CVS داروخانه امکان پرداخت بدون تماس با کدهای QR Venmo و PayPal را فراهم می کند


CVS اکنون گزینه های بدون لمس را با استفاده از خدمات پرداخت شخص ثالث PayPal و کدهای Venmo QR ارائه می دهد.

اکنون مشتریان می توانند از کیف پول های PayPal و Venmo خود در 8،200 مکان مختلف در داروخانه های CVS استفاده کنند.

برای استفاده از سرویس جدید ، مشتریان بر روی دکمه “اسکن” در برنامه های تلفن همراه PayPal یا Venmo خود کلیک می کنند و سپس گزینه “نمایش به پرداخت” را برای اسکن صندوق و تکمیل خرید انتخاب می کنند.

کاربران پی پال می توانند از کارت های بدهی یا اعتباری ذخیره شده خود ، حساب های بانکی ، مانده حساب یا اعتبار پی پال خود استفاده کنند. مشتریان Venmo می توانند با استفاده از کارتهای بدهی یا اعتباری ذخیره شده خود ، حساب بانکی ، موجودی Venmo یا کارت اعتباری Venmo پرداخت کنند.

CVS در بیانیه ای اعلام کرد ، کسانی که در برنامه پاداش ExtraCare ثبت نام کرده اند ، همچنان می توانند با استفاده از حساب ExtraCare خود پول پرداخت و پس انداز کنند.

چرا این مهم است

این مشارکت به مشتریان این امکان را می دهد که بدون نیاز به لمس صفحه کلید یا امضای رسید ، اقلام داروخانه را خریداری کنند – گزینه ای که به طور فزاینده ای برای مصرف کنندگان در طول بیماری همه گیر مهم است.

طبق مطالعه ای که توسط Mastercard انجام شده ، پرداخت بدون تماس در حال حاضر توسط تقریباً 80٪ از مصرف کنندگان در سراسر جهان استفاده می شود. بیشتر کاربران می گویند به دلایل تمیزی و ایمنی به این گزینه روی آورده اند.

همچنین CVS از ابتدای سال تاکنون 43٪ افزایش در پرداخت های بدون تماس را تجربه کرده است.

جان رابرتز ، معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل در CVS Health گفت: “با قرار دادن ایمنی مشتریان در خط مقدم نوآوری ، منابع خود را معطوف به یافتن راه های جدید برای سهولت و سهولت زندگی برای مشتریان خود کرده ایم.” “معرفی گزینه های دیجیتالی بیشتر ، از جمله پرداخت های غیر لمسی در ثبت نام ، با تغییر تنظیمات مصرف کننده مطابقت دارد.”

علاوه بر این ، 40٪ از مشتریانی که ترجیح می دهند با کیف پول دیجیتال پرداخت کنند ، از بازرگانانی که به مشتریان اجازه پرداخت با آنها را نمی دهند خرید نمی کنند ، در حالی که 34٪ از کسانی که ترجیح می دهند با کد QR پرداخت کنند ، در غیر این صورت پرداخت نمی کنند. طبق مطالعه پی پال و PYMNTS.

گرایش بزرگتر

سیستم های بهداشتی به سمت پرداخت دیجیتال در حال حرکت هستند ، به خصوص از آنجا که پول در محیط جدید سلامت ازدیاد نمی یابد.

سیستم های پرداخت دیجیتال برای بیمارستان ها توسط شرکت هایی مانند InstaMed ارائه می شود که کیف پول دیجیتال خود را راه اندازی کرده است. این شرکت گفت ، خدمات مدیریت یکپارچگی Regonue شیکاگو با InstaMed همکاری کرده و گزینه پرداخت سریع آنلاین را ارائه می دهد که در هنگام تعلیق COVID-19 پرداخت های آنلاین را 200٪ افزایش داده است.

به گفته مدیر عامل CVS Health ، لاری مرلو ، این بیماری همه گیر CVS را ترغیب کرده است تا پیشنهادات خود را برای گنجاندن خدمات بهداشتی دیجیتال بیشتر تغییر دهد.

به عنوان مثال ، در ماه جولای ، CVS داروخانه Spoken Rx را به بازار عرضه کرد ، ویژگی جدیدی در برنامه خود که می تواند برچسب نسخه خاصی را برای بیماران با اختلالات بینایی یا افرادی که نمی توانند برچسب های چاپ استاندارد را بخوانند ، با صدای بلند بخواند.

این شرکت همچنین یک سری برنامه های سلامت دیجیتال را برای سرویس Point Solution Management خود راه اندازی کرده است ، از جمله Big Health’s Daylight ، Vida Weight Loss + ، Weight Watchers ، Kurbo و Naturally Slim. این پیشنهادات در محدوده CVS Health به سایر افراد پیوسته اند که شامل سلام قلب ، Hinge Health ، Livongo Health ، Torchlight و Whil است.

رقیب CVS Walgreens نیز کار را برای ادغام دیجیتالی بیشتر آغاز کرده است. در اوایل سال جاری ، خرده فروش همکاری خود را با مایکروسافت و Adobe گسترش داد تا یک سیستم خرید دیجیتال راه اندازی کند. اخیراً داروخانه دیجیتال وی AllianceRx Walgreens Prime شروع به ارائه هزینه آنلاین برای نسخه های سرطان کرده است.

در حال ضبط

جرمی جونکر گفت: “انتشار کدهای PayPal و Venmo QR در داروخانه های CVS نه تنها روش پرداخت بدون لمس را برای مشتریان سالم فراهم می کند ، بلکه امنیت و امنیت معاملات PayPal و Venmo را نیز به فروشگاه مشتری می آورد.” ، SVP و PayPal Consumer و مدیر فروشگاه دیجیتال. “ما خوشحالیم که کدهای PayPal و Venmo QR به شما در حفظ امنیت مشتریان و کارمندان CVS کمک می کند ، خصوصاً در محیط اصلی داروخانه خرده فروشی با ورود به ماه های زمستان. ”

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes