Grady Health System با telehealth و RPM مرتبط با Epic به سال 2020 می رود


Grady Health System مستقر در آتلانتا در گذشته برخی از خدمات پزشکی از راه دور را به جامعه ارائه داده است. اما هنگامی که COVID-19 در ماه مارس به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی اعلام شد ، استراتژی telehealth این سیستم به شدت تغییر کرد.

دكتر گلن هیلبرن ، RN گفت: “ما به سرعت دریافتیم كه ما باید یك راه حل مقیاس پذیر ، ایمن و طبقه سازمانی را كه نیازهای بیماران و مراقبان را برآورده كند ، اتخاذ كنیم. ، معاون فناوری اطلاعات در سیستم بهداشتی گرادی.

یک ضرورت حماسی محدود برای ادغام EHR

هیلبرن اضافه کرد ، اگرچه هدف یافتن یک راه حل telehealth بود که Grady Health می توانست به سرعت آن را پیاده سازی کند ، اما ارائه فناوری سیستم بهداشتی تعبیه شده کاملاً منطبق با کارت سلامت الکترونیکی آن ضروری است که تجربه خوشایند و معنی داری را برای بیمار فراهم می کند. .

Grady Health تصمیم گرفته است که ExtendedCare و Vivify Health را به عنوان ارائه دهندگان فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ، برای ادامه مراقبت متناسب با نیازهای به سرعت در حال تحول ، به مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.

هیلبرن توضیح داد: “ExtendedCare به Grady یک پلت فرم مبتنی بر ابر سازگار با HIPAA ارائه داد که به ما امکان می داد بازدیدهای ویدیویی را با سرعتی که با آن راحت بودیم به سرعت مقیاس بندی کنیم.” “ارزش افزوده این فناوری تجربه اثبات شده آن در ادغام با ارائه دهنده EHR ما ، Epic است ، به طوری که گردش کارهای جدید مراقبت از بیمار با گردش کار موجود در پرونده الکترونیکی ما سازگار است.”

“ارزش افزوده این فناوری سابقه اثبات شده ادغام آن با ارائه دهنده خدمات EHR ما ، Epic بود ، بنابراین گردش کارهای جدید مراقبت از بیمار با گردش کار موجود در پرونده الکترونیکی ما سازگار شد.”

W. Glenn Hilburn، RN، سیستم بهداشتی Grady

ادغام نزدیک همچنین به بیماران امکان می دهد تا از طریق پورتال بیمار ، که در گذشته از آنها برای بررسی سوابق خود و تعامل الکترونیکی با تیم مراقبت استفاده می کردند ، با تیم های مراقبت درگیر شوند.

سالم در خانه با نظارت از راه دور بر روی بیمار

هیلبرن گفت ، Vivify Health از نیاز گرادی برای حفظ بیماران سالم در خانه از طریق همه گیری از طریق نظارت بر بیمار از راه دور پشتیبانی می کند.

وی اظهار داشت: ویزیت های ویدئویی از بیماران برای ارائه خدمات سرپایی اولیه و تخصصی پذیرفته شده است. “در حالی که پزشکان و ارائه دهندگان سطح متوسط ​​ما با این ابزار ویزیت های مطب مجازی انجام می دهند ، ما همچنین از فناوری برای ارائه خدمات توان بخشی و بهداشت رفتاری استفاده می کنیم.”

نظارت بر بیمار از راه دور Grady Health برای پشتیبانی از فاصله اجتماعی در حالی که غربالگری خانگی COVID-19 را از طریق ارزیابی های مجازی که در دستگاه های همراه بیماران انجام می شود ، ارائه می دهد. به عنوان بخشی از ارزیابی ، بیمار به مجموعه ای از س answersالات پاسخ می دهد ، سپس آموزش مناسب را ارائه می دهد و به مراحل بعدی هدایت می شود.

هیلبرن گفت: “برای بیماران ما که مبتلا به COVID-19 یا بیماری مزمن هستند ، Grady از ابزار نظارت بر بیمار از راه دور برای نظارت بر راحتی بیماران در منازل خود استفاده می کند.” وی افزود: “این ابزار به پزشكان گرادی اجازه می دهد تا اطلاعات بیمار مانند اشباع اکسیژن ، دما ، فشار خون و وزن را ارزیابی كنند و در صورت لزوم بیماران را تحت نظر بگیرند.”

کاهش زیاد غیبت

برای سه چهارم نخست سال 2020 ، Grady Health 104،907 بازدید از راه دور از طریق تلفن (تلفن و ویدئو) انجام داده و 40٪ کاهش در میزان غیبت بیماران خود را در مقایسه با ویزیت حضوری ثبت کرده است.

در اوایل سال جاری ، سیستم بهداشتی Grady 727،747 دلار از برنامه telehealth FCC برای انجام بازدیدهای ویدئویی telehealth ، چک های مجازی ، نظارت از راه دور بیمار و ویزیت الکترونیکی از اتاق های بیمارستان بیماران دریافت کرد ، که به آن امکان می دهد با کیفیت بالا ادامه دهد. از بیماران مراقبت کنید ، بیماران را در خانه های خود ایمن نگه دارید و استفاده از تجهیزات محافظ شخصی را در طی بیماری همه گیر COVID-19 کاهش دهید.

هیلبرن توضیح داد: “بودجه جایزه FCC Grady برای حمایت از توانایی ما در مقیاس گذاری سریع راه حل در شرکت استفاده شده است. “این امر با صدور مجوز از اتاق های مراقبت مجازی اضافی ، ارائه خدمات برای ادغام بستر پزشکی از راه دور با EHR و افزودن نقاط پایانی پزشکی از راه دور مانند مانیتور ، وسایل جانبی و چرخ دستی های موبایل حاصل شده است.”

وی نتیجه گیری کرد که از بودجه FCC همچنین برای خرید کیت های مانیتورینگ بیمار که برای بیماران استفاده می شود استفاده شده است تا بتوان آنها را از راه دور ارزیابی و درمان کرد.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes