10 داستان برتر برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین از سال 2020در اواخر پیش از همه گیری سال 2019 ، مدیر اطلاعات کلینیک مایو ، کریس راس ، در کالیفرنیا به صحنه آمد و گفت: “این موارد با هوش مصنوعی واقعی هستند.”

در حقیقت ، اگرچه برخی معتقدند که هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در روزهای ابتدایی COVID-19 بهتر استفاده شده است ، و اگرچه خطر سوگیری الگوریتمی بسیار واقعی است ، اما در مورد توسعه هوش مصنوعی تردیدی وجود ندارد. و هر روز برای طیف وسیعی از مصارف بهداشتی بالغ می شوند.

در اینجا بیشترین داستانهای خوانده شده درباره هوش مصنوعی در این سال غیرمعمول وجود دارد.

انگلستان از AI برای عوارض جانبی واکسن COVID-19 استفاده خواهد کرد. در روزی که واکسن های ساخته شده در زمان رکورد برای اولین بار در ایالات متحده تجویز می شوند ، لازم به یادآوری است که نقش حیاتی AI در کمک به جهان برای رسیدن به این لحظه مهم ، مهم است.

الگوریتم AI اشعه ایکس غیر طبیعی قفسه سینه را از بیماران مبتلا به COVID-19 شناسایی می کند. یادگیری ماشینی نیز یک ابزار تشخیصی بسیار ارزشمند است ، همانطور که در این داستان برای ابزاری از ارائه دهنده محاسبات شناختی نشان داده شده است .ai ، که نوید می دهد فوری تریاژ “مبتنی بر اسکن ریه – تشخیص سریعتر بیماران COVID-19 را ارائه می دهد. و در تخصیص منابع کمک می کند.

چگونه استفاده از AI در طول COVID-19 توسعه یافت. در ارائه دیجیتال HIMSS20 ، رهبران Google Cloud ، Nuance و موسسه داده های بهداشتی دیدگاهی در مورد چگونگی استفاده از هوش مصنوعی و اتوماسیون برای پاسخ به یک بیماری همه گیر به اشتراک گذاشتند – از شکار درمانگران و واکسن ها تا تجزیه و تحلیل برای بهینه سازی استراتژی های چرخه درآمد.

مایکروسافت ابتکار عمده 40 میلیون دلاری مربوط به هوش مصنوعی را آغاز کرده است. این شرکت گفت که هوش مصنوعی پنج ساله برای سلامت (بخشی از 165 میلیون دلار هوش مصنوعی آن برای ابتکار عمل خوب) به سازمانهای بهداشتی در سراسر جهان کمک خواهد کرد تا از فناوری پیشرفته در خدمت به سه زمینه اصلی استفاده کنند: تسریع در تحقیقات پزشکی ، بهبود درک جهانی برای محافظت در برابر بحران های بهداشت جهانی مانند COVID-19 و کاهش نابرابری های بهداشتی.

چگونه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پشتیبانی تصمیم گیری بالینی را متحول می کنند. دکتر جان هالامکا ، رئیس کلینیک مایو گفت: “ابزارهای دیجیتالی امروز فقط سطح را می خراشند.” “تلفیق الگوریتم های تازه توسعه یافته که از یادگیری ماشین ، شبکه های عصبی و تعدادی از انواع دیگر هوش مصنوعی بهره می برند می تواند به رفع بسیاری از کاستی های هوش انسانی کمک کند.”

ارائه دهنده بالینی AI Jvion نقشه آسیب پذیری COVID را در جامعه ارائه می دهد. در روزهای ابتدایی همه گیری ، کلینیک هوش مصنوعی Jvion این نقشه تعاملی را منتشر کرد که عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت را ردیابی می کند ، به شناسایی جمعیت تا سطح سرشماری که در معرض خطر عواقب شدید هستند کمک می کند.

سوگیری AI ممکن است اختلافات COVID-19 را برای افراد رنگین پوست تشدید کند. مقاله ای در ژورنال انجمن انفورماتیک پزشکی آمریکا استدلال می کند که مدل های داده ای مغرضانه ممکن است در تأثیر نامتناسب بیماری همه گیر COVID-19 بر روی افراد رنگی نقش داشته باشد. محققان گفتند: “اگر به درستی پرداخته نشود ، گسترش این سوگیری ها تحت پوشش هوش مصنوعی احتمال اغراق آمیز بودن اختلافات بهداشتی با جمعیت های اقلیت را دارد که قبلاً بیماری را متحمل شده اند.”

منشأ هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی و مکانی که اکنون می تواند به این صنعت کمک کند. دکتر طاها کاس-هوت ، مدیر یادگیری ماشین و مدیر ارشد پزشکی در خدمات وب آمازون گفت: “تقاطع پزشکی و هوش مصنوعی واقعاً مفهوم جدیدی نیست.” (از اواسط دهه 1960 تعداد محدودی چت بات و سایر کاربردهای بالینی وجود داشت.) اما در چند سال گذشته در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی همه گیر شده است. وی گفت: “امروز اگر به PubMed نگاهی بیندازید ، به بیش از 12000 نشریه یادگیری عمیق ، بیش از 50000 یادگیری ماشینی استناد می كند.”

هوش مصنوعی ، سلامت از راه دور می تواند به رفع چالش های نیروی کار در بیمارستان ها کمک کند. در گزارش ماه ژانویه انجمن بیمارستان های آمریکا در مورد استفاده اداری ، مالی ، عملیاتی و بالینی از هوش مصنوعی ، گفت: “کار برای بیشتر بیمارستانها بزرگترین هزینه است و نیروی انسانی برای مأموریت اساسی ارائه مراقبت از زندگی ضروری است.” “در حالی که چالش هایی وجود دارد ، همچنین فرصت هایی برای بهبود مراقبت ، ایجاد انگیزه و بازآموزی کارکنان و مدرنیزه کردن فرآیندها و مدل های تجاری وجود دارد که نشان دهنده تغییر جهت ارائه مراقبت های مناسب ، در زمان مناسب و در یک محیط مناسب است.”

AI به کشف مجدد CDS کمک می کند ، قفل دید COVID-19 را در کلینیک مایو باز می کند. در ارائه در HIMSS20 ، JohnHalamka برخی از امیدوار کننده ترین پیشرفت های اخیر در زمینه حمایت از راه حل های بالینی در سیستم مراقبت های بهداشتی مینه سوتا را به اشتراک گذاشت – و توضیح داد که چگونه آنها تصمیمات درمانی مربوط به تعدادی از تخصص های مختلف را اطلاع می دهند و به شکل گیری درک او از COVID-19 کمک می کنند. “قدرت را تصور کنید [of] الگوریتم هوش مصنوعی اگر بتوانید تمام اسلایدهای آسیب شناختی را که در تاریخ کلینیک در مایو ایجاد شده اند ، در دسترس قرار دهید – او گفت. – این چیزی است که مطمئناً روی آن کار می کنیم.

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes