5 دلیل نیاز هر کسب و کار به وب سایت

5 دلیل نیاز هر کسب و کار به وب سایت

آیا شما کسب و کار بدون وب سایت دارید؟

ما دلایلی را درک می کنیم که چرا ممکن است در برابر ساختن یکی برای مشاغل خود مقاومت کنید: “من اهل فن نیستم” ، “آنها خیلی گران هستند” ، “من وقت ندارم” یا بدنام “من به اندازه کافی تجارت و من به یکی از آنها احتیاج ندارم “. واقعیت این است که شما نیازی به زیرکی فن ندارید ، تهیه یک وب سایت حرفه ای برای تجارت شما می تواند ارزان و آسان باشد و حتی ساده تر کردن آن برای شما – نداشتن وب سایت برای شما وقت و هزینه دارد.

 

81٪ از افراد قبل از تصمیم گیری برای خرید در مورد کسب و کار یا خدماتی در اینترنت تحقیق می کنند. این 25.92 میلیون نفر در جستجوی مشاغل آنلاین هستند. با این حال ، 46٪ از صاحبان مشاغل دلیل # 1 خود برای نداشتن وب سایت “کسب و کار در حال حاضر به آن نیاز ندارند” را ذکر کرده اند. ما آمارگیر نیستیم ، اما می توانیم ببینیم که در اینجا قطع ارتباط چشمگیری وجود دارد.

 

هنوز مطمئن نیستید که تجارت شما به وب سایت احتیاج دارد؟ به خواندن ادامه دهید

1- داشتن یک وب سایت مشتریان جدیدی را به سمت تجارت شما جذب می کند و سود بیشتری به شما می دهد.

ما این آمار را خیلی دوست داریم ، دو بار هم آن را ذکر می کنیم: 81٪ از افراد قبل از تصمیم گیری درباره خرید ، درباره کسب و کار یا خدمات آنلاین تحقیق می کنند. اگر وب سایتی ندارید ، فرصتی برای تصاحب سهمی از این بازار ندارید.

 

یک وب سایت به عنوان مدافع تجارت “همیشه فعال” شما در ساعات اداری و خارج از آن فعالیت می کند.

 

وب سایت ها به شما کمک می کنند تعداد بیشتری از مراجع موجود خود را تبدیل کنید ، زیرا اکثر افراد هنوز تحقیقات خود را انجام می دهند و شما را در برابر رقبای خود قرار می دهند.

 

2- صرفاً با داشتن یک وب سایت اعتبار فوری را به تجارت خود اضافه کنید.

مصرف کننده قرن بیست و یکم یک بدبینی است. در واقع ، 56٪ از مردم اظهار داشتند که به مشاغل بدون وب سایت اعتماد نخواهند کرد. داشتن یک وب سایت خوب بلافاصله اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می دهد.

 

اولین برداشت ها به حساب می آیند و وب سایت ها به شما این امکان را می دهند تا با مقدمه ای کاملاً مناسب برای کسب و کار خود تأثیرات بسیار خوبی ایجاد کنید.

 

یک وب سایت می تواند به نمایش تخصص و موقعیت بهتر کسب و کار شما کمک کند. یک وب سایت می تواند ابزار شماره یک شما برای برجسته شدن در جمع باشد.

 

3- آنقدرها که فکر می کنید سخت و گران نیست.

برای دریافت وب سایت نیازی به زیرکی فن ندارید. بسیاری از شرکت های توسعه وب فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده ای دارند که این روند را برای شما سریع و بدون درد می کند.

 

می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب سایت ها بازدهی بهتر از هر نوع تبلیغات دیگر را ارائه می دهند. اگر می خواهید تجارت خود را به بازار عرضه کنید ، یک وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

 

با گذشت زمان ، سرمایه گذاری نسبتاً کم برای دریافت یک وب سایت کسب و کار ، با ایجاد مشتری جدید و ایجاد نام تجاری ، سود شما را پرداخت خواهد کرد. بعلاوه ، این یک هزینه مشاغل مشروع و یک مالیات است.

 

4- داشتن یک وب سایت منجر به صرفه جویی در وقت شما می شود.

خواه تجارت ایمیل باشید ، تماس بگیرید یا پیشنهاد ارسال کنید – برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه زمان بر است. وب سایت شما می تواند با ارائه پاسخ به سوالات رایج مشتری ، در این زمان صرفه جویی کند. این برای شما چه معنی دارد؟ می توانید وقت خود را صرف کارهای ارزشمندتری کنید.

 

5- موقعیت خود را حفظ کرده و کنترل برند خود را حفظ کنید.

یک وب سایت به عنوان بستری برای پیام رسانی شما عمل می کند و درک آنلاین از تجارت شما را به شکلی شکل می دهد که کانال های رسانه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند.

 

این پلتفرم به شما امکان می دهد خود را در بازار قرار دهید تا دقیقاً مشتری مورد نظر خود را بدست آورید.

 

 

بسیاری از صاحبان مشاغل بصورت آنلاین بررسی شده اند ، گاهی اوقات ناآگاهانه و / یا منفی هستند. این چگونه بر شما تاثیر دارد؟ 79٪ کاربرانی که نظرات آنلاین را می خوانند ، آنها را باور دارند. با ارسال توصیفات مثبت خود ، با این منفی مبارزه کنید.

نمونه طراحی سایت در اصفهان توسط رسانه هنر برتر

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes