[ad_1]

EarlySense ، ارائه دهنده فناوری نظارت مستمر بدون تماس ، برخی از دارایی های خود را به هیلروم فروخته است که در حال توسعه ابزارهایی برای مراقبت و همکاری متصل است.

چرا مهم است

EarlySense مجوزی برای کلیه دارایی های معنوی و فناوری فروخته شده برای استفاده در خارج از بیمارستان به هیلروم و همچنین پرداخت های بالقوه 30 میلیون دلاری – بر اساس موفقیت در برخی مراحل تجاری – و بخشی از سرمایه گذاری هیلروم در EarlySense دریافت خواهد کرد.

فناوری EarlySense امکان کنترل مداوم – بیش از 100 بار در دقیقه – از ضربان قلب و تنفس بیمار را فراهم می کند ، بدون اینکه کسی بیمار را لمس کند.

این شرکت همچنین اظهار داشت: این فناوری پزشكان را نسبت به وقایع احتمالی هشدار می دهد تا وضعیت بیمار را خیلی زودتر از روش های نظارت سنتی انجام دهد. این فناوری به عنوان یک موتور برای دستگاه های کنترل از راه دور بیمار EarlySense عمل می کند ، و کمک می کند تا تجزیه و تحلیل بیماران در کلاس بیمارستان به تنظیمات سرپایی انجام شود.

جان گروتلارس ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیلروم گفت: “فناوری نظارت مستمر و بدون تماس EarlySense تصویری کامل از سلامتی بیماران به مراقبان ارائه می دهد و اجازه می دهد در اولین علائم وخامت بیمار مداخله کنند.” “ما مشتاقانه منتظر معرفی این فناوری مهم به مشتریان اضافی در سراسر جهان هستیم زیرا ما چشم انداز خود را برای پیشرفت مراقبت های متقابل تحقق می بخشیم.”

گرایش بزرگتر

دستگاه های بهداشتی متصل شده از مانیتورهای پوشیدنی قلب تا مقیاس های بلوتوث و Fitbits را انجام می دهند. آنها اقدامات بهداشتی را برای بیماران فراهم می كنند و آنها را به پزشكان ارائه می دهند (یا در بعضی موارد گزارش دهندگان را گزارش می دهند) تا تصمیمات مراقبت های بهداشتی از راه دور را تسهیل كنند.

فناوری های نظارت از راه دور بیمار از نظر این است که به طور خودکار بیماران را کنترل و گزارش می کنند (غالباً مبتلایان به بیماری های مزمن) تا مراقبان بتوانند از راه دور بیماران را کنترل کنند.

در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، سلامت مرتبط و RPM بیش از هر زمان دیگری مهم هستند زیرا به پزشکان اجازه می دهد بیماران را بدون نیاز به تماس با آنها تحت نظر بگیرند ، بنابراین از شیوع ویروس کرونا جدید جلوگیری می کنند.

آنها همچنین بیماران با موارد خفیف را از بیمارستان دور می کنند ، بنابراین بستر ارزشمندی را برای بیماران با موارد شدید حفظ می کنند. بیمارستان های سراسر کشور از سلامت و RPM مرتبط استفاده می کنند تا در طی همه گیری تأثیر بسزایی داشته باشند.

اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی ده ها ارائه دهنده متصل بهداشت و مشاهدات بیمار از راه دور را در یک گزارش ویژه عظیم گرد هم آورد. برای خواندن گزارش ، اینجا را کلیک کنید

در حال ضبط

مت جانسون ، مدیرعامل EarlySense گفت: “ما متعهد به نجات جان و بهبود مراقبت از طریق نظارت بر بیماران مبتلا به هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی در مراکز بهداشتی در سراسر جهان هستیم.”

وی گفت: “ما با تبدیل شدن به استاندارد مراقبت در تختخوابی بیمارستان Centroma Smart + برجسته هیلروم ، پیشرفت زیادی داشته ایم.” وی افزود: “فناوری ما در حال حاضر بیش از یك میلیون بیمار را زیر نظر گرفته و به پزشكان كمك كرده است كه ده ها هزار نفر جان خود را نجات دهند و ما انتظار داریم كه به دلیل فروش این فناوری به هیلروم ، این تأثیر قابل توجه را تسریع كنیم.

جانسون افزود: “بیماری همه گیر COVID-19 فرصت های تاریخی برای فناوری های هوشمند مراقبت های بهداشتی در خارج از بیمارستان ایجاد کرده است ، و این معامله به ما امکان می دهد تا به خدمات مشتری جهانی خود ادامه دهیم و فناوری اثبات شده بالینی خود را در این بخش با رشد بالا اعمال کنیم.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر