به طور مثال چند دانش آموز از محصولات یک موسسه تهیه می کنند و با یک برنامه طبق شرایط خودشان پیش می روند این در حالی است که چارچوب این برنامه برای همه یکی است ولی در انتها فقط یک الی دو نفر آن ها به درصد های بالا می رسند. چرا باید دی وی دی های حرف آخر را انتخاب کنید؟ 5- اساتید باید در کنار تدریس شان دارای یک جزوه یا یک کتاب مناسب باشند که بیشتر قسمت هایی که قرار است تدریس کنند در این جزوه یا کتاب وجود داشته باشد تا داوطلب جای نوشتن مطالبی که استاد می گوید فقط به حرف استاد گوش داده تا مطالب را تمام و کمال بیاموزد. پس می بینید که در این میان به یک موسسه ای نیاز است که به شما هم آموزش بدهد هم تست زنی را به شما بیاموزد هم نحوه تحلیل تست را به شما یاد بدهد البته باید یک ویژگی دیگر هم داشته باشد و آن هم این که دارای برنامه برای مطالعه دروس و حتی مرور آن ها داشته باشد در نهایت شما به بهترین موسسه آموزشی کنکور نیاز خواهید داشت.

1- اساتید دارای بهترین روش تدریس باشند و داوطلبان تدریس آن ها را به راحتی بیاموزند و بتوانند در تست ها به جواب برسند. متاسفانه این کار را برای داوطلبان بسیار سخت تر کرده به طوری که شاید قبلا فقط با خواندن مطالب تا حدی می توانستند به سوالات پاسخ دهند یا به درصد تقریبا خوبی هم دست پیدا کنند ولی به مرور زمان با تغییر سبک سوالات داوطلب به تنهایی خودش نمی تواند فقط با خواندن مطالب به جواب برسد. 6- اساتید باید دارای بیانی شیوا باشند و برخوردی مناسب با مخاطبان خود که همان داوطلبان عزیز کنکوری هستند داشته باشند. همه شما می دانید که اگر مرور نباشد امکان موفقیت شما نزدیک به صفر می رسد چرا که اگر شما دروس را فقط برای ده روز مرور نکنید و وقتی به آن ها مراجعه می کنید می بینید که مطالب را فراموش کرده اید چه برسد به این که تا زمان کنکور برای مرور اقدامی هم نکرده باشید.

حالا همه این ها به کنار آیا شما می توانید به صورت صحیح تست زنی کنید؟ به طور مثال برای درسی مثل دین و زندگی که همه دوستان فکر می کنند می توانند با خواندن مطالب به تست ها پاسخ دهند ولی در حال حاضر باید هم خط به خط متون را بلد باشند و آیات و روایات را به خوبی حفظ باشند و در کنار آن ها مفهوم و پیامشان را به خوبی بدانند و در نهایت همه این ها را بتوانند با هم ترکیب کرده و به سوالات ترکیبی پاسخ دهند. خب دوستان دیدید که همه این ویژگی ها حق داوطلبانی است که تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند از ماراتن کنکور پیروز و سربلند بیرون بیایند و به آرزوی خود دست آموزش زبان کنکور یابند. پس یادتان باشد باید در کنار بهترین ها بهترین عملکرد را هم داشته باشید. موسسه حرف آخر با توجه به توضیحاتی که در بالا گفته شد دارای تمامی آن ویژگی ها می باشد اما در این میان یک چیزی که شاید فوق العاده حائز اهمیت باشد و من آن را جا انداخته ام این است که تدریس اساتید موسسه حرف آخر با الگو و انیمیشن و تصویر و شهودی سازی می باشد کاری که باعث می شود مطالب جای حفظ شدن در حافظه تصویری شما ماندگار شوند و دچار فراموشی نمی شوند.

جواب واضح است چرا که این تعداد معدود از تلاش خود به بهترین وجه استفاده کرده اند و در نهایت به هدف خود دست یافته اند در حالی که بقیه فقط آن محصول را تهیه کرده که یا آن محصول را فقط داشته باشند یا هم گفته اند این محصول خوب است و خودش نتیجه ما را بالا می برد پس دیگر نیازی به تلاش کلیک کنید نیست. به خاطر اینکه به معنای واقعی بی نیاز خواهید شد از هر منبع دیگری و هم منابع و هم آزمون و هم مشاوره را دریافت خواهید کرد. در کنار این مقاله خواندن مقاله بهترین منابع کنکور را نیز به شما پیشنهاد میکنم. کم حجم بودن منابع هم به نوبه خود بی نظیر است به نحوی که داوطلب در کوتاه ترین زمان ممکن حدود 4 ماه میتواند مطالب مربوط به کنکور خود را تمام کند. مقاله جمع بندی کنکور را توصیه میکنم از دست ندهید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سایت حرف اخر لطفا به بازدید از وب سایت علوم هفتم حرف آخر ما.

ایندکسر