[ad_1]

مشتریان حماسی در سراسر جهان اکنون به یک مدل معتبر پیش بینی خطر COVID-19 دسترسی دارند که امسال توسط کلینیک کلیولند توسعه یافته است. این ابزار که از طریق پورتال بیماران MyChart در دسترس است ، می تواند خطر تخمین زده شده از ابتلا به ویروس در بیماران را بر اساس ارزیابی خود همراه با سایر اطلاعات دموگرافیک محاسبه کند.

چرا مهم است
ابزاری که با استفاده از داده های بالینی ناشناخته بالینی بیش از 11000 بیمار در کلینیک کلیولند در اوهایو و فلوریدا ایجاد شده است ، برای کمک به مدیریت منابع محدود بهداشتی از طریق فراهم کردن توانایی تصمیم گیری بهتر بیماران در مورد زمان تصمیم گیری کمک گرفتن.

پس از اینکه بیماران ارزیابی خود را در پورتال MyChart انجام دادند – علائم را لیست کرده و جزئیات مربوط به احتمال مواجهه با COVID-19 را ارائه دهید – الگوریتم این اطلاعات را با داده های جمعیت شناختی موجود در EHR ترکیب می کند تا به ارزیابی ریسک برسد. در صورت بالا بودن نتیجه ، به بیماران گفته می شود که باید آزمایش شوند و به تیم مراقبت آنها هشدار داده می شود.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

دکتر لارا جیحی ، مدیر ارشد اطلاعات در کلینیک کلیولند ، آن را “اولین مدل پیش بینی معتبر می داند که می تواند خطر آزمایش مثبت یک فرد با COVID-19 را پیش بینی کند و سپس ابزار را با حفظ دقت فوق العاده ساده کند.” برای پذیرش آسان “.

گرایش بزرگتر
دکتر جیی برای نقش تازه ایجاد شده CRIO در کلینیک کلیولند در ژانویه استخدام شد ، متهم به نوآوری در زیرساخت های شبکه و استقرار دیجیتال و بهینه سازی فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات برای ایجاد آزمایشات بالینی نوآورانه تر.

او به توسعه بسیاری از الگوریتم های پشتیبانی از تصمیم گیری بالینی کمک کرده است که توسط ارائه دهندگان در سراسر جهان استفاده می شود. اپیک با همکاری سازمان های دیگر مدل های COVID-19 را برای پشتیبانی از راه حل های بالینی و توزیع آنها به مشتریان خود تولید کرده است.

با همکاری دانشگاه مینه سوتا ، اپیک اخیراً ابزاری برای استفاده از هوش مصنوعی تأیید کرده است که می تواند اشعه ایکس قفسه سینه را برای موارد بالقوه COVID-19 ارزیابی کند. با همکاری M Health Fairview توسعه یافته و در ابتدا در ده ها بیمارستان خود اجرا شده و از طریق Epic در اختیار سایر ارائه دهندگان قرار گرفته است.

در حال ضبط
Trevor Berso ، مدیر تحقیق و توسعه MyChart در Epic ، گفت: “با MyChart ، بیماران هم اکنون می توانند احتمال داشتن COVID-19 را با استفاده از یک ماشین حساب معتبر و معتبر بالینی تعیین کنند.” “این ارزیابی خطر به طور خودکار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به اشتراک گذاشته می شود ، که در صورت لزوم می توانند بیماران را ردیابی کنند. مدل کلینیک کلیولند به بیماران خود کمک می کند و آنها آن را با سیستم های بهداشتی در جامعه جهانی حماسه به اشتراک می گذارند.”

جیئی گفت: “ما خوشحالیم که از ارائه این ابزار به 250 میلیون بیمار در سراسر دنیا که دارای سابقه Epic هستند استفاده می کنیم.” “توانایی پیش بینی دقیقاً مثبت بودن بیمار در مدیریت مراقبت از بیمار به عنوان یک توزیع بسیار مهم خواهد بود.” از منابع ما. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir