[ad_1]

انجمن پزشکی از راه دور آمریکا این هفته بیانیه ای را در پاسخ به مقررات نهایی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده در مورد قانون خود انتصاب پزشک (که به آن قانون استارک نیز گفته می شود) و اساسنامه دافع فدرال منتشر کرد.

طبق HHS ، این قوانین به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد تا با انعطاف پذیری بیشتری در ترتیبات مبتنی بر ارزش شرکت کنند و بار انطباق را کاهش دهند.

آن موند جانسون ، مدیر اجرایی ATA ، در بیانیه ای گفت: “ما از HHS و CMS استقبال می كنیم تا گامی مهم و فوری مورد نیاز در جهت مدرنیزاسیون قوانینی كه برای موفقیت در مسابقات سرعت قانونی برای مراقبت های هماهنگ حیاتی است ، برداریم.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

وی گفت: “این راه حل های جدید ما را به یک مدل مراقبت مبتنی بر ارزش نزدیک می کند که به سیستم مراقبت های بهداشتی ما اجازه می دهد تا در مورد نحوه ارائه مراقبت تجدید نظر کرده و سلامت از راه دور را با مراقبت شخصی ادغام کنند.”

چرا مهم است

قوانین نهایی آژانس بخشی از تلاش های وی برای بررسی مقررات فدرال است که به طور بالقوه مانع توسعه مراقبت های مبتنی بر ارزش می شوند.

آخرین قانون دفتر بازرس کل HHS ، “ممیزی بنادر ایمن تحت اساسنامه ضد لگد زدن و مقررات مجازات مدنی برای ذینفعان” ، هفت بندر امن جدید را اعمال می کند ، چهار بندر امن موجود را اصلاح می کند و یک معافیت جدید را تحت ذینفعان کمکی CMP.

آخرین مقررات بندرگاه امن از ترتیبات مبتنی بر ارزش محافظت می کند و بندر امن موجود را برای سوابق الکترونیکی و خدمات بهداشتی ، از جمله سایر تغییرات ، اصلاح می کند. آنها همچنین از چند بهداشتی برای دیالیز در خانه دفاع می کنند ، از جمله چندین اصلاحاتی که ATA در نامه ای از دسامبر به HHS مورد حمایت قرار داد.

در همین حال ، قانون نهایی مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید ، “مدرنیزه سازی و روشن سازی قوانین مراجعه حضوری پزشکان” ، خاطرنشان می کند که چارچوب موجود با مدل هزینه خدمات مطابقت دارد.

در مقابل ، “قانون نهایی فرصت های بیشتری را برای پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی فراهم می کند تا مراقبت از بیمارانی را که به آنها خدمت می کنند هماهنگ کنند – به ارائه دهندگان از مراکز درمانی مختلف اجازه می دهد تا با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که بیماران بالاترین کیفیت را دارند. مراقبت “، CMS در یک برگه اطلاعات می نویسد.

در کنار هم ، مدافعان و سیاستمداران می گویند این تغییرات امکان نوآوری بیشتر در مراقبت از بیمار را فراهم می کند.

وی گفت: “قانون نهایی OIG و قانون نهایی CMS ، تا آنجا كه قانون استارك قابل اجرا است ، در صورت رعایت همه شرایط نظارتی قابل اجرا ، تعدادی از ترتیبات را برای بهبود هماهنگی و مدیریت مراقبت از بیمار و درگیری بیمار تسهیل می كند.” HHS در یک بیانیه مطبوعاتی.

به عنوان مثال: “پزشک مراقبت های اولیه یا ارائه دهنده دیگر ممکن است مایل به تهیه یک تبلت هوشمند باشد که قادر به برقراری ارتباط تعاملی دو طرفه در زمان واقعی بین بیمار و پزشک وی باشد. دسترسی بیمار به یک تبلت هوشمند می تواند ارتباطات از طریق telehealth و ارائه خدمات داخلی را تسهیل کند. “

“این قوانین جدید به تحریک مراقبت مبتنی بر ارزش و بهبود هماهنگی مراقبت از بیمار در مراکز مختلف کمک خواهد کرد ، از بارهای نظارتی غیر ضروری برای پزشکان و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خلاص می شود ، در حالی که هدف خود ارجاع پزشکان ، “جانسون گفت. برای محافظت از بیماران در برابر خدمات غیرضروری و تمرکز بر خدمات کمتر راحت ، با کیفیت پایین یا گران تر به دلیل علاقه شخصی دکتر. “

گرایش بزرگتر

ATA در میان چندین سازمان بود که به درخواست های HHS برای اظهار نظر در مورد تغییر در اساسنامه ضد رد و قانون استارک در سال گذشته پاسخ داد ، بسیاری از پاسخ دهندگان گفتند که این قانون نتوانسته است از عهده آن برآید. با توسعه یک سیستم مبتنی بر ارزش.

سیاست ها همچنین ممکن است مانع نوآوری شوند: قوانین در طول تاریخ خطر بالقوه ای را برای کشورهای منعقد کننده توافق نامه از راه دور بهداشت به وجود آورده است.

وی گفت: “نمونه ای از توافق نامه telehealth كه می تواند شامل هر دو قانون باشد ، توافق نامه ای است كه در آن بیمارستان زمانی كه بیمارستان تجهیزات پزشك را ارائه می دهد و برای پزشك خدمات ساعتی به پزشک می پردازد ، پزشك را برای ارائه خدمات شوك از راه دور استخدام می كند.” داگلاس گریم ، شریک بهداشت در Arent Fox ، ژانویه گذشته.

در حال ضبط

جانسون گفت: “ما خوشحالیم كه HHS اقدامی در جهت كاهش موانع نظارتی در هماهنگی مراقبت ها و تسریع در تبدیل سیستم مراقبت های بهداشتی به سیستمی انجام می دهد كه ارزش آن را می پردازد و ارائه مراقبت های هماهنگ را تشویق می كند.” “ATA مشتاقانه منتظر ادامه کار با دولت است تا اطمینان حاصل کند که این قوانین می توانند به طور موثر اعمال شوند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر