FCC 3.1 میلیون دلار به کنسرسیوم FQHC Telehealth ماساچوست اعطا می کندکنسرسیوم سلامت تلویزیون ماساچوست FQHC از کمسیون ارتباطات فدرال کمک مالی برای افزایش ظرفیت پزشکی از راه دور در مراکز بهداشتی ایالتی دریافت کرده است. این کنسرسیوم از 35 مرکز بهداشتی با شرایط فدرال تشکیل شده است.

چرا مهم است

کمک مالی 3.1 میلیون دلاری از طریق برنامه آزمایشی FCC Connect Care تأمین می شود که برای کمک به سازمانهای ارائه دهنده واجد شرایط برای تأمین هزینه های مراقبت مجازی و بررسی چگونگی کمک صندوق خدمات جهانی FCC به حفظ روند خدمات مراقبت های مرتبط طراحی شده است.

این کنسرسیوم قصد دارد از کمک مالی خود برای افزایش پهنای باند در سایت های مراکز بهداشتی و تهیه نقاط داغ سیار برای استفاده بیمار استفاده کند. این پیشرفت های فن آوری باید خدمات بهداشت روانی و سو abuse مصرف مواد را به بیش از 75000 بیمار در یک مرکز بهداشتی ماساچوست از طریق استفاده از نظارت از راه دور بیمار ، ویزیت ویدئویی و سایر خدمات مرتبط فراهم کند.

در روزهای اولیه اورژانس بهداشت عمومی ، COVID-19 ، C3 و اتحادیه مراکز بهداشتی ماساچوست کنسرسیوم FQHC Telehealth را برای اطمینان از تداوم مراقبت از بیماران در مراکز بهداشتی جامعه در جوامعی که بالاترین نرخ موارد مثبت را دارند ، راه اندازی کردند. بزرگترین تفاوتهای سلامتی

این دومین کمک مالی FCC در شش ماه گذشته به کنسرسیوم برای کمک به حفظ ظرفیت پایدار دور بهداشت در مراکز بهداشتی ماساچوست است.

تاکنون ، بیماران در مراکز درمانی خدمات telehealth را دوست دارند – 93٪ تجربه خود را خوب یا عالی ارزیابی می کنند. بهداشت رفتاری بالاترین میزان فرزندخواندگی و رضایتمندی را در بین پزشکان از راه دور ارائه می دهد.

این کنسرسیوم خاطرنشان می کند که 50٪ از آسیایی ها ، 49٪ از Latinx و 42٪ از سیاه پوستان آمریکایی علاقه زیادی به ادامه استفاده از پزشکی از راه دور برای پیگیری و مراقبت های اضطراری پس از همه گیری دارند. در دسترس بودن دستگاه های مراقبت متصل و دسترسی به باند پهن همچنان چالش های مهمی باقی مانده است.

گرایش بزرگتر

برابری در مراقبت های بهداشتی امروزه موضوعی اساسی در مراقبت های بهداشتی است. به عنوان مثال اخیراً ، دکتر پاتریس هریس ، 174مین رئیس انجمن پزشکی آمریکا و اولین زن آفریقایی-آمریکایی صاحب این عنوان ، به عنوان بخشی از مجموعه های مجازی CHeT Talks که توسط مرکز بهداشت دانشگاه روچستر سازماندهی شده صحبت کرد. + فناوری

هریس گفت ، COVID-19 “س questionsالات زیادی ایجاد کرده است که بسیاری از ما قبلاً آنها را می دانسته ایم.” “بسیاری از ما قبلاً درباره نابرابری های سلامتی اطلاع داشتیم. اما آنچه این همه گیری ما را مجبور به انجام آن کرده این است که در مورد نژادپرستی ساختاری صحبت کنیم – و بیشتر در مورد رابطه بین عوامل اجتماعی سلامت صحبت کنیم.”

در جبهه ای دیگر ، حتی قبل از اینکه مرکز کودکان و خانواده سنت جان در لس آنجلس از منابع لازم برای انجام آزمایش بزرگ COVID-19 برخوردار باشد ، مشخص بود که منطقه خدمات جنوب لس آنجلس و کامپتون در معرض دید قرار خواهد گرفت. به طور قابل توجهی بیشتر در معرض خطر بیشتر عفونت و عوارض COVID -19 در مقایسه با سایر مناطق شهرستان لس آنجلس است.

این منطقه پرجمعیت است. این فقر دارای سطح بالایی از فقر ، جمعیت مهاجر زیادی است ، بیشتر مردم لاتین و سیاه پوست هستند و در مشاغل اصلی که از راه دور قابل انجام نیست ، بیش از حد نمایان است. این جمعیت ها بیماری های هم افزایی زیادی را تجربه می کنند ، از جمله فشار خون بالا ، دیابت ، بیماری های قلبی ، آسم و مشکلات بهداشتی رفتاری.

در پاسخ ، او به راه حل معتبر پزشکی از راه دور متوسل شد. به عنوان یک راه حل موقتی ، همزمان با به روزرسانی فناوری خود ، به دلیل رابط کاربری ساده ، از Doxy.me برای telehealth استفاده کرد. بیماران نیازی به بارگیری برنامه ندارند و می توانند به راحتی از تلفن استفاده کنند. اکنون بیماران می توانند به برخی از خدمات کمک های اولیه – پزشکی ، دندانپزشکی و رفتاری – بدون ورود فیزیکی به کلینیک ها دسترسی داشته باشند.

این امر به ویژه با توجه به اینکه اکثر بیماران کارگران نیمه وقت هستند که در تعطیلات برای ویزیت های شخصی مشکل دارند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و این نیاز افراد فاقد اتومبیل برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در هنگام شیوع بیماری را از بین می برد.

در حال ضبط

مایکل کاری ، بنیانگذار کنسرسیوم و مدیر عامل اتحادیه مراکز بهداشتی ماساچوست گفت: “ما خوشحالیم که FCC ما را با این بودجه به رسمیت شناخت.” “این فناوری ها می توانند بازی را با دادن دسترسی رنگ ، انتخاب و کنترل مشارکت بیماران در مراقبت های بهداشتی ، به بازیگران تغییر دهند.”

“كریستینا سیورین” ، بنیانگذار و م founderسس و م addedسس مدیرعامل مدیر کنسرسیوم C3.

“این کمک هزینه به ما کمک می کند تا به خدمات بهتر مراکز بهداشتی پزشکی پزشکی از راه دور – اکنون و پس از همه گیری بپردازیم.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes