[ad_1]

سرنر این هفته تأیید کرد که کمک های سیاسی به “کاندیداها یا کارمندانی را که هفته گذشته در واشنگتن در خشونت شرکت کرده یا تحریک کرده اند” متوقف کرده است.

سخنگوی سرنر گفت: “سرنر به طور مداوم مشارکت های سیاسی دو حزب خود را ارزیابی می کند ، اطمینان حاصل کند که نامزدها و مقاماتی که ما از آنها حمایت می کنیم با ارزش ها و چشم انداز ما برای آینده مراقبت های بهداشتی همسو هستند.” اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی.

سرنر به درخواست های مربوط به اظهار نظر در مورد نامزدهای خاص ، که دیگر از آنها پشتیبانی نمی کند ، پاسخ نداد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

س aroundالات همچنان پیرامون قیام 6 ژانویه در پایتخت آمریكا وجود دارد ، كه در آن صدها شورشی خشن به ساختمان حمله كردند و نمایندگان فدرال را مجبور كردند تا موقتا تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری را متوقف كنند.

سناتور میچ مک کانل ، R-Ky ، این هفته با اشاره به تحریک جمعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی و دیگر “افراد قدرتمند” ، گفت: کسانی که به پایتخت حمله کردند “دروغ” در مورد انتخابات خورده اند.

اگرچه مک کانل توضیح بیشتری در این باره نداد ، چندین سناتور و نماینده ابراز تمایل کردند که به سرشماری کالج انتخابات 6 ژانویه اعتراض کنند. گرچه برخی عقب نشینی کردند ، دیگران ادامه دادند – سن. تد کروز ، تگزاس و جاش هاولی ، آر-مو. ، از جمله پر صدا ترین ها.

طبق سوابق موسسه ملی پول در سیاست ، شرکت سرنر در انتخابات سال 2020 به طیف وسیعی از نامزدهای هر دو حزب کمک مالی کرد.

اگرچه او به مبارزات انتخاباتی سناتور هاولی در سال 2018 کمک نکرد ، اما 10 هزار دلار به حریف خود ، سناتور سابق کلر مک کاسکیل ، دی مو ، اهدا کرد. او همچنین 10 هزار دلار برای مبارزات انتخاباتی هولی برای دادستانی میسوری در سال 2016 داد.

سرنر 5000 دلار برای مبارزات انتخاباتی سال 2020 به سناتور راجر مارشال ، آر كان ، كه در میان مخالفان سنا بود ، داد.

وی همچنین برای مبارزات انتخاباتی زیر در سال 2020 به مقامات منتخب فدرال که به تعداد مراکز رای گیری اعتراض داشتند کمک مالی کرد:

 • 2500 دلار به نماینده جیم بنکس ، R-Ind.
 • 5000 دلار برای نماینده جان برگمن ، R-Kan.
 • 3500 دلار برای نماینده جان کارتر ، تگزاس
 • 2500 دلار برای نماینده رون استز ، آر-کان.
 • 5000 دلار برای نماینده سام گریوز ، R-Mo.
 • 2500 دلار به نماینده ویکی هارتزلر ، R-Mo.
 • 2500 دلار به نماینده Jake LaTerner ، R-Kan.
 • 2500 دلار برای نماینده بیلی لانگ ، R-Mo.
 • 6000 دلار برای Markwayne Mullin ، R-Okla.
 • 5000 دلار به نماینده جیسون اسمیت ، R-Mo.
 • 5000 دلار به نماینده جان ترنت کلی ، R-Kan.

سرنر به درخواست ها برای اظهار نظر درباره قانونگذاران این لیست پاسخ نداد.

گرایش بزرگتر

کمک های مالی سرنر تنها همپوشانی شرکت و سیاست نیست. پاییز گذشته ، مدیر عامل شرکت سرنر ، آماندا آدکینز به عنوان یک جمهوری خواه در برابر جمهوری خواه فعلی آمریکا ، شاریس دیویدز ، دی کان شرکت کرد.

در آن زمان ، ناظران مبارزات انتخاباتی گفتند كه نقش آدكینز در سرنر به این معنی است كه وی مجبور است از تضاد منافع احتمالی محافظت كند ، با توجه به ارائه خدمات سرنر به مشتریان فدرال.

از برجسته ترین آنها می توان به وزارت دفاع و کهنه سربازان ایالات متحده اشاره کرد. در سال 2015 ، وزارت دفاع Cerner را برای رهبری مدرن سازی گسترده EHR خود ، MHS-Genesis انتخاب کرد. در سال 2018 ، VA از این شرکت برای یک پروژه 10 ساله 10 میلیارد دلاری استفاده می کند که میراث VA VA سلامت الکترونیکی را ترمیم می کند.

در حال ضبط

سخنگوی سرنر گفت: “تمرکز بر سلامتی و رفاه مردم آمریکا فراتر از سیاست چریکی است و ما به کار با همه رهبران منتخب برای پیشبرد سیاست هایی که بیمار را در مرکز نگرانی های آنها قرار می دهد ، ادامه خواهیم داد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich

ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر