Brigham and Women و Biofourmis فناوری توسعه کد برای بیمارستان خانگی


در ماه نوامبر ، مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید چندین اقدام جدید برای کمک به بیمارستان های ایالات متحده در مقابله با لکه گیری بیماران جدید با تشدید بحران COVID-19 انجام دادند. در میان آنها سهمیه های جدیدی برای نظارت از راه دور از راه دور ، برای آنچه CMS آن را برنامه مراقبت حاد در منزل می نامد ، وجود داشت.

علاوه بر این ، آژانس “بیمارستان های بدون دیوار” خود را با انعطاف پذیری بیشتر نظارتی برای مراکز جراحی سرپایی گسترش داده است تا از طریق “دریچه ایمنی” به بیمارستان های متراکم کمک کند.

نگهداری بیماران در خانه

به عبارت ساده ، یک دیوید لوین ، دستیار پزشکی و مدیر پزشکی استراتژی و نوآوری در بیمارستان خانگی بهداشت بریگهام در بریگهام و بیمارستان زنان گفت که یک بیمارستان خانگی شامل مراقبت در سطح بیمارستان در خانه است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

“بنابراین این یک فرد بیمار است که در اورژانس ظاهر می شود و به جای اینکه در بیمارستان بماند و بستری شود و این همه مراقبت از بیمارستان را بدست آورد ، این شخص در واقع در حال چرخش به سمت راست است و با یک تیم تخصصی بیمارستان خانگی به خانه می رود ، که همان مراقبت هایی را که در بیمارستان می گیرند اما در خانه انجام می دهند ، ارائه می دهد. “

وی افزود: “بنابراین شما تصور می کنید که یک روش کاملاً شگفت انگیز برای انجام مراقبت های شماست.” “ما آزمایش های کنترل شده تصادفی داریم. آنها را در بریگام هاروارد انجام داده ایم. آنها در سراسر کشور ، در سراسر جهان انجام شده است. کمتر. آنها این را بیشتر دوست دارند. و در پایان آنها خیلی بیشتر حرکت می کنند و بنابراین قدرت خود را حفظ می کنند. “

علاوه بر بستری مجدد و تجربه بهتر بیمار ، هزینه مراقبت کمتر است.

“در حقیقت ، ما در ایالات متحده در آخرین آزمایش کنترل شده تصادفی نشان دادیم که هزینه مراقبت در واقع هزینه کمتری دارد ، بنابراین یک مزیت عمومی دارد.”

دکتر دیوید لوین ، بیمارستان بهداشت بریگام

لوین گفت: “در واقع ، ما در آخرین آزمایش کنترل شده تصادفی در ایالات متحده نشان دادیم که هزینه مراقبت در واقع هزینه کمتری دارد ، بنابراین یک منفعت عمومی به دنبال دارد.” “ترک CMS واقعاً یک قدم بزرگ به جلو است. آنچه مدتی منتظر آن بودیم. قبلاً ، با برنامه های Medicare مانند من ، راهی برای دریافت هزینه مراقبت وجود نداشت. کل کشور “

یک انفجار عظیم مراقبت از بیمارستان در منزل رخ خواهد داد. وی افزود: در حال حاضر 56 سایت وجود دارد که در یک ماه ثبت نام کرده اند.

نظارت از راه دور ، حسگرهای زیستی پوشیدنی ، هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل

شرکت مستقر در بوستون Biofourmis ، ارائه دهنده درمان دیجیتال و مراقبت مجازی که به شما کمک می کند پیش آگهی شخصی سازی شده ، همراه با فناوری Brigham و بیمارستان خانگی زنان توسعه داده شود.

“از نظر تکنولوژیکی ، بیوفورمیس چند سال پیش تشخیص داد که ارائه ایمن و موثر مراقبت های بیماران بستری در خانه های بیماران بسیار امکان پذیر است ، به ویژه با توجه به پیشرفت و افزایش استفاده از حسگر از راه دور ، حسگرهای زیستی پوشیدنی ، تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی ، و فن آوری های مصرف کننده مانند دستگاه های تلفن همراه ، “گفت Culdaip Singh Rajput ، مدیر عامل و بنیانگذار Biofourmis.

وی گفت: “طی چند سال گذشته ، ما با بیمارستان بریگام و زنان در تلاش بوده ایم تا فناوری نظارت از راه دور را به بیمارستان خانه بهداشت بریگهام ارائه دهیم ، برنامه ای که آنها در سال 2016 آغاز کردند. “بریگام یک آزمایش کنترل شده تصادفی از برنامه بیمارستان خانگی خود انجام داد و نتایج را در اوایل سال 2020 در سال منتشر کرد سالنامه بیماری های داخلی. “

این مطالعه نتایج بهبود یافته ، کاهش هزینه ها و افزایش تحرک را در بیماران در یک بیمارستان خانگی در مقایسه با یک گروه کنترل تحت مراقبت های معمول بیمارستان نشان می دهد.

راه اندازی فناوری جدید

بیوفورمیس بلافاصله پس از اعلام برنامه CMS Acute Hospital Care at Home ، راه حل Biovital Hospital @ Home را راه اندازی کرد. این ادامه برنامه CMS برای بیمارستانهای بدون دیواره بود که در ماه مارس اعلام شد ، و انعطاف نظارتی گسترده ای را فراهم می کند که به بیمارستانها امکان می دهد در مکانهایی خارج از دیوارهای موجود خود خدمات ارائه دهند.

“هنگامی که برنامه CMS اعلام شد ، بریگهام قبلاً سالها تجربه این مدل مراقبت را داشت ، بنابراین آنها یکی از شش سیستم بهداشتی بودند که قبلاً توسط CMS تأیید شده بودند تا وقتی اعلامیه درست قبل از شکرگذاری اعلام شد ، در آن شرکت کنند.” راجپوت توضیح داد. “از آن زمان ، چندین سیستم بهداشتی دیگر برای برنامه معافیت تأیید شده است ، مدیر CMS Seema Verma مرتباً آنها را در توییتر اعلام می کند.”

“حسگرهای زیستی پوشیدنی به طور مداوم انواع مختلفی از پارامترهای فیزیولوژیکی را از بیماران جمع آوری می کنند و روشهای مبتنی بر هوش مصنوعی در طیف گسترده ای از بیماریهای مزمن و حاد از جمله نارسایی قلبی ، بیماری انسدادی مزمن ریوی ، آسم و غیره بر روی این داده ها استفاده می شود.”

کلدیپ سینگ راجپوت ، بیوفورمیس

وی افزود ، فناوری یک م componentلفه بسیار مهم در ارائه مراقبت در سطح بیمارستان در خانه بیمار است ، به پزشکان امکان می دهد از راه دور بیماران را تحت مراقبت شخصی و با کیفیت بالا کنترل کنند.

وی گفت: “حسگرهای زیستی پوشیدنی به طور مداوم چندین پارامتر فیزیولوژیکی را از بیماران جمع آوری می کنند و تجزیه و تحلیل مبتنی بر AI در طیف گسترده ای از بیماری های مزمن و حاد از جمله نارسایی قلبی ، بیماری انسدادی مزمن ریوی ، آسم و سایر موارد ، روی این داده ها اعمال می شود.” “Hospital @ Home یک راه حل مدولار است که به راحتی برای جمعیت و شرایط خاص بیمار تنظیم می شود.”

الگوریتم های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی ، به سرعت شروع کار را برای هر بیمار تنظیم می کنند ، این از چند ساعت اول پس از مشاهده شروع می شود. راجپت گفت ، این روش تیم های بالینی را با دید واقعی در مورد سیر بیماری بیمار فراهم می كند كه می تواند به آنها اجازه دهد قبل از وقوع وقایع جدی پزشکی را تشخیص ، پیش بینی كرده و از آنها پیشگیری كند ، نشانه هایی از جبران خسارت را كه نیاز به مداخله دارد ، نشان می دهد. .

آنچه پزشکان انتظار دارند

ایده از نقطه نظر عملیاتی این است که موارد مختلفی وجود دارد که باید قابل حمل و انتقال به خانه باشند زیرا کارکنان بالینی انتظار دارند که همه این موارد در بیمارستان باشد. لوین از بیمارستان بهداشت بریگام گفت ، هیچ راه حل جامع نرم افزاری و سخت افزاری وجود ندارد که این کار را انجام دهد.

وی گفت: “به عنوان مثال تیم ما هر روز از چیزی حدود هشت یا نه برنامه برای مدیریت مراقبت از بیماران ما استفاده می کند.” “برنامه هایی با رابط های مختلف. و ما از سنسورهای مختلف نظارتی و حسگرهای آزمایشگاهی مختلف و موارد دیگر استفاده می کنیم. و همانطور که می توانید تصور کنید ، دست و پا گیر است. مدت زمان زیادی طول می کشد. و صادقانه بگویم ، در نتیجه گران است.”

وی گفت ، بنابراین ایده ایجاد یک سیستم سیستمی بود که بتواند این مدل مراقبت را آسان تر کند.

بیماران به مدت پنج تا هفت روز از طریق راه حل Hospital @ Home 24/7 از راه دور نظارت می کنند. در صورت لزوم ، دوره نظارت ممکن است به 30 روز افزایش یابد. حسگرهای زیستی علائم حیاتی مانند ضربان قلب ، ضربان تنفس ، فعالیت و سایر شاخص هایی را جمع می کنند که پزشکانی که بیماران را کنترل می کنند از روی تخته هایشان مشاهده می کنند.

علاوه بر داده های ردیابی حسگر ، ارائه دهندگان از طریق متن و ویدئو با بیماران از طریق دستگاه های تلفن همراه و پرسشنامه های کامل شده با اعتبار بالینی در برنامه بیمارستان Hospital @ Home ارتباط برقرار می کنند.

راجپوت گفت: “امضاهای بیومتریک فردی بیماران به صورت پویا به روز شده و با پزشکان بیمار به اشتراک گذاشته می شود.” “تجزیه و تحلیل مداوم و اصلاح بیوپسی بیمار از طریق یادگیری ماشین می تواند پزشکان را از علائم جبران خسارت آگاه کند ، که در برخی موارد ممکن است هفته ها قبل از وقوع یک واقعه در غیر این صورت ، بدون هیچ گونه مداخله ای مشخص شود. وقتی چنین علامت هشدار یافت می شود ، پزشکان که پس از آن هر روز به اطراف می روند ، بیماران می توانند مداخلات لازم را برای جلوگیری از بحران پزشکی انجام دهند. “

وی افزود ، جلوگیری از بحران های بالقوه پرهزینه پزشکی می تواند از بستری مجدد و مراجعه مجدد به ED جلوگیری کند ، که خود باعث کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی می شود.

تجزیه و تحلیل آماری مفید ارائه می دهد

وی گفت: “تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل همچنین می تواند ویزیت در خانه یا مجازی را م effectiveثرتر کند ، زیرا پزشکان بالینی که وارد جلسه می شوند ایده بهتری درباره چگونگی سرعت بهبودی و کاهش مصرف براساس اطلاعات تجزیه و تحلیل دارند.” .

تحقیقات بریگام نشان می دهد که آنها می توانند در خانه بیمارانی با سطح بستری مجدد ، تحرک بدنی بیشتر و تجربه مثبت بیمار ، مراقبت در سطح بیمارستان را ارائه دهند. در آزمایش کنترل شده تصادفی بریگام از برنامه بیمارستان خانگی ، آنها دریافتند که متوسط ​​هزینه تنظیم شده برای یک دوره مراقبت حاد برای بیماران در یک بیمارستان خانگی 38 درصد کمتر از بیماران کنترل شده در بیمارستان است. علاوه بر این ، فقط 7٪ از بیماران در این برنامه ظرف 30 روز مجدداً پذیرفته شدند ، در حالی که 23٪ از بیماران بستری در بیمارستان – بیش از 70٪ بهبود.

بیماران در بیمارستان خانگی دارای میانه آزمایشات سه آزمایشگاهی در مقایسه با 15 مورد برای بیماران بستری در بیمارستان بودند. به همین ترتیب ، تنها 14٪ بیماران در بیمارستان خانگی نیاز به تصویربرداری دارند ، در حالی که 44٪ بیماران بستری در بیمارستان و تنها 2٪ بیماران خانواده نیاز به مشاوره با سایر پزشکان دارند ، در حالی که 31٪ بیماران بستری در بیمارستان

بیماران خانگی تنها 12٪ از روز را در حالت نشسته می گذرانند ، در مقایسه با 23٪ از بیماران بستری. و آنها فقط 18٪ از روز را دراز کشیده بودند ، در حالی که برای بیماران بیمارستان 55٪ است.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes