[ad_1]

از ابتدای تبدیل شدن به یک سازمان حسابداری مراقبت ، Texas Amarillo Legacy Medical ACO متوجه شده است که هزینه های مراقبت های بهداشتی در منزل ، در بالاترین حد خود ، دو برابر هزینه های ملی ACO است.

مشکل

هنگامی که مری جو زالار ، RN ، به عنوان مدیر عامل شرکت می شود ، او شروع به درخواست HHAs می کند که گزارش های هفتگی را به ACO ارسال کند ، که شامل اطلاعات مربوط به بیماران بستری ، شرایط آن بیماران ، جزئیات ویزیت آنها است. و انواع روشهای درمانی ارائه شده.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید. شروع کنید >>

آنچه ACO به سرعت متوجه شد این بود که بعضی از HHA ها کاملاً سخاوتمندانه نسبت به قوانین بودند. ACO حتی برخی از بیماران را که چندین سال تحت مراقبت های بهداشتی در منزل بوده اند و برای مراقبت های بهداشتی در منزل نبوده است ، پیدا کرده است. این برای مراقبت های حاد اپیزودیک در نظر گرفته شده است.

بنابراین کارمندان ACO از برخی اسناد و گفتگوها می دانستند که زباله ها و سو abuse استفاده های زیادی وجود دارد و آنها برای غلبه بر مشکل به مکانیزمی نیاز دارند.

“ما در ابتدا پایگاه داده مایکروسافت اکسس خود را ایجاد کردیم تا ردیابی کنیم که چه کسی بهداشت خانه را به کدام آژانس سفارش داده است. چه مدت بیماران مراقبت های بهداشتی در خانه دریافت کرده اند. و هنگامی که قسمت نگرانی ها آغاز شد ، “زالار توضیح داد. “اگرچه پایگاه داده داخلی به ما اجازه می داد این موارد را پیگیری کنیم ، اما محدودیت هایی وجود داشت. ما به روشی برای حفاری خاک و شناسایی دلایل اصلی و تسهیل تغییر نیاز داشتیم. “

پیشنهاد

این امر منجر به انتخاب فناوری آنها ، بستری برای مدیریت سلامت مردم از منبع تأمین کننده Lightbeam شد.

زالار گفت: “Lightbeam مکانیسم دقیق مورد نیاز ما را ارائه می دهد.” “این بستر فرصتی را برای ایجاد یک گروه سفارشی برای پیگیری بهتر فراهم می کند [and] مدل ها و روندهای بیماران با استفاده از بهداشت خانه را ارزیابی می کند و بین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی همکاری می کند. این روش همچنین راهی آسان تر برای گزارش و ردیابی شرکت هایی که مهمترین فرصت ها را برای بهبود استفاده و هزینه های بهداشت در خانه داشته اند ، ارائه می دهد. “

ACO به گروههای خاصی احتیاج داشت تا بتواند موارد بهداشتی در منزل ، بررسی امکان سنجی و توصیه های ارائه دهنده خدمات بهداشتی را ایجاد و ردیابی کند. تیم ACO به دنبال راهی بی نقص برای بررسی سفارشات بهداشتی در منزل و ردیابی هرگونه نشانه ای از نیاز به این مراقبت های واجد شرایط بود. پلتفرم Lightbeam یک فرایند خودکار برای کسب اطلاعات از پزشکان و ردیابی پاسخ ها و توصیه های آنها فراهم کرده است.

زالار افزود: “جدا از نیاز به روشی آسان برای بازیابی سند سلامت خانه ، آن را چاپ کنید و برای توصیه و امضا برای پزشک ارسال کنید ، همانطور که گفته شد ، ما باید بتوانیم داده ها را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنیم.” “این سیستم عامل انتخاب شده است تا بتوانیم موارد بهداشتی منزل و راه حلهای نهایی را برای ردیابی آنها در پایگاه داده وارد کنیم. به طور خلاصه ، ما به یک بستر نیاز داشتیم تا تمام اطلاعات مربوط به بیماران خود را در اختیار شما قرار دهد. “

بازار

امروزه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی IT مختلفی در بازار وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی گزارش مفصلی در مورد بسیاری از این شرکت ها منتشر کرد. برای خواندن این گزارش ویژه اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

بخشی از نیاز ACO به این پلت فرم از آنجا ناشی می شود که دارای سیستم های مختلف الکترونیکی ثبت سلامت است. این یک چالش اضافی بود. زالار خاطرنشان کرد: Lightbeam تشخیص های EHR را در خارج از سیستم EHR ارائه می دهد ، بنابراین هر کسی که نیاز به بررسی این تشخیص دارد دسترسی دارد.

وی گفت: “ما علاوه بر مدیران مراقبت از تیم داخلی خود ، دسترسی محدودی به سیستم Lightbeam خود به شرکت های وابسته واجد شرایط خود برای پرستاران و HHA ها داریم.” “دو سال پیش ، ما مجاز به استفاده از برداشتن SNF سه روزه بودیم ، به این معنی که بیماران ما دیگر لازم نیست سه روز قبل از ورود به SNF در بیمارستان بستری شوند.”

وی افزود: با ایجاد دسترسی به سیستم عامل ، شرکت وابسته یا هماهنگ کننده شعبه SNF می تواند بیمار را در Lightbeam جستجو کند و با استفاده از این ابزار به سرعت و به راحتی تشخیص دهد که آیا آن بیمار از بیماران ACO است یا خیر. وی گفت که این امر همچنین به تیم ACO امکان می دهد تا بیمار را که واجد شرایط سه روز معافیت از قانون SNF است ، ردیابی کند.

وی گفت: “دسترسی محدود به سیستم عامل ها به اعضای SNF و HHA همچنین به ما این امکان را می دهد تا خلا gap مراقبت را به طور فعال پر كنیم.” “هر دو نفر می توانند واکسن را تحت نظر خود تجویز کنند. با استفاده از Lightbeam ، آنها می توانند به سوابق واکسن بیمار دسترسی پیدا کنند و بررسی کنند تا مشخص شود که آیا واکسن مورد نیاز است و آخرین زمان تزریق آن چیست. این دسترسی به شما کمک می کند بدون نیاز به مراجعه به مطب پزشک ، این خلاs در مراقبت را پر کنید. “

علاوه بر این ، پزشکان ACO از طریق شیت به داده های Lightbeam دسترسی دارند. قبل از مراجعه به پزشکان برای بیماران مورد توافق ، به ACO یک برگ شخصی با اطلاعات مربوط به این بیمار داده می شود. این برگه های صورت که مستقیماً توسط Lightbeam چاپ شده است ، به ارائه دهنده اطلاع می دهد که ممکن است براساس عکس فوری از تاریخچه بیمار ، به خدمات پیشگیرانه و تشخیصی نیاز باشد.

زالار توضیح داد: “دکتر همچنین می تواند با یک نگاه تمام خلا inهای مربوط به مراقبت را که باید برطرف شود ، ببیند.” “همراه با صفحه چهره ، یک صفحه کدگذاری HCC قبل از بازدید چاپ می شود. این ابزار به تسهیل برنامه نویسی سالانه و به روز کمک می کند ، که دقیقاً نشان دهنده شدت بیمارانی است که توسط ارائه دهنده خدمات درمانی مراقبت می شوند. این داده ها در محاسبه شاخص های تنظیم شده توسط ریسک ضروری است. “

نتایج

Amarillo Legacy Medical ACO عادت داشت که هزینه های زیادی را در SNF و HHA ببیند ، اما هنگامی که گروه مشاور Lightbeam او شروع به محاسبه نتایج دستاوردهای مداخله ای خود کرد ، ACO دریافت که در نتایج سه ماهه اول بیش از 600000 دلار پس انداز کرده است. اگر این روند ادامه یابد ، ظرفیت پاداش ACO را افزایش می دهد.

زالار گفت: “ما سال گذشته به ACO خطرناکی تبدیل شدیم و اگر این فناوری را نداشتیم ، احتمالاً مجبور بودیم پول پرخطر را به CMS برگردانیم.” “آنچه به ما کمک کرد شش ماه اول که در معرض خطر بودیم در راهرو خطر خنثی بمانیم این واقعیت بود که با کمک Lightbeam از دقت واقعی بیماران ACO خود آگاه شدیم.”

با استفاده از سیستم عامل برای نظارت و ارزیابی هزینه ها و کیفیت مراقبت در هنگام اورژانس بهداشت عمومی سال 2020 و بیانیه CMS مبنی بر اینکه ACO مسئولیتی در قبال خطر غیرقابل پیش بینی در طول COVID-19 ندارد ، ACO وی افزود: در موقعیت خوبی برای نشان دادن پس انداز مشترک امسال ،

وی گفت: “علاوه بر این ، ما توافق نامه های تجاری داریم.” “در پایان هر سال از یک قرارداد تجاری ، ما می توانیم از بستر برای شناسایی تمام بیماران در مخرج برای اقدامات کیفیت خاص استفاده کنیم. سپس می توانیم این لیست را بیابیم ، بیماران را در Lightbeam جستجو کنیم و اطلاعات بالینی را بررسی کنیم. ما اطلاعات زیادی پیدا کردیم که از ادعای بیماران گرفته نشده بود و توانستیم اطلاعات لازم را در مورد بیمار تأیید کنیم. “

وی گفت: این داده ها تأیید شده و در سایتهای SFTP امن مربوطه بارگذاری می شوند و در محاسبات سود حاصل از این قراردادها گنجانده می شوند.

وی گفت: “تا امروز ، تا سال 2020 ، این مبلغ به بیش از 450،000 دلار منجر شده است.” “این دلارها سپس برای ریسک و کیفیت تنظیم می شوند و برای ارائه دهندگان در ACO ارسال می شوند ، که به آنها کمک می کند برای بهبود کیفیت و استفاده و در نهایت نتایج برای بیماران با ACO ارتباط برقرار کنند.”

نکاتی برای دیگران

زالار به همسالان خود توصیه کرد: “به یاد داشته باشید که در مورد تصویر بزرگ فکر کنید و به نوع اطلاعاتی که برای گرفتن آن نیاز دارید نگاه کنید.” “شما می خواهید فروشنده ای را انتخاب کنید که گردش کار موجود شما را حفظ کند ، نه اینکه باعث شود گردش کار خود را تغییر دهید تا با محصول آنها سازگار شود. همچنین ، فناوری را انتخاب کنید که استفاده از آن آسان باشد و شرکتی را انتخاب کنید که در پشتیبانی و پیگیری بسیار پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: “هنگام انتخاب یک سیستم عامل ، شما می خواهید همه ذینفعان خود را در انتخاب شرکت دهید.” “اگر از مدیران مراقبت خود انتظار دارید که بسیاری از جمع آوری داده ها را انجام دهند و آنها را تا زمانی که تصمیم نگیرید از کدام بستر استفاده کنید ، خارج از مدار بگذارید ، ممکن است آنها این کار را وقت گیر یا غیر دوستانه بدانند.”

وی گفت که ابتدا باید این کمک را از همه دریافت کنید و مطمئن شوید که برای همه ذینفعان مفید خواهد بود.

“در آخر ،” شما نتیجه گرفت ، “شما می خواهید تأمین كننده ای پیدا كنید كه شریك خوبی باشد: كسی كه گوش می دهد ، فعال و پاسخگو است ، نه فقط كسی كه می خواهد محصول خود را به شما بفروشد.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir