CIO ها ، CMIO هنوز با ادغام EHR در برنامه های شخص ثالث با چالش هایی روبرو هستنداستاندارد FHIR پتانسیل زیادی برای تسهیل ادغام برنامه های شخص ثالث در پرونده الکترونیکی سلامت دارد. اما رهبران فناوری اطلاعات در بسیاری از سیستم های مراقبت های بهداشتی هنوز به جای نوآوری بر روی کارآیی و قابلیت اطمینان متمرکز شده اند – و برخی نگرانند که بوروکراسی ممکن است پاسخ گوی پاسخگو و چابک به تغییر نیازهای فناوری سلامت را مختل کند.

به عنوان مثال ، علیرغم فشار مداوم برای همکاری بین سیستم های بهداشتی ، روند ادغام و ادغام بدان معناست که بسیاری از افسران اصلی اطلاعات باید بر روی یک سیستم ناهمگن از اطلاعات خود تمرکز کنند ، کارشناسان روز دوشنبه در سمپوزیوم مجازی سالانه انجمن پزشکی آمریکا گفتند. .

آدام لندمن ، CIO در بیمارستان بریگام و زنان ، “لحاف وصله ای” را از برنامه های مختلف بالینی ، اداری و چرخه درآمد توصیف کرد که جنرال بریگام قبل از پایان مهاجرت به Epic EHR در سال 2018 با آن روبرو شد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید شروع کنید >>

لندمن گفت: “تقریباً 675 برنامه کاربردی و 200 رابط در محل وجود داشت و در Brigham Health یا شبکه Mass General Brigham یکپارچه نبودند.”

وی توضیح داد که این انتقال حدود 5 سال طول کشید. اما “این واقعاً رویه را تغییر داده است” و امکان تبادل نرم تر اطلاعات بین بخش ها را فراهم می کند.

در همین حال ، در دانشگاه یوتا ، CMIO Maia Hightower گفت EHR “عناصر اساسی و عملیاتی” دارد.

حتما بخوانید:
نیسان بار و اتوبار کاشانی 02144042378

وی گفت: سایر مناطق سیستم عامل از رشد بالاتری برخوردار نیستند: “رویکرد ما کاملاً دور از ذهن بود و معطوف به تجارت بود.”

هایتاور به نیاز به چابکی و سرعت در پاسخ به بحران ها – به ویژه بیماری همه گیر COVID-19 ، که باعث افزایش کوتاه مدت شد ، اشاره کرد و تیم اکنون مجبور به پرداخت آن است.

وی درباره سلامتی از راه دور گفت: “ما مجبور شدیم بلافاصله در مدت زمان کوتاهی یک مشکل تجاری را حل کنیم.” بدهی ‘.

یک سوال آزاد ، کارشناسان یادداشت می کنند ، این خواهد بود که آیا موفق ترین نوآوری ها بیشتر از کاربردهای منفرد ، بخشی از EHR خواهد بود؟

هایتوور گفت: “جالبترین اپلیکیشن جهان” برای شکستن سد خروج از Epic برای استفاده از آن کافی نیست.

وی گفت: “پزشکان ما از یک برنامه ناخوشایند استفاده خواهند کرد که در گردش کار با یک برنامه زیبا ترکیب شده است.”

وی گفت ، در مورد ادغام برنامه های توسعه یافته خارجی ، تجربه سیستم او به طور کلی مثبت است.

وی گفت: “در نهایت ، فروشندگان می خواهند در این فضا پاسخگو باشند.”

تیت شلایر ، محقق مرکز انفورماتیک زیست پزشکی در م Instituteسسه Regenstrief گفت: “همه ما موافق هستیم که به نوآوران نیاز داریم.” “ما به سیستم عاملهای EHR نیاز داریم. اما خوشحالم که یکی با گذشت زمان دیگری را نخورد و مانع نوآوری در روند کار شود.”

کارشناسان همچنین اشاره کردند که اگر به درستی انجام شود ، می توان اکوسیستم های مبتنی بر برنامه را برای کاهش ناسازگاری های سلامتی طراحی کرد.

حتما بخوانید:
بازسازی ساختمان ها از قرن ها قبل مرسوم بود

کریستوفر هارل ، استاد و مسئول ارشد اطلاعات در دانشگاه فلوریدا ، اظهار داشت که امیدوار است شاهد یک اکوسیستم باشد که “موجب رشد عدالت بیشتر در توسعه شود”.

هایتاوئر پرسید: “هنگامی که ما به فکر این برنامه های بیمار محور هستیم ، برای چه کسانی طراحی می کنیم؟” “وقتی از جمعیت خاصی بهره می گیریم ، لیاقت جمعیت دیگری را نداریم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید