CIO ها به دنبال تجزیه و تحلیل ، اتوماسیون و ادغام EHR برای زنجیره های تأمین قوی تر هستند


با شروع فروپاشی موج بعدی بیماری همه گیر COVID-19 در بیمارستان های سراسر کشور ، تطابق سیستم های بهداشتی با نیازهای زنجیره تأمین بیش از هر زمان دیگری مهم است.

البته یکی از بزرگترین چالشهای موج اول در بهار گذشته کمبود تجهیزات محافظت شخصی ، طرفداران و گاهی اوقات داروهای مهم بود. آسیب پذیری های زنجیره تأمین حاد بود – و این حملات سایبری مداوم را برای هدف قرار دادن خطوط تأمین خدمات بهداشتی محاسبه نمی کند.

در هشت ماه گذشته برخی از این چالش ها مرتفع شده اند. اما با افزایش دوباره بحران COVID-19 ، CIO ها و سایر متخصصان فناوری اطلاعات می گویند زنجیره های تأمین پایدار بیش از هر زمان دیگری مهم هستند.

به عنوان هال ولف ، مدیر عامل HIMSS (شرکت مادر HIMSS) اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی) هفته گذشته گفت كه انقلابی در مدیریت زنجیره تأمین مدتها بود كه رخ داده است.

ولف ، كه به ضرورت اساسی برای ردیابی منبع دارو و تجهیزات اشاره كرد ، گفت: “ما واقعاً به اندازه كافی روی زنجیره تأمین تمركز نداریم.” درک کیفیت مواد (برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که مثلاً محموله ای با ماسک N95 همان چیزی است که فکر می کند آن است) ؛ و اطمینان از قطع نشدن زنجیره های تأمین – همه در حالی که در قیمت ، کنترل موجودی کالا و سایر موارد دیده می شود.

روسای بیمارستانهای سراسر کشور گفتند اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اینکه تقسیم بندی فعلی سیستم ها درست در مواقعی که امکانات به بیشترین منابع نیاز دارند ، منجر به کمبود شده است.

مدل هایی مانند CISOM که با ادغام زنجیره تأمین و داده های بالینی در سازمان های بهداشتی درمانی به منظور بهبود کیفیت و ایمنی تولید شده اند ، می توانند چنین ناکارآمدی هایی را مرتفع کنند. اما برخی از راه هایی که فناوری می تواند در ایجاد یک تجربه بدون دردسر مدیریت زنجیره تامین نقش داشته باشد چیست؟

افسران ارشد اطلاعات و سایر مدیران بهداشتی که زنجیره های تأمین را کنترل می کنند ، تجربه خودشان را ارزیابی می کنند.

“در LifeBridge Health ، ما با یک استراتژی زایمان سه گانه به بیماری همه گیر نزدیک شدیم: منبع؛ و در صورت لزوم ، تولید. “، گفت: ترزا اسپرینگمن ، مدیر ارشد فنی در LifeBridge Health در بالتیمور. “بدیهی است ، همانطور که اکنون شاهد افزایش مجدد موارد هستیم ، توانایی آشکاری سریعتر وجود دارد و چند ابزار اضافی هم اکنون و هم در آینده ما را در موقعیت حتی بهتری قرار می دهد.

“اول ، تجزیه و تحلیل کامل تر: تجزیه و تحلیل که اتصال می دهد [predictions of] حجم و شدت بیماران با تقاضای عرضه مفید خواهد بود. ”

“دوم ، هوش مصنوعی در زمان واقعی که کل چرخه زندگی – اگر بخواهید پایان تا پایان – را در زنجیره تأمین جهانی نمایان می کند. این نمایشی امکان پاسخگویی موثرتر به اختلالات بازار را فراهم می کند ، خطر را کاهش می دهد و برای تداوم بیشتر کار ما را به طور مثرتری قرار می دهد. “

“در LifeBridge Health ، ما با یک استراتژی تأمین سه برابر به بیماری همه گیر روی آوردیم: منبع؛ و در صورت لزوم ، تولید. “

Tressa Springmann ، CIO ، LifeBrid Health

آرون میری ، مدیر ارشد اطلاعات ، گفت: “صنعت مراقبت های بهداشتی از این واقعیت که سیستم های IT زنجیره تامین بسیار یکپارچه با سوابق پزشکی الکترونیکی و مجموعه داده های مربوطه آنها در کنار هم با داده های بالینی ادغام شده اند ، بسیار سود می برد. در دانشکده پزشکی دل و بهداشت UT در آستین ، تگزاس.

“وضعیت انشعاب فعلی این سیستم باعث شده است که در حین بحران PPE ، در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، چند سوراخ خرگوش پایین بیاییم و بنابراین تیم های تجزیه و تحلیل داده ها از موانعی عبور می کنند که نباید چنین سخت باشد.” گفت میری.

“این همچنین مانع پیشرفت در بسته های مراقبت مبتنی بر ارزش و محصولات جدید VBC می شود که می تواند در بازار عرضه شود ، زیرا مراقبت از سلامت کلی بیمار اغلب شامل مواد است و بر این اساس ، قیمت گذاری مواد مورد استفاده در طی جراحی ، بهبودی و درمان مداوم ، “او گفت.

برخی از رهبران سیستم های بهداشتی از فناوری هایی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به عنوان راهکارهایی برای افزایش کنترل موجودی استفاده کرده اند.

گاریما سریواستاوا گفت: “ما در سلامت کودکان استنفورد دوست داریم که ابزار زنجیره تأمین ما در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل پیش بینی ، مانند موجودی موجود ، قیمت های ترجیحی ، زمان هدایت از سوی ارائه دهندگان مختلف و روند تقاضا را ارائه دهد.” مدیر اجرایی سیستم های تجاری شرکتی.

سریواستاوا افزود: “ما همچنین می خواهیم سیستمی با مقیاس بندی شامل اتوماسیون جدید فرآیند رباتیک ، هوش مصنوعی و کنترل شناسایی فرکانس رادیویی باشد.” “آنها برای ما مهم هستند که به سمت تحول دیجیتال حرکت کرده و بسیاری از کارهای دستی را خودکار می کنند ، همانطور که بخش تأمین ما در حال انجام است. این باعث تسریع در برخی فرایندها و کاهش خطاهای دستی می شود.”

با استفاده از RFID به طور خاص ، Srivastava گفت ، “ما قادر به ردیابی اقلام گران قیمت و مدیریت بهتر موجودی خود خواهیم بود.”

“ما می خواهیم ابزار زنجیره تأمین خود را در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل پیش بینی مانند موجودی موجود ، قیمت ترجیحی ، زمان هدایت از سوی تامین کنندگان مختلف و روند تقاضا ارائه دهد.”

Garima Srivastava ، مدیر اجرایی سیستم های مشاغل شرکتی ، بهداشت کودکان استنفورد

BJ Moore ، CIO در Providence در Renton ، واشنگتن موافقت کرد: “ما دوست داریم که پیش بینی و برنامه ریزی سناریوی قابل پیش بینی ناشی از یادگیری ماشین و قابلیت های هوش مصنوعی را در برنامه های تقاضای ما و ابزارهای مدل سازی ادغام کنیم.”

وی استدلال می کند: “توانایی پیش بینی مصرف PPP براساس مدل COVID در زمان واقعی ، بستری شدن بیمار و / یا داده های مورد ، نه فقط مصرف تاریخی را در نظر بگیرید.”

بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود کیت پری نیز اولویت را به آگاهی از مکان داده است. وی گفت که دوست دارد “تا زمانی که از نظر جسمی به مقصد نهایی تحویل نرسد ، کالایی را در کل زنجیره تامین از جمله (و مهمتر از همه) آخرین مایل” ردیابی کند.

پری ادامه داد: “باز کردن قفل یا افشای داده های زنجیره تأمین به میزان مناسب شخص سفارش دهنده تجهیزات ، به کارایی در سنت جود کمک می کند.” “این فرد مشتری نهایی هر فرآیند زنجیره تأمین است.”

“باز کردن قفل یا افشای داده ها از زنجیره تأمین ، به شرط مناسب شخص سفارش دهنده تجهیزات” ، به کارایی در St. جود

کیت پری ، CIO ، بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود

بیل دوناتو ، معاون رئیس زنجیره تأمین در یک بیمارستان ویژه جراحی در نیویورک ، به اهمیت دید اشاره کرد.

وی گفت: “یكی از ابزارهای مهم برای مدیریت زنجیره تأمین مراقبت های بهداشتی فعلی و آینده ، توانایی ما برای نظارت بر وضعیت محصولات تأمین كننده های مهم از طریق تاسیسات تولیدی از طریق شبكه های توزیع آنها در زمان واقعی است.” “شفافیت بیشتر در برنامه های فروش و عملیاتی تأمین کنندگان ، به ما امکان می دهد تا وقفه های زنجیره تأمین خود را به طور موثرتری پیش بینی و مدیریت کنیم.”

رهبران اظهار داشتند که تغییرات اعمال شده در پاسخ به COVID-19 اثرات مثبت ماندگاری خواهد داشت.

لاری فوگارتی ، معاون رئیس مدیریت زنجیره ای گفت: “شدیدترین نیاز که در حال حاضر توسط چالش های زنجیره تأمین ناشی از همه گیری برجسته شده است ، نیاز به یک سیستم مدیریت موجودی مقرون به صرفه ، کارآمد و جامع در سراسر شرکت است.” برای تأمین تجهیزات در متفیست مستقر در ممفیس ، بهداشت لو بنهور.

“این یک دید هماهنگ از دسترس بودن ، مشخصات ذخیره سازی و نظارت بر محصولات تقریباً منقضی شده برای مناطق تأمین شده در سراسر سازمان را ایجاد می کند. این همچنین به جای پاسخ دادن ساده به آنها – لزوماً در دنیای همه گیر انتشارات “، ادامه داد فوگرتی.

فوگارتي گفت: “سرانجام ، يك سيستم هماهنگ مديريت موجودي در سراسر سيستم انتقال به موقع بين سايت ها را براي توزيع بهتر محصولات در هر زمان و زماني كه نياز باشد ، تسهيل مي كند.

“در حالی که بیماری همه گیر COVID-19 همچنان در زنجیره تأمین در سطح جهانی و در سیستم مراقبت های بهداشتی پنج بیمارستان ما اختلال ایجاد می کند ، من مایلم یک سیستم مدیریت انبار ببینم که بتواند موجودی را بهتر مدیریت ، انتقال و پیگیری کند. “

برایان موری ، معاون معاون تامین زنجیره تأمین در HealthSystem دانشگاه NorthShore ، گفت: “نرم افزار هوش تجاری که به طور خودکار گزارشاتی را در سطح پیمانکار تولید می کند و می تواند به پیش بینی بهتر نیاز ما به لباس ، دستکش ، N95 کمک کند. ، ماسک عایق ، دماسنج و سایر PPE. عالی باش

وی گفت: “ما در حال حاضر یک انبار خارجی برای سیستم خود باز می کنیم و به یک برنامه نرم افزاری برای کمک به ما در تأمین و حفظ نیازهای COVID-19 نیاز داریم.”

“ما به طور فعال در حال بررسی اتوماسیون فرایندهای رباتیک هستیم تا عملیات خود را بیشتر بهبود بخشیم و نیازهای جامعه خود را برآورده کنیم.”

Susanna Thomson Quintero ، مدیر عامل زنجیره تأمین در Orlando Health

تانیا تاونسند ، مدیر ارشد فنی LCMC Health در نیواورلئان ، گفت که سیستم وی از هم اکنون گامهایی را برای بهبود مدیریت منابع برداشته است.

“ما در حال اجرای جدیدی از برنامه ریزی منابع شرکتی هستیم که شامل عملکردهای جدید زنجیره تأمین خواهد بود. من مشتاقانه منتظر مشاهده کاملی از ردیابی محصول و چگونگی تأثیر این امر بر مراقبت از بیمار هستم. ”

تاونسند ادامه داد: “من همچنین از یک فرایند پایان به انتهای خودکار برای مدیریت موجودی کالا و تهیه محصول بسیار هیجان زده هستم.”

به همین ترتیب ، سوزانا تامسون کوئینترو ، مدیر زنجیره تأمین در بهداشت اورلاندو ، گفت که این سیستم از فرصت های موجود استفاده کرده است.

کوینترو توضیح داد: “Orlando Health خوشبختانه دارای مرکز توزیع 90،000 فوت مربع خود است. این مرکز توزیع از سیستم مدیریت انبار برای پیش بینی نیاز محصولات 15 بیمارستان ما استفاده می کند.”

وی گفت: “ما اخیراً سیستم را برای اطمینان از گزارش دهی معنی دار به اپراتورهای بیمارستان خود بهبود بخشیده ایم. علاوه بر این ، ما در حال خرید هوش مصنوعی در عملیات خرید هستیم تا به ما کمک کند محصول مناسب را با قیمت مناسب از تأمین کننده مناسب خریداری کنیم.”

“علاوه بر این ، ما به طور فعال در حال بررسی اتوماسیون فرآیندهای رباتیک هستیم تا عملیات خود را بهینه کنیم و نیازهای جامعه خود را برآورده کنیم.”

بیل مویر گفت: “برنامه ریزی پیشرفته ، مدل سازی و حسابداری تقاضای موجودی یکی از ویژگیهای مهم ابزارهای زنجیره تأمین ما برای افزایش ارزش در زنجیره تأمین چه در بلندمدت و چه در این زمانهای بی سابقه است.” معاون رئیس جمهور در عملیات زنجیره تامین در Advocate Aurora Health در ویسکانسین و ایلینوی.

مویر گفت: “AAH متعهد است زنجیره تأمین ما را بهبود بخشد تا اطمینان حاصل کند که یک عنصر تمایز استراتژیک برای سازمان ما است.” “سرمایه گذاری در زیرساخت های ما ، مانند برنامه ریزی منابع شرکتی ، یک بنیان استاندارد محکم را فراهم می کند که می توانیم برای سالهای آینده به ساخت و نوآوری در آن ادامه دهیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes