ضمناً از آنجایی که پوست دور پلک ها وچشم ها نازک و حساس تر از بقیه قسمت های صورت است، سعی کنید از استفاده ضد آفتاب در اطراف چشم خود داری کنید چرا که میتواند چشم ها را تحریک کند و باعث سوزش آنها شود. به صورت جامد و ماتیکی است پس دانه های رنگی بیشتر و پوشانندگی بهتری دارد. حرفه ای ها توصیه میکنند اگر پوشش کم میخواهید مقداری را با انگشتتان روی پوست پخش کنید برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید کرم پودر را از ناحیه Tصورت (پیشانی بینی چانه) شروع وبه اطراف محو کنید.

برای داشتن آرایشی شیک احتیاج به کرم پودری با ماندگاری بالا و ظرفیت پوشانندگی یکدست پوست دارید که بیشتر کرم پودرهای گریم این خصوصیت را دارند. همچنین این کرم پودر 24 ساعته میبلین مدل Super Stay حاوی هیالورونیک اسید است که آب رسان و بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی برای خانمهایی است که فعالیت زیادی دارند و برای مدت طولانی بدون هیچ تغییری روی پوست می ماند. یکی از بهترین نمونه های کرم پودر که خود نیز در دسته بندی های مختلفی ساخته شده و به بازار فروش ارسال می شود، کرم پودر مک است. رنگ کرم پودر: یکی از مسائلی که در انتخاب باید به آن توجه کرد، متناسب بودن آن با رنگ پوست است تا ظاهری طبیعی تر ایجاد کند.

ساختار سبک و در عین حال قدرت پوشانندگی بالای کرم پودر این لِی سبب شده تا این محصول به عنوان محصولی منحصر به فرد شناخته شود. این محصولات ها، به ندرت حاوی میکا یا مواد دیگری هستند که نور را منعکس می کند. بافت نرم و سبک این کرم ظاهری درخشان به پوست داده و آن را لطیف می سازد.

با این حال، ممکن است روی پوست های خیلی خشک بماسد و ظاهر آن را ناخوشایند کند. کرم پودر VOV را با اسفنج یا انگشت به آرامی بر روی پوستتان بمالید و به صورت دایروی حرکت دهید تا محو شود تا سطح پوست شما یکنواخت شده و در عین حال طبیعی به نظر برسد. کرم پودرهای لانکوم دارای طیف رنگی طلایی هستند و با آبرسانی قوی که دارند، قادرند تا ۱۸ ساعت بر روی پوست بنشینند. آنها پوست شما را مرطوب کرده و به شما کمک می کنند تا احساس آزردگی و خشکی نداشته باشید. کرم پودر گریم فلورمار طراوت پوست را در تمام مدت روز حفظ کرده وبا پوشش ابریشمی خود نواقص پوست را به حداقل می رساند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ی کرم پودر عالی میخوام.

ایندکسر