[ad_1]

مستقر در ساحل دیتونا ، فلوریدا ، هالیفاکس سلامت به شهرستانهای ولوسیا و فلگلر خدمت می کند و خدمات مداوم خدمات بهداشتی را از طریق شبکه گسترده ای از امکانات مختلف ارائه می دهد.

اینها شامل یک بیمارستان ، دو بیمارستان شهرداری ، یک اورژانس ، خدمات روانپزشکی ، یک مرکز درمان سرطان با پنج نقطه دسترسی ، بزرگترین بیمارستان در منطقه ، یک مرکز توانبخشی بستری ، کلینیک های توانبخشی سرپایی ، کلینیک های مراقبت های اولیه ، یک کلینیک ، متخصص در زمینه بهداشت زنان ، یک کلینیک کودکان کودکان ، سه روش پزشکی کودکان ، یک آژانس بهداشتی در منزل و یک سازمان ارائه دهنده انحصاری.

مشکل

مایک مارکز ، CIO در Halifax Health گفت: “ما می خواستیم چندین نمونه از محیط EHR Meditech خود ایجاد کنیم.” “در حالی که دو نسخه از Meditech در یک آرایه ذخیره سازی واحد زندگی می کردند ، ما سعی کردیم Meditech را به چندین آرایه گسترش دهیم تا انعطاف پذیری را افزایش دهیم و از تداوم تجارت اطمینان حاصل کنیم.

مارکز توضیح داد: “با این حال ، زیرساخت های قدیمی به آرایه های اضافی ، گران قیمت ، سخت افزار و مجوز نیاز داشتند.” “علاوه بر این ، یافتن مهندسانی آموزش دیده در راه حل میراث گران و دشوار بود زیرا مدیریت آن دشوار بود. یکی از بزرگترین چالشهایی که ما داشتیم این بود که قابلیت خوشه بندی مدیتک به سخت افزار اضافی نیاز داشت.”

با نیاز به یک راه حل سازگار با Meditech که به Halifax Health اجازه می دهد مخازن خود را در سه آرایه گروه بندی کند ، سیستم مراقبت های بهداشتی از این فرصت استفاده می کند تا کل زیرساخت های خود را بررسی کند. به هر حال ، این تنها خرید سرمایه در سال 2020 بود. راه حل جدید ذخیره سازی باید معیارهای کارآیی موجود را داشته باشد یا از آنها فراتر رود ، اما همچنین مقرون به صرفه بودن و کارکنان را تضمین می کند.

پیشنهاد

ارائه دهنده فناوری اطلاعات Pure Storage به Halifax Health امکان ایجاد چندین نمونه از Meditech را با سه FlashArray ارائه می دهد كه سازمان می تواند بلافاصله از آنها استفاده كند. مارکز توضیح داد ، نتیجه افزایش انعطاف پذیری و در دسترس بودن داده ها خواهد بود.

وی گفت: “پایداری و تداوم تجارت به ویژه برای منطقه تحت پوشش ما در فلوریدا مهم است ، كه می تواند در برابر توفان آسیب پذیر باشد و توانایی ما در خدمت به جامعه را تحت تأثیر قرار دهد.”

“ذخیره سازی تمیز به ما امکان می دهد یک نمونه را در مرکز ساحل Daytona Beach خود در یک مرکز داده فیزیکی رها کنیم و نمونه دیگری را در دانشگاه Delton واقع در 40 مایلی داخل کشور رها کنیم. اگر یک فاجعه طبیعی بر تأسیسات اصلی هالیفاکس تأثیر بگذارد ، تیم IT می تواند به عنوان پشتیبان به نمونه دیگری اعتماد کند و به عنوان یک سازمان به کار خود ادامه دهد. این تیم همچنین می تواند انتقال فعالانه داشته باشد. “

پزشکان Halifax Health انتظار دارند که Meditech همیشه آنلاین باشد. او گفت که “پنج ساعت” زمان کار – 99.999٪ – دیگر به اندازه کافی خوب نیست. کارکنان بالینی هرگز مایل به کاهش EHR نیستند. مارکز گفت ، سیستم بهداشتی می خواهد به جایی برسد كه حداقل وقفه های برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده وجود داشته باشد و این ساختار جدید به آن در دستیابی به این هدف كمك می كند.

“در پایان روز ، من یک مدیر ریسک هستم ؛ این همان کاری است که باید انجام دهم. اکنون که ما مقاومت بیشتری داریم و چندین مکان فیزیکی داریم ، در واقع ابر خود ما شده است که مدیریت و میزبان آن هستیم.”

مایک مارکز ، سلامت هالیفاکس

مارکیس گفت: “ذخیره سازی تمیز به ما امکان می دهد کنترل کامل زیرساخت های خود را بدون هزینه های عملیاتی بسیار بالا حفظ کنیم.” “اما مهم تر ، نوید سادگی و مدیریت پیشگیرانه بود – جایی که برای ارتقا the زیرساخت به زمان زیادی برای پشتیبانی از آن احتیاج نیست و ما می توانیم مسئولیت را با یک شریک زندگی مشترک تقسیم کنیم تا اطمینان حاصل شود که محیط پایدار و کارآمد است. خوب 24/7 ، 365 روز در سال. “

هالیفاکس بهداشت در اوایل اکتبر سال 2020 رسماً محیط Meditech EHR خود را به Pure Storage مهاجرت کرد.

دیدار با چالش

ماركيز گفت: “ما اولين بيمارستاني بوديم كه محيط Meditech خود را گروه بندي كرديم ، بنابراين در حال آسفالت راه هاي جديدي بوديم.” “Pure Storage نقش مهمی در معماری Meditech ما خواهد داشت وقتی که به جلو حرکت می کنیم. و بهترین قسمت آن این است که ما می توانیم این کار را بدون زیرساخت های اضافی و پیچیدگی انجام دهیم.”

بزرگترین تصمیمی که هالیفاکس هالیفاکس گرفت ، انتقال از یک آرایه ذخیره سازی به 3 آرایه بود. ماركس گفت ، تنها راه برای انجام این كار ، صرفه اقتصادی و صرفه جویی در مصرف منابع ، استفاده از Flash Array Pure Storage است. با استفاده از Flash Array ، سیستم بهداشتی می تواند سه آرایه را با همان منابع مورد نیاز برای مدیریت یک آرایه مدیریت کند.

وی افزود: “امروز علاوه بر Meditech ، بیش از 200 برنامه از جمله همه برنامه های خط اول ما مانند PACS ، ردیابی از راه دور و چندین EHR دیگر در Pure Storage اجرا می شوند.” “هدف ما این است که بتوانیم به سرعت یک مرکز داده را بازیابی کنیم. فقط از طریق پیاده سازی Pure Storage ، ما در حال حاضر به طور قابل توجهی نقطه بازیابی و اهداف بازیابی خود را کاهش داده ایم ، زیرا این نسخه را داریم.”

Halifax Health در حال شروع بحث در مورد “کشش Meditech” است. ذخیره سازی خالص یکی از عناصر اصلی در توانایی دسترسی بسیار زیاد Meditech در دو مرکز داده 40 مایلی است.

مارکز گفت: “بنابراین ، قسمت خوب این است که همه چیز در محلول Pure Storage تعبیه شده است. ما برای مدیریت نیاز به سخت افزار دیگری نداریم ، یا سخت افزاری که بتواند خراب شود.” “ما 95٪ زیرساخت ها را در اختیار داریم. ما فقط منتظر هستیم تا ساخت الیاف تیره تکمیل شود.”

نتایج

سلامت هالیفاکس نتایج بسیار مهمی را مشاهده کرده است.

ماركز گفت: “اول ، تجربه پزشك شاخص مهمي براي موفقيت است.” “به دلایل بسیار خوب ، پزشکان نمی توانند منتظر تأخیر در برنامه های حیاتی مانند EHR باشند. بنابراین داشتن یک فضای ذخیره سازی بسیار کارآمد بسیار مهم است. زیرساخت ها همیشه باید در محل خود باشند.

وی ادامه داد: “سلف من گفت هدف او این است كه پزشكان را تا حد ممكن از رایانه دور نگه دارد.” “من همین هدف را دارم. پزشکان می خواهند در اتاق باشند و از بیمار مراقبت کنند. بهترین راهی که می توانیم از آنها حمایت کنیم داشتن زیرساخت قابل اتکایی است که عملکرد خوبی داشته باشد. با اجرای Pure Storage ، Meditech ، ما از نظر عملکرد شکایتی نداریم و هیچ خبری خبر خوبی نیست. “

این استقرار همچنین Halifax را قادر ساخت تا منابع انسانی IT خود را که در دوره COVID-19 بیش از هر زمان دیگری مورد تقاضا و ضعیف تر هستند ، بهینه سازد. با رشد زیرساخت های خود ، سازمان قادر است زیرساخت های یکسان را مدیریت کند ، اگر نه منابع کمتری ، و کارکنان می توانند آموزش ببینند. مارکز گفت ، تیم مدیریت ذخیره نیز خوشحالتر هستند.

وی گفت: “سادگی ذخیره سازی خالص به تیم فناوری اطلاعات ما این امکان را می دهد تا به جای صرف وقت برای مدیریت ذخیره سازی ، روی بهینه سازی و بهبود آن تمرکز کنند.” “فرایند توسعه دیسک 10 برابر سریعتر است ، که برای کارکنان آسان تر است و احتمال خطا را کاهش می دهد.”

هالیفاکس سلامتی میزان ذخیره سازی را 75٪ کاهش داده است. این در طول COVID-19 ارزشمند به اثبات رسید. به عنوان مثال ، کارکنان مجبور بودند یک برنامه سریع داخلی برای پزشکی از راه دور و همچنین یک برنامه برای یک اتاق انتظار مجازی و سایر برنامه ها تهیه کنند.

مارکز یادآوری کرد: “ما مجبور شدیم کارمندان را مجدداً به کار بگیریم تا ظرف سه روز پلت فرم telehealth را مستقر کنیم.” “این یک تحول بزرگ در مدت زمان بسیار کوتاهی بود. تقاضای زیادی برای منابع IT در بسیاری از مناطق وجود داشت. بنابراین ، این واقعیت که ما زمان زیادی را صرف مدیریت ذخیره نمی کنیم ، به ما کمک می کند تا در پروژه های دیگری که تأثیر زیادی بر بالینی دارند کمک کنیم. گردش کار ، بیماران و بازدید کنندگان ما. ما با تمام تغییرات بر آن تأکید زیادی داشتیم. “

مارکز گفت ، هالیفاکس بهداشت از این فرصت برای آموزش مهندسان ، افزایش کارایی کارکنان و به حداقل رساندن هر گونه اختلال در فن آوری استفاده می کند. وی گفت: حفظ استعداد ضروری است و زیرساخت های ذخیره سازی جدید تجربه لذت بخشی بیشتری را در مورد مدیریت محیط زیست ارائه می دهند.

وی گفت: “علاوه بر این ، ما با پوشش آرایه ای از مخازن در سه مرکز داده خطر را به میزان قابل توجهی کاهش داده ایم.” “در پایان روز ، من یک مدیر ریسک هستم ؛ این همان کاری است که باید انجام دهم. اکنون که ما مقاومت بیشتری داریم و چندین مکان فیزیکی داریم ، واقعاً ابر ما شده است که مدیریت و میزبان آن هستیم. ما 55 مکان فیزیکی را از سه مرکز داده ما و کنترل کاملی بر آنها داریم. “

وی افزود: کارکنان موفق شده اند با همان منابع ، اگر نه منابع کمتر ، به همان بهره وری و انعطاف پذیری بهتر برسند ، که یک موفقیت قابل توجه است – به ویژه در زمانی که منابع از هر زمان دیگری ارزش بیشتری دارند ،

نکاتی برای دیگران

ماركيز توصيه كرد: “همه گزينه ها را به خوبي ارزيابي كرده و كاركنان فني را تشويق كنيد كه فراتر از عرضه معمولي باشند.” “اطمینان حاصل کنید که یک فرایند ارزیابی سخت افزار عمیق و سازگار است و همیشه به اثبات مفهوم نیاز دارید. آزمایش در ارزیابی سخت افزار بسیار مهم است ، به ویژه مواردی که برای ذخیره سازی شرکت مهم است. سازمان ما از یک ماتریس ارزیابی وزنی استفاده می کند که عمیق ایجاد می کند ارزیابی عینی و یک سیستم ارزیابی برای کمک به انتخاب سخت افزار. “

مارکز افزود ، همچنین سازمان را با ارائه دهنده یا راه حل خاصی انجام ندهید.

وی در پایان گفت: “شما به عنوان رهبر CIO یا IT در هر سطح مسئولیت ارزیابی زیرساخت های مهم را دارید.” “وقتی نوبت به ذخیره سازی می رسد ، مهم است که سازمان ها یک بستر ذخیره سازی بسیار پایدار داشته و آن را به عنوان یک اولویت در نظر بگیرند. محافظت از داده های ما از اولویت های اصلی است.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر