[ad_1]

DirectTrust این هفته اعلام کرد که 719 میلیون پیام ایمن مستقیم در سال گذشته ارسال و دریافت شده است که مجموع معاملات را از زمانی که سازمان غیرانتفاعی ردیابی آنها را در سال 2014 آغاز کرده است ، به 2.1 میلیارد در پایان سال 2020 می رساند.

اتحادیه مراقبت های بهداشتی غیرانتفاعی ، ایجاد شده برای پشتیبانی از تبادل الکترونیکی اطلاعات بهداشتی محافظت شده بین سازمان های ارائه دهنده خدمات و بین ارائه دهندگان و بیماران ، گفت بیش از 265 میلیون پیام امن مستقیم فقط در سه ماهه چهارم بین آدرس های DirectTrust ارسال و دریافت شده است.

اسکات استوی ، رئیس و مدیرعامل DirectTrust ، در بیانیه ای گفت: “قابل توجه بود که پنج سال و نیم طول کشید تا تعداد پیام های ایمن مستقیم رد و بدل شده به یک میلیارد و فقط 18 ماه بیش از دو میلیارد برسد.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

استو ادامه داد: “این مرحله نهایی نشان دهنده قابلیت همکاری سلامت الکترونیکی در اینجا است و همچنان به عنوان وسیله ای برای تسهیل مراقبت های بیمارانه با هماهنگی بهتر جذب می شود.”

چرا مهم است

Direct Secure Messaging ، که سازمان آن را “Direct” می نامد ، مکانیزم انتقال ایمن ارتباطات برای اطلاعات حساس – یعنی داده های سلامت – از طریق اینترنت است.

طبق گفته این شرکت ، تعداد بیماران و / یا کاربرانی که از Direct استفاده می کنند تا پایان سال 2020 به 565،000 نفر رسیده است – 89 درصد افزایش نسبت به سال قبل. تعداد سازمانهایی که توسط ارائه دهندگان اطلاعات بهداشتی معتبر DirectTrust مورد استفاده قرار گرفته اند ، تقریباً 9٪ رشد کرده و به بیش از 259،000 رسیده است ، در حالی که در سال 2019 238،000 بود.

در طی سال دوازده سازمان بهداشتی جدید نیز به DirectTrust پیوستند و مجموع اعضای اتحاد را به 110 نفر رساندند.

افزایش دفعات پیام ها نشان دهنده جهش های دیگر در استفاده از تبادل اطلاعات سلامت در سراسر کشور است.

این هفته ، رهبران HEALTHeLINK در غرب نیویورک گزارشی منتشر کردند و خاطرنشان کردند که تقاضای اطلاعات بیمار در سال 2020 به نزدیک 600،000 رسیده است.

در این گزارش آمده است: “داشتن این اطلاعات بهداشتی در زمان واقعی برای مدیریت مراقبت بسیار مهم است ، زیرا ارائه دهندگان خدمات می توانند با سهولت بیشتری برنامه ریزی قبل از ویزیت را انجام دهند ، از آزمایش های تکراری یا تکراری جلوگیری کنند و تصمیمات پزشکی بهتری بگیرند.”

گرایش بزرگتر

DirectTrust پروتکل پیام رسانی ایمن خود را به عنوان محرک اصلی برای قابلیت همکاری ، پشتیبانی شده توسط مشارکت های خصوصی و خصوصی و همکاری های تاریخی با تیم های فناوری اطلاعات ، قرار داده است.

استیو پوسناک ، معاون هماهنگ کننده ملی ONC ، در بیانیه ای این هفته گفت: “بیش از یک دهه پیش ، دفتر هماهنگ کننده بهداشت ملی IT پروژه مستقیم را آغاز کرد.” “افزایش استفاده از Direct در سیستم مراقبت های بهداشتی گواهی بر قدرت مشارکت جامعه و دولت و خصوصی است.”

سال گذشته ، این شرکت پیام فوری معتبر یا TIM + را با هدف ارائه ارتباط در زمان واقعی بین افراد مشهور ، افراد مورد اعتماد در داخل و بین سازمان های مراقبت های بهداشتی راه اندازی کرد. این نرم افزار هنوز در مرحله آزمایش است.

استو در ژوئیه سال 2020 گفت: “ما از اینکه پیش نویس استاندارد TIM + آماده آزمایش است ، خوشحالیم.” ما مشتاق یادگیری پاسخ صنعت هستیم زیرا سازمانهای مختلف این استاندارد جدید را به موقع و لازم بررسی می کنند.

در حال ضبط

“با افزایش تعداد پیامهای رد و بدل شده ، ما همچنین بازخوردهای ارزنده ای درباره این احتمالات می شنویم. بعنوان مثال ، کار بر روی استانداردهای DirectTrust حاکی از آن است که پیامها دارای فراداده اضافی هستند تا به گیرندگان اطلاع دهند که پیام خاصی در مورد چیست و چگونه آن را اداره کند.” آینده ای پایدار برای تبادل امن و مطمئن اطلاعات بهداشتی ، “استووی این هفته در بیانیه مطبوعاتی گفت.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر