[ad_1]

سازمان های مهم بهداشتی و درمانی در یک کارزار جهانی برای به نمایش گذاشتن استعدادهای 100 نفر از مبتکران مبتکر و تأثیرگذار بریتانیا در مراقبت های بهداشتی دیجیتال همکاری می کنند.

100 لیست اول شامل شرکت های انگلیسی با تجربه ثابت شده به نفع زندگی متخصصان بهداشت و بیماران در NHS و بخش بهداشت خصوصی است.

اینها شامل شرکتهایی هستند که از پاسخ این کشور به COVID-19 پشتیبانی کرده اند و سایر شرکتهایی که فناوری آنها می تواند چالشهای پیش روی سیستمهای بهداشتی در سراسر جهان را برطرف کند.

از جمله سازمان های ذکر شده ، Foundry4 است که سرویس آزمایش خانگی انگلیس COVID-19 را از راه دور فقط در مدت هشت روز ارائه می دهد ، DrDoctor ، ارائه دهنده بستر نامزدی بیمار که از برنامه های واکسیناسیون در مقیاس بزرگ برای متخصصان مراقبت های بهداشتی پشتیبانی می کند و IMMJ Systems ، که سوابق دیجیتالی ارائه می دهد از طریق ابر ، به NHS اجازه می دهد تا در ارائه کلینیک های مجازی اعتماد کند.

این کمپین توسط بهداشت انگلستان ، HIMSS ، اتحادیه اتحادیه سلامت متصل اروپا (ECHA) انجمن صنایع بهداشت فناوری بریتانیا (ABHI) ، اسکاتلندی توسعه بین المللی ، Innovate UK و Silver Buck پشتیبانی می شود.

چرا مهم است

هدف از این لیست ارائه لیستی قابل اعتماد و قابل تحقیق برای سازمانهای بهداشتی بین المللی و دولتها جهت دریافت پشتیبانی از نیازهای آنها است.

چنین سازمانهایی احتمالاً به رفع مشکلات فزاینده مراقبت کمک می کنند و زمینه را برای آینده دیجیتالی مراقبتهای بهداشتی فراهم می کنند ، جایی که سنجش از دور ، کاربردهای بیمار ، هوش مصنوعی (AI) و واقعیت افزوده در حال تبدیل شدن به یک قاعده است.

متن بزرگتر

بهداشت و درمان انگلستان همچنین یک لیست تماشای 25 ایجاد کرده است که شامل شرکت هایی مانند Cellen ، کلینیک آنلاین درد مزمن و شرکت اطلاعات تجربه تجربه بیمار Pep Health است.

در حال ضبط

حسن چودری ، متخصص بهداشت دیجیتال در بهداشت انگلیس ، گفت: “100 کشور برتر نقاط قوت صادراتی انگلستان در فناوری بهداشت را بیان می کنند و کسانی را که برجسته هستند نشان می دهد که آنها آزمایش شده اند و مهمتر از همه ، یکی از پیچیده ترین سیستم های بهداشتی در جهان را از طریق چالش برانگیزترین هوا تشخیص می دهند. . “

راشل مورفی ، مدیرعامل Foundry4 ، گفت: “سال گذشته این نیاز را ایجاد کرده است که در نحوه برخورد همه ما با مراقبت های بهداشتی متفاوت ، حتی بنیادی فکر کنیم – از ایجاد خدمات بیمار محور ، راه حل های مبتنی بر نیروی کار و استفاده از داده ها در یک روش کارآمد تر اینکه توسط DIT بخاطر سهم ما در مراقبت های بهداشتی با همین کار به رسمیت شناخته شویم فوق العاده قدرتمند است. “

تام ویچر ، مدیر عامل DrDoctor ، گفت: “ما از طریق COVID-19 دیده ایم كه چگونه انتقال به مراقبت های اولیه دیجیتال می تواند با سخت ترین آزمایش تاكنون به سیستم های بهداشتی در جهان كمك كند. اکنون ما نه تنها برای زنده ماندن بلکه برای پیشرفت نیز فرصت داریم. “

مارک لوماکس ، مدیر عامل Pep Health ، گفت:هنگامی که مراقبت های بهداشتی تحت فشار جهانی فوق العاده ای است ، درک هرچه زودتر از زمان بیماران اهمیت بیشتری نداشته است. ما می دانیم که با مراجعه مستقیم به جایی که بیماران قبلاً در مورد خدمات صحبت می کنند ، می توانیم نقاط قوت و ضعف را شناسایی کرده و به اندازه گیری تنوع مراقبت کمک کنیم. “

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر