10 داستان برتر در مورد سلامتی از سال 2020شکی نیست که بحران COVID-19 علاقه بی سابقه بیماران به سلامتی از راه دور را برانگیخته است. اما همراه با افزایش سریع فرکانس های جلسات و گزارش های درخشان رضایت بیمار و ارائه دهنده ، نگرانی هایی در مورد امنیت ، مقرون به صرفه بودن و طول عمر وجود دارد.

بسیاری از این س questionsالات هنوز بی پاسخ هستند که ما در سال 2021 گوشه گوشه ای بزنیم. اما برای دریافت ایده از چشم انداز پیش رو ، در اینجا اطلاعات تازه ای در مورد اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی 10 داستان برتر در مورد سلامتی از سال 2020:

پزشکی از راه دور در طول COVID-19: مزایا ، محدودیت ها ، بارها ، سازگاری. با شروع شیوع همه گیر در سراسر کشور در ماه مارس ، هیچ کس مطمئن نبود که مراقبت های مجازی دقیقاً چگونه است یا می تواند چگونه باشد. رهبران صنعت نگاهی سریع به روشهای استفاده از پزشکی از راه دور در سیستمهای خود انداختند – و ارائه دهندگان خاطرنشان کردند که چگونه می توان از فن آوری آنها برای رفع شکاف بین پزشکان و بیماران استفاده کرد.

راهنمایی برای ارائه دهندگان خدمات سلامت از راه دور در COVID-19. شرکت هایی – که بسیاری از آنها سال ها در فضای مجازی حضور داشته اند – در این اوقات بی سابقه این شانس را داشته اند که سودمندی محصولات خود را به نمایش بگذارند. برخی حتی خدمات خود را به صورت رایگان توزیع می کردند. این راهنما ، که به طور مرتب با ارائه دهندگان اضافی به روز می شود ، تصویری از طیف گسترده ای از ابزارهای پزشکی از راه دور موجود را ارائه می دهد.

راهنمای دستگاه های مراقبت های بهداشتی متصل و ارائه دهندگان برای نظارت بر بیمار از راه دور. با نازک شدن بیمارستان ها ، بسیاری از بیماران برای درمان بیماران بدون نیاز به تماس مستقیم با آنها ، به نظارت از راه دور بیمار اعتماد می کنند. دستگاه های بهداشتی متصل شده از مانیتورهای پوشیدنی قلب تا بلوتوث با مقیاس تا Fitbits را انجام می دهند. آنها اقدامات بهداشتی را به بیماران ارائه می دهند و آنها را به ارائه دهندگان منتقل می كنند – یا در بعضی موارد گزارش دهندگان را گزارش می دهند – تا تصمیمات بهداشتی را از راه دور تسهیل كنند. همانند راهنمای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، با در دسترس قرار گرفتن گزینه های بیشتر ، این بخش به طور مرتب به روز می شود.

COVID-19: رویکردهای همه گیری مالزی و تأثیر آن بر سلامت از راه دور. COVID-19 یک بیماری همه گیر جهانی است که نیاز به واکنش جهانی دارد و خوانندگان ما از دیدن روشهایی که کشورهای مختلف دنیا از مراقبت مجازی برای تأمین نیاز پزشکان و بیماران استفاده می کنند لذت برده اند.

Epic سرویس جدید سلامتی را با Twilio راه اندازی می کند. به نظر می رسید آنچه در مورد رونق مراقبت های مجازی بر روی دیوار نوشته شده بود ، غول سلامت الکترونیکی در ماه مه با Twilio ادغام شد و به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه داد تا هنگام به روزرسانی سوابق بالینی و بررسی سابقه کار بیماران ، بازدیدهای ویدئویی را آغاز کنند.

کنگره از محدودیت های بهداشت از راه دور برای غربالگری ویروس کرونا چشم پوشی می کند. قانون گذاران در بسته بودجه COVID-19 اضافی خود در ماه مارس ، ماده ای را در نظر گرفتند که محدودیت های خاصی را برای پوشش تله سلامت مدیکر برطرف کرد. این در میان بسیاری از قوانین مراقبت مجازی است که در مواجهه با COVID-19 تسهیل می شود – با این که آینده این مقررات هنوز در ماه دسامبر باز است.

دولت ترامپ مزایای Medicare را برای مبارزه با COVID-19 به telehealth افزایش می دهد. دولت ترامپ به طور کلی از پزشکی از راه دور پشتیبانی می کند ، رئیس جمهور با صدور چندین دستورالعمل بر اهمیت گسترش مراقبت های مجازی برای بیماران روستایی. مراکز خدمات Medicare و Medicaid ایالات متحده در ماه مارس اعلام کردند که برای جلوگیری از شیوع COVID-19 به طور موقت به پزشکان خدمات telehealth در سراسر کشور پرداخت می کنند.

Frost & Sullivan می گوید Telehealth برای “سونامی رشد” تنظیم شده است. من می دانم که در بالا گفتم که امسال شاهد افزایش نجومی استفاده از سلامت از راه دور هستیم. اما محققان در ماه مه پیش بینی کردند که این امر در سال 2021 متوقف نخواهد شد: Frost & Sullivan پیش بینی رشد هفت برابری سلامت از راه دور تا سال 2025 را نشان می دهد. این یک رشد عظیم پیچیده پنج ساله 38.2٪ است.

Telehealth به یک بیمارستان کمک می کند تا احتقان ER را از 1700 به 148 کاهش دهد. بیل سیویکی ویراستار عملکرد ده ها مطالعه موردی را بررسی کرده است که نحوه استفاده سیستم های بهداشتی از پزشکی از راه دور برای ساده سازی مراقبت از بیمار را بررسی کرده است. اگرچه بسیاری از این داستان ها ، تغییر در شیوه های بهداشت از طریق بیماری همه گیر را برجسته می کنند ، اما برخی – مانند آنچه در دسامبر 2019 منتشر شد – نشان می دهد که پزشکی از راه دور حتی قبل از توصیه به منظور جلوگیری از تماس شخصی غیرضروری ، مفید بوده است.

CIO ها از برنامه های telehealth چه می خواهند ببینند؟ وزن آنها بیش از ده است. ماه ها پس از همه گیری ، به بسیاری از رهبران بهداشت این فرصت داده شده تا نفس خود را بگیرند و آنچه را که می خواهند از طریق فناوری مراقبت مجازی در سیستم های خود ببینند ، ارزیابی کنند. ادغام آرام فرآیند کار ، تعامل بهتر بیمار ، استفاده از هوش مصنوعی و “چت گروهی چند رشته ای” – وقتی نوآوری های بالقوه در زمینه پزشکی از راه دور می آید ، آسمان حد مجاز است.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes