CMS برای کمک به اضافه ولتاژ COVID-19 برنامه Acute Hospital Care at Home را اجرا کرده استروز چهارشنبه مراکز خدمات Medicare & Medicaid چندین اقدام جدید برای کمک به بیمارستان های ایالات متحده در جهت مقابله با فشار بیماران جدید با تشدید بحران COVID-19 انجام دادند. در میان آنها سهمیه های جدیدی برای نظارت از راه دور از راه دور ، برای آنچه CMS برنامه حاد مراقبت از بیمارستان در خانه می نامد ، وجود دارد.

علاوه بر این ، آژانس در حال گسترش طرح “بیمارستان های بدون دیوار” خود با انعطاف نظارتی بیشتر برای مراکز جراحی سرپایی برای ارائه خدمات به عنوان “دریچه ایمنی” برای حمایت از بیمارستان های متراکم است.

چرا مهم است
“ما با COVID-19 در سطح جدیدی از پاسخ بحران هستیم و CMS با استفاده از آخرین نوآوری ها و فن آوری ها به سیستم های بهداشتی که با چالش های قابل توجهی روبرو هستند برای کمک به افزایش ظرفیت خود برای اطمینان از بیماران مراقبتهای مورد نیاز خود را دریافت می کنند. “

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

“از آنجا که مناطق جدید در کشور با چالش های قابل توجهی در مورد ظرفیت سیستم های بهداشتی خود روبرو هستند ، وظیفه ما این است که اطمینان حاصل کنیم مقررات CMS در مراقبت از بیمار برای COVID-19 و فراتر از آن تداخل نمی کند.”

CMS این برنامه های جدید را راهی برای توسعه تله سلامتی می داند که قبلاً در طی همه گیری ارائه داده بود – این امکان را برای بیماران فراهم می کند تا مراقبت های اساسی فراتر از COVID-19 را داشته باشند در حالی که به بیمارستان ها اجازه می دهد تا روی آخرین جهش تمرکز کنند. بیماران.

پیش از این در ماه مارس ، CMS برنامه خود را “بیمارستان های بدون دیوار” – امکان مراقبت در خارج از شهرک ها را آغاز کرد.

حتما بخوانید:
هزینه لیپوماتیک بازو

با برنامه جدید مراقبت در منزل حاد ، بیمارستان های واجد شرایط انعطاف پذیری نظارتی بیشتری برای درمان بیماران واجد شرایط در خانه های خود از طریق دور بهداشت و نظارت از راه دور به دست می آورند.

CMS در س questionال متداول درباره ابتکار جدید گفت: “این برنامه برای بیمارانی طراحی شده است كه معیارهای دقیق بستری در بیمارستان یا شب را برای مراقبت از بیمارستان دارند.” “خانه بیمار هنگام پذیرش بخشی از بیمارستان محسوب می شود.”

وی خاطرنشان کرد که “این برنامه نباید از نظر جسمی در بیمارستان اجرا شود ، اما بیمارستان باید مسئولیت برنامه را به عهده بگیرد تا واجد شرایط این سطح از مراقبت از بیمار باشد. علاوه بر این ، این برنامه باید در بیمارستان ادغام شود کافی است تا اطمینان حاصل شود که افزایش سریع مراقبت روان است. “

CMS یک پورتال آنلاین ایجاد کرده است تا سرعت تسلیم درخواست معافیت را تحت 482.23 § (b) و (b) (1) از شرایط بیمارستان فراهم کند ، که نیاز به ارائه پرستاران در محل 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته دارد. و دسترسی فوری یک پرستار ثبت نام شده برای مراقبت از هر بیمار.

آژانس می گوید که این برنامه را نیز از نزدیک تحت نظارت قرار خواهد داد و بیمارستان ها را ملزم می کند که اطلاعات مربوط به فرکانس و ایمنی را براساس تجربه قبلی خود با مدل بیمارستان خانگی به CMS گزارش دهند.

گرایش بزرگتر
علاوه بر این ، CMS بیشتر به مراکز سرپایی جراحی برای کمک به مراکز درمانی اضافی در مناطقی که به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، گسترش یافته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ثبت نام ASC به طور موقت در بیمارستان ها در موارد اضطراری بهداشت عمومی ، به این راهنمای جدید از CMS مراجعه کنید.

این نرم افزار انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به اولین بار در برنامه بیمارستانهای بدون دیوار فراهم می کند – به شرکت کنندگان ASC اجازه می دهد کارکنان خود را گسترش دهند و به عنوان نقاط دسترسی اضافی خدمت کنند که به جوامع امکان می دهد ظرفیت جراحی را برای سایر روش ها حفظ کنند. که COVID-19 نیستند ، مانند جراحی سرطان.

حتما بخوانید:
خرید استخر بادی و قیمت آن با مشاهده انواع استخر بادی در دنیای اینتکس

در مورد مراقبت های حاد در خانه ، ژنرال بریگام در دسامبر گذشته اولین آزمایش کنترل شده تصادفی مراقبت در منزل را در بیمارستان برای سالمندان انجام داد. مشخص شده است که هزینه مراقبت برای بیماران خانگی تقریباً 40٪ کمتر از بیماران شاهد است – با سفارشات آزمایشگاهی کمتر ، تصاویر کمتر و مشاوره کمتر.

به گفته ماس جنرال ، بیماران در بیمارستان خانگی کمتر از روز خود را در حالت نشسته یا دراز کشیده می گذرانند و 70٪ نرخ بستری مجدد در 30 روز دارند.

در حال ضبط
دکتر دیوید لوین ، مدیر پزشکی استراتژی ها و دکتر در بیانیه ای پس از اعلام CMS ، نوآوری در بیمارستان خانه بهداشت بریگام.

وی گفت: “در این اوقات دشوار ، تمرکز بر خانه بسیار مهم است.” “ما بسیار دلگرم هستیم كه CMS این گام مهم را كه می تواند به بیمارستانهای سراسر كشور اجازه دهد ضمن ارائه مراقبتهای شایسته همه بیماران ، ظرفیت خود را افزایش دهند ، برداشته است.”

دکتر رایان افزود: “بیمارانی که در طی بیماری همه گیر COVID-19 در بیمارستان خانگی خدمت می کردیم ، به ویژه از فرصتی که برای راحتی در منزل خودشان درمان می شدند سپاسگزار بودند.” تامپسون ، مدیر بیمارستان خانگی MGH. “با افزایش ظرفیت بیمارستان به طور فزاینده ای ، توانایی اعزام بیماران به خانه با خدمات سطح بیمارستان برای بیماران و بیمارستان های ما بسیار مفید است.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید