در نومن و مدیر سابق توسعه دیجیتال در ، گفت: “هوش مصنوعی افسانه ای شده بود ، اما به نظر می رسد سال 2021 سالی است که می تواند در بخش بهداشت و درمان همراه با استفاده از اتوماسیون ظاهر شود.” NHSX “سال آینده ، ما احتمالاً راه حلهای بیشتری خواهیم دید که نه تنها تصاویر ، بلکه کیفیت گزارشگری و همچنین استفاده گسترده تر از پردازش زبان طبیعی را پشتیبانی می کند.

وی گفت: “ترکیبی از این فناوری ها به بهبود کارایی سیستم های بهداشتی با شروع بهبودی از بیماری همه گیر کمک خواهد کرد.”

در حال ضبط

الی بن ژوزف ، بنیانگذار و مدیرعامل HealthTensor ، گفت: “ما از HealthTensor به عنوان یک متخصص پزشکی با هوش مصنوعی فکر می کنیم که به طور خاص بر جنبه های آزار دهنده پزشکی مبتنی بر داده متمرکز شده است ، همان کاری است که کامپیوترها به بهترین وجهی انجام می دهند.”

“بسیاری از پزشکان مجبور می شوند بیشتر روز خود را با تمرکز بر جمع بندی داده های سوابق پزشکی ، منجر به تشخیص های از دست رفته ، نارضایتی بیمار و فرسودگی شغلی کنند. HealthTensor پزشک را آزاد می کند تا بر جنبه های مفهومی و احساسی پزشکی تمرکز کند. این چیزی است که مردم به بهترین وجه انجام می دهند “

جیسون شوتلر ، شریک عمومی گفت: “HealthTensor زندگی را برای پزشکان آسان تر می کند و به مراقبت بهتر از بیماران کمک می کند و در نهایت برای بیمارستان ها درآمدزایی می کند ، و این یکی از معدود شرکت های نوپا با پتانسیل جهانی بزرگ برای بیماران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی است.” در Calibrate Ventures.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes