CMS قانون نهایی در مورد دسترسی افراد مسن به فن آوری های بهداشتی را صادر می کند


روز سه شنبه ، مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید قانون نهایی را صادر کردند که برای پشتیبانی از فن آوری های نوآورانه طراحی شده بود ، به طوری که ذی نفعان مدیکر می توانند به دستگاه های جدیدتر و پیشرفته تری موسوم به پوشش درمانی نوآورانه مدیکر (MCIT) دسترسی پیدا کنند.

امید است که این امر به شما کمک کند تا پوشش محصولات نوآورانه مدیکر را هموارتر سازد و این باعث دسترسی سریعتر افراد سالخورده به دستگاه های جدید می شود. این اقدام بخشی از ابتکار CMS در زمینه نوآوری و تحمل اسناد است.

طبق این قوانین ، تأیید FDA برای دستگاهی با یک فرآیند پوشش طولانی مدت و طولانی مدت Medicare دنبال می شود. تأخیر بین این دو نتیجه باعث می شود که مبتکران در ابتدا وقت و منابع خود را برای تأیید FDA و بعداً برای فرآیند پوشش Medicare صرف کنند. این ، CMS گفت ، این یک بار غیر ضروری را برای مبتکران ایجاد می کند و ممکن است دسترسی به فن آوری های بالقوه نجات دهنده زندگی را در طول روند پوشش Medicare موجود به تأخیر بیندازد.

قانون MCIT برای از بین بردن این تاخیر هم برای سالمندان و هم برای مبتکران ایجاد شده است ، و ایجاد روشی سریع و سریع برای پوشش Medicare برای محصولات نوآورانه که FDA “دستیابی به موفقیت” می داند و FDA به سرعت تصویب می کند. این ممکن است شامل دستگاههایی باشد که از فناوریهای جدید استفاده می کنند ، مانند ایمپلنت یا آزمایشات ژنتیکی برای تشخیص یا درمان بیماریهای تهدید کننده زندگی یا غیرفعال کننده غیرقابل برگشت مانند بیماری های سرطانی و قلبی.

تأثیر چیست؟

طبق قانون MCIT ، مدیکر می تواند همزمان با تأیید FDA ، حداکثر تا چهار سال تحت پوشش ملی قرار گیرد. پس از پایان دوره پوشش ، CMS دستگاه را بر اساس شواهد بالینی و واقعی در مورد بهبود نتایج بهداشتی در بین ذی نفعان Medicare بررسی می کند تا پوشش دائمی تر را تعیین کند.

این برنامه چهار ساله ممکن است تولیدکنندگان این دستگاه ها را ترغیب کند تا شواهد بیشتری در مورد مناسب بودن محصولاتشان برای جمعیت مدیکر تهیه کنند تا بیش از چهار سال ابتدایی تحت پوشش مدیکر باشند.

از آنجا که قانون MCIT به مدت چهار سال تحت پوشش ملی مدیکر قرار می گیرد ، با روند تعیین پوشش محلی (LCD) هماهنگ خواهد شد ، به این امید که دسترسی مساوی بزرگسالان را بدون توجه به محل زندگی آنها ارتقا بخشد.

در حال حاضر ، به عنوان بخشی از روند پوشش محلی ، 16 پیمانکار اداری Medicare (MAC) تصمیم دارند که Medicare را به صورت محلی تحت پوشش قرار دهند – 12 مورد برای قطعات Medicare A و B و چهار مورد برای تجهیزات پزشکی با دوام. MAC ها می توانند اقلام یا خدمات را به صورت ادعا به ادعا یا ال سی دی پوشش دهند ، که فقط در حوزه قضایی آن MAC اعمال می شود. در صورت عدم وجود راه حل ملی Medicare برای فناوری نوآورانه ، این فناوری ممکن است در یک منطقه از کشور تحت پوشش قرار گیرد اما در منطقه دیگر این فناوری قابل استفاده نیست.

برای تهیه LCD ، مبتکران باید به دنبال راه حل های جداگانه از هر یک از MAC ها باشند. MCIT این مرحله را برای مبتکران غیرضروری می کند. طبق گزارش MCIT ، از تاریخ تصویب FDA ، دستگاه های حفاری به مدت چهار سال تحت پوشش ملی قرار گرفته اند ، این بدان معنی است که دیگر مبتکران دیگر نیازی به جستجوی LCD از هر MAC ندارند. مبتکران می توانند انتخاب کنند که چه زمانی دوست دارند پوشش شروع شود ، با این قصد که این انعطاف پذیری در آنها ایجاد کند تا روند پوشش را با چرخه تولید و توزیع خود مطابقت دهند.

هنگامی که قانون نهایی اعمال شد ، بنا به درخواست سازنده ، مدیکر ممکن است از طریق MCIT ، سکوهای حفاری مورد تأیید FDA ، از جمله سکوهای حفاری مورد تأیید FDA را برای مجوز بازاریابی ظرف دو سال تقویمی قبل از تاریخ ورود ، پوشش دهد. با توجه به قانون نهایی ، دسترسی بهتر به دستگاه های ذینفع مدیکر.

این قانون همچنین استفاده استاندارد از CMS را برای تعیین اینکه آیا Medicare باید محصولات و خدمات ، مانند دستگاه ها و روش های جراحی را پوشش دهد ، روشن می کند. با استفاده از مدیکر ، به استثنای نسبتاً اندک ، این برنامه ممکن است فقط موارد یا خدماتی را که برای تشخیص یا درمان بیماری یا آسیب یا بهبود عملکرد عضوی تغییر شکل یافته در بدن “منطقی و ضروری” هستند ، پوشش دهد. قانون اخیر تعریف CMS را به عنوان منطقی و ضروری در این آیین نامه رمزگذاری می کند تا به مبتکران درک واضح تری از استانداردهای CMS بدهد.

بر اساس نظرات عمومی ، قانون نهایی شامل تاریخ شروع انعطاف پذیرتری برای پوشش MCIT بود. تولیدکنندگان می توانند تاریخی را که در آن پوشش شروع می شود انتخاب کنند تا با در دسترس بودن بازار مطابقت بیشتری داشته باشد. همچنین ، طبق درخواست ذینفعان ، CMS اطلاعات بیشتری را در مورد استفاده از سیاست ها برای پوشش بیمه های تجاری جمع آوری می کند و از آنها در شرایط خاص استفاده می کند.

گرایش بزرگتر

مسیر MCIT فقط برای دستگاههای دستیابی به موفقیت FDA (که شامل برخی آزمایشهای تشخیصی است) که متعاقباً در بازار مجاز هستند ، در دسترس است. تولیدکنندگان دستگاه برای تعیین شرایط شکست باید به FDA مراجعه کنند و سپس FDA برنامه را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا دستگاه معیارهای شکست را دارد. همه دستگاه ها علامت شکست دریافت نمی کنند.

دستگاه های حفاری باید در گروه قانونی مزایای Medicare قرار بگیرند تا تحت پوشش قرار گیرند. دستگاه های حفاری وجود دارند که دسته بندی مزایای Medicare ندارند (به عنوان مثال ، برخی از دستگاه های بهداشتی پوشیدنی که مستقیماً از مصرف کنندگان خریداری می شوند) ، بنابراین همه دستگاه های حفاری به دلیل این شرط قانونی نمی توانند تحت پوشش Medicare قرار بگیرند. و اگر CMS برای دستگاه حفاری خاصی NCD صادر کرده باشد ، آن دستگاه حفاری واجد شرایط MCIT نیست.

در حال ضبط

Seema Verma ، مدیر CMS ، گفت: “فرایندهای دولت دسترسی ذینفعان به درمان های ابتکاری را کند می کند.” “گرچه توسط FDA ایمن و م consideredثر شناخته شده است ، اما ذینفعان مدیكر دسترسی فوری به دستگاه های حفاری نوآورانه نداشته اند. در بازار مراقبت های بهداشتی كه همیشه در حال پیشرفت است ، CMS همچنان متعهد به تغییر سیستم مراقبت های بهداشتی از طریق ابتكاراتی مانند MCIT است. که بر نتایج تمرکز دارند ، از بین بردن موانع دولت برای پیشرفت نوآوری ، تقویت رقابت و دسترسی سریعتر به درمان های پیشرفته برای ذینفعان مدیکر ، ضمن ارائه ارزش و نتایج بهتر به آنها. “

توییتر: JELagasse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: jeff.lagasse@himssmedia.com
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes