[ad_1]

مشارکت سلامت بیمار ITI ECRI با انجمن سوابق الکترونیکی سلامت HIMSS برخی از چالش های مشترک مرتبط با یکپارچه سازی سیستم های بهداشت رفتاری با EHR برای مراقبت های اولیه را بیان می کند.

چرا مهم است
در یک مقاله سفید اخیر “بهینه سازی فناوری اطلاعات سلامت برای ادغام ایمن بهداشت رفتاری و مراقبت های اولیه” ، دو گروه برخی از توصیه ها را برای کمک به بهبود و بهبود چنین ادغام های فناوری اطلاعات بیان کردند.

هر دو گروه برخی از توصیه ها را برای حمایت و بهبود چنین ادغامات فناوری اطلاعات در كتاب سفید اخیر خود “بهینه سازی فناوری اطلاعات سلامت برای ادغام ایمن بهداشت رفتاری و مراقبت های اولیه” ارائه كرده اند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

در میان چالش های پیش روی EHR در این گزارش ، ECRI و EHRA بر استفاده از استانداردهای اصطلاحات سازگار برای اسناد تمرکز دارند. گنجاندن و ادغام ابزارهای غربالگری. جدا كردن سوابق بهداشتي رفتاري از ساير پرونده هاي پزشكي (به عنوان مثال ، به دليل قوانين تنظيمي يا ملاحظات رازداري) موانع تبادل اطلاعات بین ارائه دهندگان مراقبت های اولیه و بهداشت رفتاری.

یک گروه کاری مشترک ECRI-EHRA پنج توصیه – با استراتژی های عملی برای دستیابی به آنها – در سه زمینه غربالگری ، اسناد و به اشتراک گذاری اطلاعات متمرکز کرد.

  • از ادغام و در دسترس بودن آسان ابزارهای غربالگری سلامت رفتاری معتبر و پذیرفته شده در EHR اطمینان حاصل کنید
  • عوامل مرتبط با تصمیم گیری مربوط به این ابزارهای غربالگری را برای ارتباط سلامت رفتاری و مراقبت های اولیه فعال کنید
  • بهینه سازی اسناد بالینی برای بهداشت رفتاری و ادغام مراقبت های اولیه
  • اشتراک گذاری آسانتر داده ها را در تنظیمات مراقبت ، از طریق پورتال های بیمار ، پیام رسانی ایمن و HIE فعال کنید
  • به EHR ها اجازه دهید داده های بیمار را براساس سیاست های سازمانی ، درخواست های بیمار و قوانین و مقررات ایالتی و فدرال تقسیم بندی کنند

پاتریشیا جوفریدا ، RN ، رئیس ارشد گروه کار ، ایمنی بیمار ارشد و ایمنی فناوری اطلاعات گفت: “اگرچه فناوری ممکن است هر مشکلی را حل نکند ، اما توسعه و اجرای آن توانایی تسهیل بهتر ادغام سلامت رفتاری و مراقبت های اولیه را دارد. در ECRI ، در یک اعلامیه ، تحلیلگر.

گرایش بزرگتر
از آنجا که شاید نیمی از شرایط بهداشت رفتاری تشخیص داده نشده باقی بماند ، درمان بهتر برای بیماری هایی مانند افسردگی ، سو abuse مصرف مواد مخدر و اضطراب بستگی به ادغام با مراقبت های اولیه دارد ، زیرا در اینجا اولین حضور بیماران است.

همانطور که توسط ECRI و EHRA اشاره شد ، مطالعات نشان می دهد که وقتی ابزار غربالگری برای مشکلات بهداشت رفتاری در EHR تعبیه شده باشد ، سطح غربالگری افزایش می یابد – این امکان را برای شناسایی زودتر بیماران با نیازهای بهداشتی رفتاری فراهم می کند.

به ویژه که رونق دور بهداشت دوره همه گیری دامنه خدمات بهداشت رفتاری را گسترش داده است (درست همانطور که همه گیری و قرنطینه های آن چالش های بهداشت رفتاری را تشدید کرده اند) ، این مسائل بیش از هر زمان دیگری مهم هستند.

در ماه های اخیر ، Health IT News مجموعه ای از مطالعات موردی را منتشر کرده است که توصیف می کنند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی رفتاری چگونه با بسیاری از چالش ها کنار می آیند.

در حال ضبط
دیوید بوچیفرو ، معاون رئیس EHRA ، در بیانیه ای گفت: “مدل تلفیقی مراقبت های بهداشتی تشخیص می دهد كه هر دو عامل بهداشتی و رفتاری از بخشهای مهم سلامت كلی فرد هستند.” “تمرکز کارگروه ما این بود که اطمینان حاصل شود همه پزشکان از اطلاعات لازم برای تصمیم گیری آگاهانه هنگام درمان افرادی که خدمت می کنند ، برخوردار هستند.

وی افزود: “توصیه های ما مشخص می كند كه توسعه دهندگان در كدام آینده می توانند فناوری را بهبود بخشند – یك تا سه سال – برای مقابله با دوگانگی اطلاعات بهداشتی در مراقبت های اولیه و بهداشت رفتاری.” “با ایجاد فناوری که امکان تبادل به موقع و یکپارچه سازی داده ها را فراهم می کند ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که پزشکان کل پزشکی در تمام رشته ها تصویر کاملی از بیماران خود دارند.”

دکتر مارکوس شاباکر ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “عدم اطمینان COVID-19 ، منابع محدود برای بیماران و ارائه دهندگان و افزایش استفاده از ویزیت های دور بهداشت در طی همه گیر کنونی ، ضرورت ادغام مراقبت های بهداشتی رفتاری با مراقبت های اولیه را نشان می دهد.” ECRI “مهم است که اطمینان حاصل شود که بیماران با نیازهای بهداشتی رفتاری از شکاف نخواهند افتاد.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر