BI گفت ، آمازون قصد دارد خدمات بهداشتی را به کارگران سایر شرکت ها ارائه دهدBusiness Insider این هفته اعلام کرد که آمازون قصد دارد خدمات بهداشتی درمانی مبتنی بر برنامه خود را فراتر از کارمندان خود به کارگران شرکت های دیگر گسترش دهد.

به گفته این آژانس ، که با پنج منبع ناشناس در این باره صحبت کرده است ، این غول خرده فروشی قصد دارد خدمات بهداشتی آمازون مراقبت خود را به “شرکت های بزرگ دیگر” با “دور زدن برنامه های بهداشتی و کارگزاران” بفروشد.

سخنگوی آمازون گفت اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی که این شرکت در مورد شایعات یا گمانه زنی ها اظهارنظر نمی کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

چرا مهم است

آمازون مراقبت ، در تجسم فعلی خود ، کارمندان ایالت واشنگتن را از طریق یک برنامه کاربردی با ارائه دهندگان پزشکی برای مشکلات عمده بهداشتی مانند سرفه یا تب ، متصل می کند.

کاربران می توانند از طریق تماس های ویدئویی یا پیام های متنی در برنامه با پزشک بالینی تماس بگیرند. کارگران در بیشتر سیاتل می توانند از خدمات شخصی خود استفاده کنند یا نسخه های پزشکی دریافت کنند.

این شرکت با پزشکان مراقبت پزشکی ، گروهی در واشنگتن که طبق گزارش BI ، به طور انحصاری با آمازون در حال مذاکره است ، مراقبت می کند.

مراقبت از آمازون جدا از سایر موارد عمودی مربوط به سلامت شرکت ، از جمله خدمات وب آمازون ، داروخانه آمازون و تجارت بهداشت آمازون است.

BI گفت ، هنگامی که سایر شرکت ها از خدمات آمازون مراقبت استفاده می کنند ، کلیه خدمات (از جمله ویزیت شخصی) در دسترس کارگرانی است که در نزدیکی کارخانه زندگی می کنند. کسانی که در شهرها یا ایالت های دیگر زندگی می کنند ، مانند اعضای کارکنان آمازون که اکنون خارج از سیاتل زندگی می کنند ، به اجزای مجازی دسترسی خواهند داشت.

BI می گوید آمازون براساس تعداد کارمندان ماهانه از کارمندان ، کارفرمایان را شارژ می کند.

آمازون در حال حاضر خدمات مراقبت از ویدئو ، مراقبت از خدمات مراقبت از تلفن همراه و خدمات مراقبت از تلفن همراه را برای کارمندان آمازون یارانه می دهد – این تغییر از سپتامبر است که فقط Chat Chat رایگان بود. برای استفاده از این خدمات ، کارمندان باید در بیمه درمانی آمازون ثبت نام کنند و افرادی که در Kaiser Permanente ثبت نام کرده اند نمی توانند در آن شرکت کنند.

پس از انتشار Business Insider گزارش ، قیمت سهام غول ارتباط از راه دور Teladoc کاهش یافته است.

گرایش بزرگتر

در ماه های اخیر ، آمازون جهش های زیادی در فضای مراقبت های بهداشتی ایجاد کرده است.

در ماه آگوست ، آن یک ردیاب بهداشتی قوی به نام Halo را منتشر کرد ، که از پنج شاخص بهداشتی استفاده شده است که به مشتریان می تواند دید جامعی در مورد سلامتی و سلامتی آنها داشته باشد.

در ماه نوامبر ، داروخانه آمازون را راه اندازی کرد و به بیماران امکان می دهد در خانه دارو دریافت کنند.

و همین هفته گذشته ، آمازون AWS HealthLake ، یک سرویس مدیریت داده سازگار با HIPAA را منتشر کرد.

در حال ضبط

“آمازون مراقبت یک روش مناسب برای ارتباط با یک پزشک بالینی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی بدون قرار ملاقات یا دسترسی به مراقبت های پزشکی در صورت نیاز فوری پزشکی ارائه می دهد. پزشکان مراقبت های پزشکی سپس یک برنامه خلاصه مراقبت با اطلاعاتی در مورد تشخیص شما و هر نسخه پزشکی منتشر می کنند. یا اقدامات پیگیری که برای کمک به شما در به روزرسانی پزشکان دیگر خود باید انجام دهید ، “در بخش سQالات متداول در وب سایت Amazon Care می خوانید.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes