Athenahealth برای پرداخت 18.25 میلیون دلار به اتهام نقض قانون ادعاهای دروغینوزارت دادگستری آمریکا این هفته اعلام کرد که ارائه دهنده پرونده الکترونیکی سلامت athenahealth با پرداخت 18.25 میلیون دلار برای حل ادعاهای نقض قانون ادعاهای دروغ موافقت کرده است.

دولت فدرال ادعا می کند که این شرکت معافیت های غیرقانونی پرداخت کرده است – از جمله دعوت از مشتریان و مشتریان بالقوه به مسابقات ورزشی و سرگرمی به هر قیمت برای تولید فروش محصولات EHR خود.

دولت استدلال می کند که در نتیجه این امتناع ، athenahealth به نادرستی برای خود فروش ایجاد می کند ، در حالی که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را مجبور به ادعای دروغین در مورد پرداخت های تشویقی برای استفاده و استفاده معنادار از فناوری می کنند.

اندرو للینگ ، دادستان ایالات متحده در بیانیه ای گفت: “در سراسر کشور ، پزشکان برای تهیه اطلاعات حیاتی بیمار به نرم افزار سلامت الکترونیکی اعتماد می کنند.”

وی گفت: “این خرابی ها باعث خراب شدن بازار بهداشت و درمان و به خطر انداختن ایمنی بیمار می شود.” “ما به شدت سازمانهایی را که قادر به رعایت قوانین نیستند ، مورد آزار و اذیت قرار خواهیم داد. شرکت های EHR نیز از این قاعده مستثنی نیستند. “

چرا مهم است

طبق دادخواست ارائه شده هفته گذشته در دادگاه منطقه ، Athenahealth به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و سایر ارائه دهندگان EHR بازپرداخت می کند تا آنها را تشویق به خرید و توصیه محصول EHR خود از ژانویه 2014 تا سپتامبر 2020 کند.

این شکایت سه گانه به سفرهای کاملاً پرداخت شده آتن سلامت ، برنامه ارتقا promotion ارجاع آن – و پرداخت های آن به ارائه دهندگان رقیب که EHR ها را در ازای توصیه به مشتریان خود برای تغییر کالای ناسازگاری متوقف می کنند ، متمرکز است.

طبق برنامه Concierge Event وی ، طبق اسناد دادگاه ، athenahealth به مشتریان موجود و بالقوه سفر به مسابقات مسترز ، کنتاکی دربی ، هفته مد نیویورک ، ایندی 500 و فینال فورم NCAA و سایر رویدادها را ارائه داده است.

آتن در دعوت نامه های مشتری خود تأکید کرد که “مسترز” بخشی از “لیست سطل” است و اسناد داخلی آتن نشان می دهد که “آنها از مهمانان بی شماری شنیده اند که این یک فرصت در طول زندگی است و آنها سخاوت را ارزش می دهند. از آتن ، “شکایت را بخوانید.

طبق شکایت ، فروشنده ادعا می کند که مشتریان جدید برای روشهای توصیه شده جدیدی که در athenaOne یا athenaClinicals ثبت نام کرده اند ، هزینه پرداخت کرده است.

علاوه بر این ، DOJ ادعا می کند که athenahealth در ازای توصیه هایی که مشتریان به سیستم عامل EHR athenahealth روی می دهند ، به رقبا پرداخت می کند.

در این شکایت آمده است که ارائه دهندگانی که از کلینیک های athena استفاده کرده اند و تأیید کرده اند که از فناوری مجاز EHR برای تأمین نیازهای برنامه های ارتقا EHR که تحت قانون HITECH تأسیس شده استفاده می کنند ، پرداخت های تشویقی دریافت کرده اند و یا از کاهش پرداخت جلوگیری کرده اند.

قانون ضد دافعه ارائه پاداش برای ارائه هرگونه سرویس “جریمه ای است که” پرداخت آن می تواند به طور کامل یا جزئی از طریق برنامه مراقبت های بهداشتی فدرال انجام شود “.

“از طریق رفتاری که در بالا ادعا شد ، آتن آگاهانه و به عمد پاداش نقض تخفیف را ارائه و پرداخت می کند [Anti-Kickback Statute] برای تشویق گیرندگان برای ترغیب اشخاص به تهیه یا ترتیب اثاثیه محصولات Athena EHR یا تشویق گیرندگان برای خرید ، اجاره ، سفارش یا ترتیب یا توصیه خرید ، اجاره یا سفارش محصولات Athena EHR که پرداخت آنها بطور کامل انجام می شود یا بخشی از آن تحت Medicare و Medicaid ، هر برنامه مراقبت های بهداشتی فدرال است. “

“در نتیجه امتناع ها ، آتنا عمداً ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را تشکیل داد و خواستار پرداخت انگیزه های فدرال شد که جعلی یا جعلی بوده و مشمول پرداخت نیستند ، بر خلاف [False Claims Act]، “شکایت ادامه یافت.

فیلیپ ام. کوین ، نماینده ویژه مسئول امور بین الملل خدمات بازرسی. عمومی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده.

سازش Athenahealth همچنین در دو دادخواست ادعاها را حل و فصل می کند.

گرایش بزرگتر

در اوایل سال 2017 ، دولت فدرال هشدار داد که “با هوشیاری” علیه ادعاهای دروغین در مورد استفاده از EHR اقدام خواهد کرد.

در همان سال ، eClinicalWorks به جرم دفع مشتری های خود در ازای تبلیغات عمومی محصولاتش ، با جریمه 155 میلیون دلاری روبرو شد.

از آن زمان ، پرونده های پر سر و صدایی علیه ارائه دهندگان EHR تشکیل شده است ، از جمله ادعاهای سال 2019 مبنی بر اینکه گرین وی هلث به مشتریان پول داده است تا محصول خود را به دیگران توصیه کنند.

در حال ضبط

برایان بونتون ، دستیار سرپرست دادستان بخش مدنی وزارت دادگستری ، گفت: “این قطعنامه تعهد مستمر آژانس را در پاسخگویی شرکت های EHR به دلیل پرداخت معافیت به هر شکل نشان می دهد.”

وی گفت: “فناوری EHR نقش مهمی در ارائه مراقبت های پزشکی دارد و بسیار مهم است كه انتخاب بستر EHR بدون تأثیر انگیزه های مالی نادرست انجام شود.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes