10 داستان برتر برای اخبار IT در مراقبت های بهداشتی از سال 2020چندین بار در خاطرات اخیر ، تعیین بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده – و همچنین توانایی سیستم های اطلاعاتی و داده های دیجیتال برای پشتیبانی از آنها – مانند سال 2020 آزمایش شده است.

راهنمایی کامل از پزشکان و پرستاران قهرمان برای نجات جان هرچه بیشتر بیماران COVID-19. گسترش در مقیاس وسیع telehealth و نظارت از راه دور بر بیماران ، بر خلاف هر چیزی که هنوز قابل مشاهده است. انتقال باند پهن به کار از راه دور و همکاری مجازی با ابر فعال شده. افزایش حملات باج افزار توسط کلاهبرداران سایبری فرصت طلب تهاجمی. چالش های فعلی قابلیت همکاری مانند سایت های آزمایش ، آزمایشگاه ها ، ارائه دهندگان ، پرداخت کنندگان و آژانس های بهداشت عمومی سعی کرده اند که امواج سریع داده های جدید بیمار را مدیریت کنند. قوانین اصلی جدید فدرال در نظر گرفته شده بود تا امکان تبادل نرم و صحیح داده ها در آینده فراهم شود. نه

اما با تمام این اوصاف ، مقاومت ، استقامت و نوآوری قابل توجه بوده است زیرا سیستم های بهداشتی به تحولات دیجیتالی که “قبل از زمان” آغاز کرده اند ادامه می دهند – و تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به آنها در پاسخ به این اورژانس بهداشت عمومی دوچندان می کنند. .

البته امید این است که نوآوری های فن آوری گالوانیزه که از استرس و سرخوردگی سال گذشته به وجود آمده اند ، برای جهانی بهتر و درخشان در سال 2021 و بعد از آن اساسی باشند. در همین حال ، در اینجا برخی از داستانهای خوانده شده درباره اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی از سال 2020 وجود دارد.

پزشکی از راه دور در طول COVID-19: مزایا ، محدودیت ها ، بارها ، سازگاری. جای تعجب نیست که داستان اصلی این لیست ابعاد مراقبت های بسیار بحث شده اما کم استفاده شده را بررسی می کند: Telehealth. این تنها چند روز پس از محاصره در سراسر کشور نوشته شد و خاتمه خدمات غیر ضروری نیاز به انتقال فوری به مراقبت های مجازی داشت. این تغییر سریع ، گیج کننده و برای برخی از تامین کنندگان یک تجربه کاملاً جدید بود. این داستان عمیق توسط بیل سیویک ، ویراستار ویژگی های HITN ، نگاهی عمیق به فرصت ها و چالش ها – و تغییرات عمده در افراد ، فرایندها و فناوری – دارد که به سرعت در آن نهفته است: سلامتی از راه دور به عنوان یک امر طبیعی جدید.

مقایسه 11 بهترین سیستم عامل telehealth: این شرکت کیفیت ، ایمنی و ادغام EHR را پیاده سازی می کند. در اینجا یک مورد جالب وجود دارد: این داستان در واقع به گذشته قبل از همه گیری سال 2017 برمی گردد. از این گذشته ، Telehealth برای مدت طولانی وجود داشته است ، شرکت های مختلف بیش از دو دهه برای ارائه موقعیت های اتصال ، سیستم عامل های ویدئویی و یکپارچه برای کسب موقعیت تلاش می کردند. فرآیندهای کاری که اجازه می دهد مراقبت های پزشکی با کیفیت به جمعیت روستایی ، دور افتاده یا کم جمعیت برسد. با این حال ، تا این سال ، بیشتر یا کمی بیشتر در مرزها بودند. در مارس 2020 ، این امر ضروری و ضروری شد – و بسیاری از ارائه دهندگان یا تمام اشکال و اندازه های مورد نیاز برای افزایش سریع پیشنهادات پزشکی از راه دور. بنابراین ، مطمئناً ، بسیاری از آنها برای بررسی امکانات خود به اینجا آمده اند.

حتما بخوانید:
طراحی و دکوراسیون داخلی و اهمیت کمک گرفتن از شرکت طراحی داخلی

داده های دماسنج دیجیتال می تواند ایده ای درباره ولتاژهای اضافی COVID-19 ارائه دهد. داستان دیگر از همان روزهای ابتدایی همه گیری ، این داستان در مورد قدرت تجزیه و تحلیل بهداشت عمومی و تجسم داده ها است – مهارت هایی که میلیون ها آمریکایی در طی 9 ماه گذشته هنگام بارگیری و بارگیری مجدد نقشه ها و نمودارهای آنلاین نشان می دهند که چگونه ویروس در سراسر کشور گسترش ، افزایش و گاهی کاهش می یابد. این همچنین قدرت و سودمندی دستگاه های بهداشتی متصل به طور فزاینده قدرتمند اما مقرون به صرفه را نشان می دهد که می تواند در جمعیت هایی که به عنوان ابزار نظارت مهم به آنها بیشتر نیاز دارند توزیع شود.

در این گزارش آمده است که اپیک به مشتریان خود می گوید که از ادغام Google Cloud متوقف خواهد شد. این یکی از چند داستان غیر COVID-19 در این لیست است ، اما وقتی بزرگترین ارائه دهنده EHR رابطه خود را با یکی از پیشروترین ارائه دهندگان خدمات ابری قطع می کند – گفته می شود به دلیل “عدم علاقه کافی” از سوی مشتریان ، اما همچنین با توجه به معامله بحث برانگیز در آن زمان برای به اشتراک گذاری داده ها ، که نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را ایجاد می کرد ، خبرساز شد. اما مطمئناً ، Epic بارها و بارها تیتر روزنامه ها را عنوان می کند ، همانطور که بارها در سال 2020 منتشر شد – با شروع فناوری صدای محیط. این شرکت همچنین به دلیل پاسخگویی صوتی کارمندان به سیاست های بازگشت COVID-19 (که بعداً تغییر داده شد) به شهرت کوتاهی دست یافت. در ماه اکتبر ، مدیر عامل شرکت جودی فاکنر در مورد برخی از درسهای حماسی آموخته شده از COVID-19 ، از جمله گسترش سریع بینش های بالینی جدید و امکان نصب سریعتر و ارزان تر ، صحبت کرد.

خوانندگان داستان های خود را در مورد چگونگی تأثیر همه گیر COVID-19 بر آنها به اشتراک می گذارند. با آشکار شدن شدت بحران COVID-19 ، HITN ، News Finance News و MobiHealthNews به مخاطبان مربوطه خود نزدیک شدند تا بفهمند چگونه از نظر شخصی و حرفه ای بر آنها تأثیر می گذارد. داستانهای دیگر این مجموعه – از مدیر عامل ، یک متخصص پوست با تله مدیسین ، یک صاحب مشاغل کوچک ، یک راننده کامیون – یادآوری قدرتمندی از چالش هایی است که همه ما با آن روبرو هستیم.

بیمارستان های کاخ سفید: CDC بای پس ، داده های COVID-19 را مستقیماً به HHS گزارش دهید. در بحبوحه نبردها ، ناگهان به بیمارستان ها گفته شد که تغییرات اساسی در مکان و چگونگی فرایندهای گزارش داده ایجاد کنند. این حرکتی بود که باعث شد بسیاری از افراد سر خود را خراشیده کنند – آنها متعاقباً واکنش هایی مانند “ستون ها به حرکت خود ادامه می دهند” و “بی پروا” را برانگیختند. کات دیجیچ ، سردبیر ارشد HITN ، این داستان در حال انجام را از نزدیک دنبال می کند. می توانید در اینجا و اینجا و اینجا و اینجا به پوشش او برسید تا چند مورد را نام ببرید. با توجه به نوید واکسن ها ، دولت جدیدی قرار است در ژانویه آغاز به کار کند و نیاز به گزارش های دقیق بهداشت عمومی بیش از هر زمان دیگری مهم است. این داستانی است که ارزش تماشای آن را دارد.

حتما بخوانید:
نام دیگر آن «پاخور پله

WHO ، یک آزمایشگاه آزمایش ویروس کرونا که با افزایش حملات فرصت طلب تحت تأثیر هکرها قرار گرفته است. در ابتدا ، به عنوان بیمارستان های چین ، سپس اروپا ، و سپس ایالات متحده تحت بحران عظیم COVID-19 شروع به کوچک شدن کردند ، حداقل تعداد کمی از هکرها و حملات سایبری در جهان به طور خلاصه نشان دادند که آنها سهام را تشخیص داده اند. اما این “آتش بس” ، اگر هرگز وجود داشته باشد ، کوتاه مدت است. اکنون ، نه ماه بعد ، آنها هنوز به دنبال زنجیره های تأمین هستند که تنها امید عبور از این بحران است.

تأثیر اپیدمی COVID-19 بر سلامت و مراقبت – آیا این منادی “عادی جدید” است؟ مدیر کل بالینی HIMSS گفت: “جهان پس از COVID به احتمال زیاد به عنوان دوره ای یاد می شود که مراقبت از سایر اقدامات پزشکی مانند کمک های اولیه یا مدیریت بیماری های غیرواگیر به روش های دیجیتال به عنوان استاندارد تغییر یافته است ، نه یک استثنا”. دکتر چارلز آلسی در ماه مارس.

ویروس کرونا ویرایش HIMSS20 را لغو می کند. این چیزی نبود که کسی بخواهد اتفاق بیفتد. اما با گذشت هفته ها و روزها در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس ، گسترش بی وقفه ویروس کرونا به تصمیم گیری ضرورت داشت. (و از آنجا که اطلاعات از کنفرانسهای دیگری که همزمان برگزار می شدند ، صحیح بود.) اما ظهور فوری وقایع مجازی و آغاز بهار رویداد HIMSS20 Digital ارزش اشتراک دانش و اتصال ، حتی از راه دور را ثابت کرد. از آن زمان ، ارائه آنلاین HIMSS مانند یادگیری ماشین در هفته گذشته و هوش مصنوعی برای مراقبت های بهداشتی ، جلسات این هفته مجمع سلامت دیجیتال و سری دیجیتال Accelerate Health and Patient Experience ادامه دارد.

قانون نهایی CMS موانع عمده ای را برای پرداخت کنندگان ایجاد می کند. در 9 مارس ، درست چند روز پس از واقعیت شیوع بیماری همه گیر در اکثر مردم ایالات متحده ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی قوانین نهایی قابل همکاری طولانی مدت مورد انتظار را از CMS و ONC منتشر کرد. (هر سال دیگر ، ثبت جدید برای ماهها در صنعت صحبت خواهد شد. اما ، البته ، وقایع فوری ترجیح داده شد.) این داستان خاص HITN بر چالش های بی سابقه ای است که برنامه های بهداشتی و شرکت های بیمه ای که می خواهند با آن روبرو شوند برای دسترسی و تبادل بیماران CMS از الزامات مجهز به API پشتیبانی کنید. همچنین چالش هایی برای تامین کنندگان ، فروشندگان و HIE در جبهه ONC وجود دارد. در پرتو COVID-19 ، آزادی عمل از نظر مهلت و تاریخ انطباق داده شده است ، اما تغییراتی در قابلیت همکاری در اکوسیستم بهداشتی در پیش است. برای پوشش مستمر قوانین و پتانسیل آنها ، اینجا را تماشا کنید.

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید