CIO ها و CTO ها به دنبال ابر برای به روزرسانی زیرساخت ها هستندگزارش جدید IBM با بررسی رهبران فناوری اطلاعات در ایالات متحده و انگلستان نشان داد که تعداد کمی از افراد از وضعیت زیرساخت های شبکه سازمان های خود اطمینان کامل دارند.

چرا مهم است
بخش خدمات زیربنایی مدیریت شده بخش خدمات فناوری جهانی IBM 380 کارمند اصلی فناوری اطلاعات و فناوری را در سازمانهای بزرگ و متوسط ​​برای گزارش مطالعه وضعیت تحول فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار داد.

طبق IBM بیش از نیمی از آنها (60٪) گفتند كه برنامه نوسازی IT این شركت “هنوز برای آینده آماده نیست”.

در حقیقت ، از هر چهار CIO و CTO یک نفر گفت که ابتکارات آنها برای تعمیرات اساسی زیرساخت ها تازه آغاز شده است.

با این حال ، در همه جا ارزیابی قوی درباره اینکه میزبانی فضای ابری چه کاری می تواند برای حمایت از این تلاش ها انجام دهد وجود دارد: بیش از 95٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که به دنبال استراتژی های ابر ، عمومی و ترکیبی هستند.

در حقیقت ، 53 درصد از رهبران فناوری مورد بررسی گفتند که آنها “پرخاشگرانه” یک استراتژی ابر عمومی را دنبال می کنند – 48٪ ابر ترکیبی و 45٪ استراتژی ابر خصوصی را مشاهده می کنند.

گرایش بزرگتر
بر اساس یک نظرسنجی IBM که نشان می دهد بیش از 60٪ CIO ها و CTO ها می گویند انتظار دارند که تقاضای بیشتر برای زیرساخت های ابری ادامه داشته باشد ، پروژه های COVID-19 بر نیاز به زیرساخت های ابری ، توسعه حرفه ای و ارتقا security امنیت تمرکز دارند. .

با این وجود این رهبران فناوری اطلاعات به چالش ها – برنامه های قدیمی ، مجموعه داده های بزرگ – که در یک محیط چند ابر وجود دارند ، پی برده اند.

حتما بخوانید:
Middle East 2.0 - یک تحول دیجیتالی موفق چگونه به نظر می رسد؟

و بسیاری در مورد تیمهایی که برای کمک به مدیریت الزامات به روزرسانی عمده زیرساخت ها کمک می کنند ابراز تردید کرده اند.

چهل درصد پاسخ دهندگان به نظرسنجی “فکر نمی کنند تیم هایشان مهارت های مناسبی برای پاسخگویی کامل به اهداف IT خود داشته باشند ، و بیش از سه از چهار پاسخ دهنده می گویند که بیشتر به شرکای قابل اعتماد اعتماد خواهند کرد که می توانند خدمات زیرساختی مدیریت شده را ارائه دهند. “، طبق گفته IBM.

در همین حال ، بررسی نشان داد که اکثر رهبران نیاز به افزایش انعطاف پذیری زیرساخت ها را به عنوان یک نیروی محرکه برای تحول دیجیتال ، و به دنبال آن نیاز به مزیت رقابتی (61٪) ، صرفه جویی در هزینه (58٪) ، افزایش جهانی شدن (54٪) و تأمین نیازها ذکر کردند. مشتریان (45٪).

در حال ضبط
“مشتریان ما به دنبال تسریع در مدرن سازی فناوری اطلاعات با استفاده از مدل های ابری – اعم از عمومی و ترکیبی ، داده ها ، هوش مصنوعی ، اتوماسیون و سایر فناوری های کلیدی – برای کمک به شکل گیری ، مقیاس سازی و مدیریت کارآمدتر و گسترده تر هستند ، معماری های جهانی ، “Archana Vemupalali ، مدیر کل ، IBM Infrastructure Services ، در بیانیه ای گفت.

وی گفت: “در این فضای کسب و کار دیجیتال که به سرعت در حال تغییر است ، سازمان ها می توانند از فناوری مناسب و شرکای مناسب برای کمک به تلفیق ، یکپارچه سازی ، ساخت و نگهداری یک تجارت دیجیتال مقیاس پذیر همزمان با اعمال حاکمیت موثر استفاده کنند.”

حتما بخوانید:
باربری کرج اتوبار کرج باربری کرج به تهران باربری کرج به شهرستان وانت بار کرج

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید