Google Cloud برنامه جدیدی برای کمک به رجیستری قرن بیست و یکم معرفی می کندسازمان های بهداشتی در ماه اکتبر شش ماه تمدید کردند ، اما تاریخ انطباق با مقررات مسدود کردن اطلاعات قانون درمان قرن 21 زودتر از آنچه تصور می شود – و الزامات مربوط به معماری تبادل داده API گرا – خواهد بود. به زودی دنبال خواهد کرد

کارهای لازم برای ایجاد زیرساخت برای این اکوسیستم API تا سال 2022 قابل توجه خواهد بود. بنابراین Google Cloud امروز برنامه جدید آمادگی برای قابلیت همکاری سلامت خود را برای کمک به سیستم های بهداشتی در مدیریت انتقال راه اندازی کرد.

“با نزدیک شدن به مهلت های قانونی ، سازمان های بهداشتی در حال تلاش برای انتشار داده ها از سیستم های بسته هستند – نه تنها برای کنترل بیشتر داده ها بر روی بیماران ، بلکه همچنین برای بهبود نتایج با ارائه پزشکان دیدگاه کاملی از وضعیت بیماران آنها “، گفت: Aashima Gupta ، مدیر جهانی Google Cloud ، استراتژی و راه حل های بهداشتی و آمیت زاوری ، معاون رئیس سیستم عامل برنامه های تجاری آن ، در یک پست وبلاگ.

آنها گفتند: “سهام زیاد است.” “و با این وجود ، در گفتگو با مشتریان ما ، تعداد سازمانهای بهداشتی و درمانی كه احساس آمادگی می كنند تا این نیازهای جدید را برآورده كنند ، اندك است. چرا؟ به طور خلاصه ، ارائه دهندگان و پرداخت كنندگان مطمئن نیستند كه از كجا شروع كنند. برنامه هایی که روی سیستم های قدیمی فناوری اطلاعات در حال اجرا هستند و طبق استانداردهای مدرن وب ساخته نشده اند ، هدف می تواند دلهره آور به نظر برسد.

حتما بخوانید:
گروه های پزشکی برای جمع آوری داده های نژادی واکسیناسیون COVID-19 تلاش می کنند

برنامه آمادگی تعامل Google Cloud Healthcare – با همکاری تعدادی از خدمات مشاوره ای ارائه شده است – بسته به نیازهای منحصر به فرد آنها ، هنگام آماده سازی برای انطباق با قانون درمان ، به سازمان های مراقبت های بهداشتی کمک می کند.

تمرکز بر روی API ها و استانداردهای عملکردی مانند HL7’s FHIR است که مکانیسم های کلیدی برای اطمینان از تبادل داده های بهداشتی یکپارچه در قوانین ONC هستند.

م componentsلفه های برنامه شامل HealthAPIx Accelerator گوگل است که الگوهای از پیش ساخته شده و بهترین روش ها را از سایر پیاده سازی ها برای کمک به توسعه دهندگان برنامه ها و دیگران برای ایجاد ابزارهای جدید مبتنی بر FHIR و API ارائه می دهد.

در همین حال ، Google Cloud Healthcare API روش هایی را برای “جذب ، تبدیل ، هماهنگ سازی و ذخیره سازی داده های شما در جدیدترین قالب های FHIR ، همچنین HL7v2 و DICOM ارائه می دهد و به عنوان یک انبار داده طولی ثانویه برای ساده سازی داده ها ، توسعه برنامه ها و تجزیه و تحلیل با BigQuery ، “طبق گفته این شرکت.

و پلت فرم مدیریت API مبتنی بر ابر Apigee به امنیت و مدیریت تحویل و مدیریت API های مقیاس پذیر کمک می کند و امکان تجزیه و تحلیل API قابل اعتماد تر برای توزیع سریع دیجیتال را فراهم می کند.

برنامه آمادگی تعامل سلامت همچنین یک مجموعه ابزار با معماری ، راهنماهای پیاده سازی و جعبه های شن برای کمک به آزمایش و نوآوری با FHIR و سایر API های باز ارائه می دهد.

حتما بخوانید:
آموزش وردپرس از پایه تا پیشرفته + تا کسب درآمد عالی - برتر آموز

هدف این است که به پرداخت کنندگان ، ارائه دهندگان و سازمان های مادام العمر کمک کند تا درک بهتری از سطح فعلی بلوغ قابلیت همکاری آنها ، تعیین دوره ای برای فرصت های پایدارتر تبادل داده و در نهایت کمک به مطابقت با قوانین فدرال پیش رو

“با استفاده از COVID-19 ، با تاكید بر اهمیت حتی بیشتر به اشتراک گذاری داده ها و انعطاف پذیری ، چند سال آینده قول می دهد تا تعامل پذیری داده ها و تصویب استانداردهای باز را تسریع کند – به طور ایده آل مشارکت های جدید و معنی دار را در سراسر مراقبت ارائه می دهد راه های جدید برای رشد تجارت و راه های جدید برای نوآوری بیمار محور “، گفت: گوپتا و زاوری.

“برنامه ما به گونه ای طراحی شده است که مشتریان را در هر کجا که در سفرهای همکاری با آنها هستند ملاقات کند و آنها را با خدمات ، فن آوری ها و استراتژیهای شخصی سازی شده توانمند سازد.

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید