ATA با قانون نهایی CMS مطابقت دارد ، که برخی از پوشش های telehealth را دائمی می کندانجمن پزشکی از راه دور آمریکا روز چهارشنبه پاسخی به قانون نهایی مراکز مدیکر و خدمات مدیکاید در مورد گسترش دائمی برخی از خدمات از راه دور پزشکی Medicare منتشر کرد.

اگرچه این قانون یک گام مهم به جلو برای سلامت از راه دور است ، ATA معتقد است که هنوز هم در زمینه خدمات نظارت از راه دور به پیشرفتی نیاز است.

“ضمن ارزیابی پیشرفت انجام شده در این برنامه نهایی هزینه پزشکان ، ما ناامید هستیم که CMS به نگرانی های بیان شده توسط جامعه پزشکی توجه نکرد – که به طور واضح در ATA در مورد پیش نویس قانون ذکر شده است – در مورد برخی از مقررات مربوط به چطور خدمات نظارت بر بیمار از راه دور باید توسط PFS تحت پوشش قرار گیرد “، مدیر عامل ATA آن موند جانسون در بیانیه ای گفت.

جانسون افزود: “به جلو ، ما از CMS می خواهیم كه بر اساس واقعیت عمل بالینی ، در رویكرد خود در برخی از جنبه های نظارت از راه دور بیمار تجدید نظر كند.”

چرا مهم است

قانون نهایی CMS ، که در اوایل این هفته منتشر شد ، اجازه می دهد تا 9 مزیت از راه دور بهداشت به طور دائم در مناطق روستایی توسط Medicare تحت پوشش قرار گیرد – از جمله روان درمانی گروهی ، برخی از ویزیت های منزل و ارزیابی شناختی.

تقریباً 60 سرویس دیگر موقتاً تا پایان سال تقویمی که در آن سلامت عمومی فوق العاده منقضی می شود تمدید می شوند.

مدیر CMS Siema Verma گفت: قانون فدرال برای دائمی نگه داشتن مراقبت های مجازی پس از همه گیری در مناطق حومه یا مناطق دیگر که قبلاً مجاز است ، لازم است.

ATA با توجه ویژه به قانون ارتباطات از راه دور بعد از COVID-19 سال 2020 و قانون مدرن سازی Telehealth به عنوان اقدامات حیاتی برای محافظت از دسترسی به مراقبت های مجازی ، این تماس را تکرار کرد.

جانسون گفت: “تصویب این صورتحساب ها تا حدی اطمینان خواهد داشت كه همه ذی نفعان مدیكر به طور اضطراری به خدمات telehealth پس از اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 دسترسی دارند.”

گرایش بزرگتر

قانون CMS از قوانین نهایی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، که هفته گذشته منتشر شد ، پیروی می کند که می تواند زمینه را برای تصویب بلند مدت سلامت از راه دور فراهم کند.

در همین حال ، برخی از کشورها شروع به اجرای سیاست هایی برای تسهیل دسترسی به مراقبت های مجازی در طولانی مدت می کنند. در تگزاس ، فرماندار جمهوری خواه گرگ آبوت دستور برابری پرداخت های از راه دور بهداشت را تحت برنامه های بهداشتی تنظیم شده توسط ایالت تا پایان سال 2020 صادر کرد و تونی اورس ، فرماندار حزب دموکرات ویسکانسین ، بر برابری پرداخت های تله بهداشت تا سال 2021 اصرار داشت.

در حال ضبط

“CMS در این قانون آخر از جمله ارائه طیف وسیعی از خدمات telehealth که به طور دائمی در اختیار ذی نفعان Medicare قرار دارد ، حقوق زیادی در اختیار وی قرار گرفته است. ما انگشتان خود را محکم نگه داشته ایم که بسیاری از خدمات بهداشتی موقت اضافه شده به لیست مدیکر در موارد اضطراری بهداشت عمومی نیز دائمی خواهند شد. ”

“این قانون آخر ، نشانه واضح دیگری است که telehealth به بخشی دائمی از سیستم مراقبت های بهداشتی ما تبدیل شده است ، و ما دولت را به دلیل رهبری آن تحسین می کنیم تا اطمینان حاصل شود که شهروندان ما در پاسخ به خدمات حیاتی از راه دور بهداشت COVID-19 ، “او ادامه داد. .

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes