AMA قطعنامه ای را در زمینه سلامت از راه دور تصویب می کند اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتیاین هفته ، انجمن پزشکی آمریكا تصمیم گرفت كه پس از بیماری همه گیر COVID-19 ، به ویژه در میان جوامع محروم ، به حمایت از سلامت از راه دور ادامه دهد.

پس از ملاقات پزشکان و دانشجویان پزشکی در عمل به مدت 5 روز ، نمایندگان سیاستی را در پیش گرفتند که از AMA خواستار ادامه کار با قانونگذاران و نهادهای نظارتی برای حمایت از پیشرفت سلامت از راه دور شد.

“خدمات تله هلث و مراقبت از راه دور برای مدیریت COVID-19 بسیار مهم بوده است ، در حالی که مراقبت مداوم به 100 میلیون آمریکایی مبتلا به بیماری های مزمن ارائه می شود. پس از شیوع بیماری همه گیر چگونه استفاده می شود و کسی نمی خواهد دسترسی جدید به تله سلامتی به طور ناگهانی متوقف شود؟” دکتر سوزان بیلی ، رئیس AMA ، در بیانیه ای در اوایل هفته جاری گفت.

چرا مهم است

AMA تصمیم گرفته است دولت فدرال ، سازمانهای دولتی و صنعت بیمه درمانی را به اتخاذ سیاستهای مشخص و یکپارچه در رابطه با خدمات بهداشت از راه دور ترغیب کند.

این مقررات ، به گفته این سازمان ، باید پوشش عادلانه ای برای سلامتی از راه دور ، بدون توجه به محل استقرار بیماران ، فراهم کند و دستگاه ها و فن آوری های قابل دسترسی را با امنیت کافی فراهم کند.

اگرچه به صراحت ذکر نشده است ، اما به نظر می رسد این جنبه از این قطعنامه از رفع محدودیت های جغرافیایی و اصلی در بهداشت از راه دور حمایت می کند ، اقدامی که از طرف مقامات منتخب فدرال مورد حمایت دو جانبه قرار گرفته است.

اما گنجاندن صنعت بیمه در این مصوبه نیز با توجه به اینکه عدم اطمینان در بازپرداخت هزینه ها همچنان گفتگو در مورد آینده مراقبت های مجازی را تحت تأثیر قرار می دهد نیز قابل توجه است.

AMA همچنین نقش بالقوه telehealth را در تعمیق شکاف دیجیتال تشخیص داد و خاطرنشان کرد که این سازمان برای “دسترسی برابر به خدمات telehealth ، به ویژه برای جمعیت و جوامع بیمار در معرض خطر و کمبود بودجه ، از جمله حمایت مالی و برنامه ریزی ، محدود می شود. زیرساخت های telehealth ، مانند باند پهن و دستگاه های متصل به اینترنت ، هم برای اقدامات پزشکی و هم برای بیماران. “

گرایش بزرگتر

این قطعنامه به دنبال انتشار مطالعه ای توسط یک پزشک بالینی از ائتلاف کارگروه سلامت COVID-19 Telehealth ، که AMA بخشی از آن است ، می باشد.

اگرچه ارائه دهندگان در این مطالعه به طور کلی از سلامت دور پشتیبانی می کنند ، آنها موانع موجود را از جمله دسترسی به فناوری و محدودیت های گردش کار را نیز تأیید کردند.

این مطالعه همچنین نشان داد که تنها 11٪ از پزشکان از فناوری های از راه دور برای بیماران استفاده می کنند ، این زمینه نوآوری است که طرفداران در ماه های اخیر بر آن تأکید کرده اند.

در حال ضبط

بیلی گفت: “اکنون وقت آن است كه مقامات دولتی ، پزشكان ، بیماران و سایر ذینفعان با هم بر روی یك برنامه محكم برای حمایت از خدمات بهداشت از راه دور در آینده كار كنند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes