Cerner ، Xealth سفارشات ابزارهای دیجیتال telehealth ، نظارت بر بیمار از راه دور را ساده می کنندسرنر روز پنجشنبه پیشنهاد جدیدی را که از طریق سرمایه گذاری تابستان امسال در بستر دستورالعمل دیجیتال Xealth انجام شده ، اعلام کرد.

این سیستم به مشتریان خود سیستم سفارش و نظارت دیجیتالی متمرکز را که مستقیماً از سوابق الکترونیکی سلامت ارائه می شود ، ارائه نمی دهد تا به ارائه دهندگان کمک کند تا از ابزارهای دیجیتال و برنامه های تلفن های هوشمند برای بیماران خود راحت تر استفاده و مدیریت کنند.

این ابزار پزشکان را قادر می سازد بسیاری از روشهای درمانی و دیجیتالی در Cerner EHR را ببینند ، هزینه و ارزش بالینی آنها را ارزیابی کرده و آنها را به عنوان بخشی از گردش کار برای بیماران تجویز کنند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

همچنین می تواند به آنها کمک کند تا ابزارهای بهداشتی مرتبط به عنوان بخشی از برنامه دور بهداشت ، نظارت از راه دور یا سایر برنامه های مراقبت مجازی کار کنند.

از جمله ابزارهای ارائه شده از طریق بستر Xealth: Babyscriptts، Glooko، SilverCloud Health، Welldoc و دیگران.

این پلتفرم ، با اتصال ابزارهای بهداشتی دیجیتال مانند آنهایی که دارای داده های EHR هستند ، پزشکان می توانند نحوه استفاده از برنامه ها را کنترل کرده و برنامه های مراقبت را به تلفن های هوشمند بیماران ارسال کنند.

گرایش بزرگتر
سرنر سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری خود را در Xealth ، ارائه دهنده خدمات در Providence ، در ماه آگوست اعلام کرد.

از جمله مواردی که با استفاده از ابزار در EHR و پورتال خود بیمار قابل حل است: مدیریت بیماری های مزمن ، بهداشت رفتاری ، مراقبت های دوران بارداری ، آمادگی برای جراحی و موارد دیگر. از آنجا که از راه دور و نظارت از راه دور بر روی بیماران ، مهمترین روش مراقبت در طی یک بیماری همه گیر است ، ابزارهای دیجیتال و برنامه های تجویز شده فرصت هایی برای بهبود درمان برای این مناطق و مناطق دیگر فراهم می کنند.

حتما بخوانید:
مشخصات، قیمت و خرید شیر فشارشکن 1/2 پینتوسی ایتالیا

از آن زمان ، بنر بهداشت مستقر در ققنوس یکی از اولین مشتریان سرنر است که این سیستم عامل را به عنوان بخشی از گردش کار پزشکان خود راه اندازی کرده است.

اسکات نوردلوند ، مدیرعامل استراتژی و رشد ، بنر بهداشت ، در بیانیه ای از سرنر گفت: “بنر بهداشت به دلیل ارائه رهبری و اتخاذ فناوری برای بهبود مراقبت از بیمار در این محیط مراقبت های بهداشتی که به سرعت در حال تغییر است ، شناخته شده است.” “بیماران ما انتظار دارند كه به عنوان مصرف كننده رفتار شوند. با توجه به این انتظار ، ما از فرصت های جدید استفاده می كنیم و فرم خود را گسترش می دهیم تا بتوانیم سلامت دیجیتال پزشكان خود را برای استفاده و نظارت بر آن آسان تر كنیم.”

در اوایل سال جاری ، بیل سیویکی ، سردبیر اخبار سلامت ، نحوه استفاده UPMC از Xealth را با پلتفرم Epic EHR خود بررسی کرد.

دکتر گلن آپدایک ، مدیر پزشکی انفورماتیک بالینی سلامت زنان در UPMC ، گفت: “Xealth فرصتی را برای ادغام با Epic EHR ما فراهم کرده است ، و محتوا را به طور یکپارچه از بسترهایی که ارائه دهندگان قبلاً به آن عادت کرده اند ، ارسال می کند.” “فروشندگان احساس خواهند كرد كه در حال ارسال مطالب از Epic هستند ، اما Xealth در واقع اطلاعات فروشندگان و UPMC را در یك بسته ساده جمع آوری می كند.”

وی افزود: “اگرچه بیماران برای دسترسی به اطلاعات آموزشی خود نیازی به بارگیری برنامه های اضافی ندارند ، اما یكی از موفقیت های اجرای Xealth توانایی ما در تجویز برنامه های مانیتورینگ بیمار برای پیگیری بهتر تجربیات فردی ما است. در دوران بارداری ، “او ادامه داد. “Xealth به ما اجازه داده است به دلیل ادغام در EHR ، نسخه های این نوع مطالب را به سرعت مقیاس بندی کنیم. “

حتما بخوانید:
دولت انگلستان گزارش NHS Test and Trace را نشان می دهد و به رکورد تعداد افراد رسیده است

در حال ضبط
دیوید بردشاو ، معاون ارشد رئیس جمهور ، راه حل های مصرف کننده و کارفرما در Cerner ، گفت: “با ادغام ابزارهای دیجیتالی به طور فزاینده ای در برنامه های مراقبت ، سیستم های بهداشتی به دنبال راه هایی برای سازماندهی و کنترل استفاده از آنها در سیستم بهداشت هستند. “سلامت دیجیتال پتانسیل فوق العاده ای برای تغییر نحوه مراقبت از بیماران دارد و کار با Xealth برای رفع نیازها و کمک به ارائه دهندگان برای ایجاد یک تجربه جذاب و موثر بیمار.”

مایک ماکسری ، مدیرعامل و بنیانگذار Xealth گفت: “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، گسترش تیم های مراقبت برای اسکان بیماران در جایی که هستند بسیار مهم است.” “با راه اندازی برنامه های بهداشت دیجیتال ، آنها نیاز به افزایش تجربه بیمار و ارائه دهنده خدمات دارند. سرنر ، ساخت یک فرم دیجیتال مبتنی بر Xealth ، با ارائه ابزارهایی برای بهبود مراقبت ، به پزشک بالینی خود گوش می دهد. بیماران بدون اضافه کردن مراحل اضافی برای تیم مراقبت. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید