[ad_1]

GE Healthcare برای تسریع در توسعه هوش مصنوعی (AI) در توسعه نرم افزار در ترکیه با یک رهبر دیجیتال سازی بهداشت مستقر در استانبول همکاری می کند.

خاکی موامر کاراکاس ، که هماهنگ کننده خدمات رادیولوژی اداره بهداشت استان استانبول و مدرس دانشگاه علوم پزشکی است ، گزارش می شود که این تحقیق را تحت شرکت تازه تاسیس CUREA رهبری می کند. با استفاده از خدمات بهداشتی ادیسون GE Healthcare ، کاراکاس و تیم تحقیق و توسعه گسترده تر آن در درجه اول با هم همکاری خواهند کرد تا برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی متمرکز در دو زمینه “کشف ، طبقه بندی و درجه بندی COVID-19 برای تشخیص و درمان بیماران” و “تشخیص و طبقه بندی خودکار” ضایعات پستان توسط تصویربرداری رزونانس مغناطیسی تقویت شده با کنتراست (CESM) – سایپرز ، باشگاه دانش ”

GE Healthcare در بیانیه ای گفت ، تیم تحقیق و توسعه CUREA شامل پزشکان ، رادیولوژیست ها ، دانشمندان ، متخصصان ارشد داده و توسعه دهندگان نرم افزار است.

“با استفاده از قدرت خدمات بهداشتی ادیسون GE GE ، پزشکان ترکیه ، محققان داده و توسعه دهندگان نرم افزار قادر به استفاده از مجموعه گسترده ای از داده ها برای ایجاد برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی هستند که می تواند ارزش قابل توجهی برای تشخیص و درمان بیماری ها در ترکیه ایجاد کند. “کاراکاس گفت.” “این یک پیوند آلی است که نه تنها می تواند استانبول را به عنوان یک سایت جهانی برای توسعه AI در مراقبت های بهداشتی تاسیس کند ، بلکه توانایی گسترش تجزیه و تحلیل بالینی هوشمند و راه حل های مدیریت جراحی و در دسترس قرار دادن آنها در رادیولوژیست ها و متخصصان بهداشت در سراسر جهان را دارد. “

متن بزرگتر

در بیانیه ای ، GE Healthcare تصریح کرد که برای اینکه بیماران از داروی شخصی بهره مند شوند ، ابزارهای جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای “جمع بندی ، استاندارد سازی و تفسیر سریع داده ها” لازم است.

وی ادامه داد: پیشرفت در تصویربرداری پزشکی به طور مداوم باعث افزایش دانش ما در مورد بیماری ها و درمان آنها می شود و باعث افزایش میزان داده تولید شده می شود.

“توسعه برنامه های کاربردی هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشکی نیاز به دستیابی به مقدار زیادی داده حاشیه نویسی با کیفیت بالا ، قابلیت های پیشرفته تجسم طراحی و توانایی ردیابی توسعه و یادگیری دارد – که می تواند یک چالش باشد.

“همکاری بین CUREA و GE Healthcare از داده های کلینیکی و رادیولوژیکی در مقیاس وسیع از دانشگاه علوم بهداشتی و استفاده از دانش فنی AI و توانایی تیم های تحقیق و توسعه به سرپرستی پروفسور دکتر کاراکاس ، برای سرعت بخشیدن به توسعه استفاده خواهد کرد. راه حل های AI و حمایت از ساختار اکوسیستم سلامت AI در ترکیه. “

در حال ضبط

نائل دباغ ، مدیر کل GE Healthcare در خاورمیانه ، شمال آفریقا ، آسیای میانه و ترکیه ، اظهار داشت: “این یک همکاری مهیج است که به تدریج به شرکت های نوپا ، محققان و رادیولوژیست های ترکیه فرصت ایجاد کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی را می دهد. تصاویر .که می تواند به شدت درمان و تشخیص بیماری را در ترکیه و خارج از کشور بهبود بخشد.

“این نیز به لطف رهبری و چشم انداز پروفسور دکتر کاراکاس و تیمش ، یک گام مهم به جلو در ایجاد یک اکوسیستم برای توسعه AI مراقبت های بهداشتی برای ترکیه و کل منطقه است.”

GE Healthcare اضافه كرد كه همكاري هاي قبلی AI در اروپا بر مدیریت سرطان كبد با استفاده از ابزارهای توصیف هوش مصنوعی متمركز شده است. تشخیص و پیش آگهی بیماری های ریوی ؛ و دقت و سفارشی سازی درمان سرطان مغز یا پیگیری بیمار از طریق ابزارهای تصویربرداری و جلسات مشاوره ای چند رشته ای.

شتاب دهنده EMEA Edison Accelerator – برنامه راه اندازی شتاب دهنده مراقبت های بهداشتی در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا – با هدف گردآوری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی علاقه مند به پیشبرد نوآوری در مراقبت های بهداشتی است.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر