[ad_1]

وزارت دادگستری آمریكا در اوایل ماه جاری اعلام كرد كه زنی از ساحل راكس هند ، فلوریدا ، به جرم توطئه برای ارتكاب كلاهبرداری بهداشتی و ارائه اظهارنامه مالیاتی كاذب ، خود را مقصر شناخته است.

کلی ولف و شرکتش Regency، Inc نیز برای حل و فصل اتهامات نقض قانون ادعاهای دروغین توافق کردند که حداکثر 20.3 میلیون دلار بپردازند.

گفته می شود ، ولف و توطئه کنندگانش با تکیه بر جلد “پزشکی از راه دور” برای توضیح حجم زیاد غیرمعمول ادعاها ، بیش از 400 میلیون دلار ادعای غیرقانونی تجهیزات پزشکی با دوام را با استفاده از مدیکر و برنامه مدنی و بهداشت مد وزارت پیشکسوتان مطرح کردند.

در واقع ، طبق گزارش وزارت دفاع ، توطئه گران برای تأیید این ادعاها به پزشکان رشوه دادند.

نماینده ویژه عمر پرز ایبار از دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه ایالات متحده گفت: “جاه طلبی های این طرح کلاهبرداری تلگراف تلگراف با همکاری انحصاری شرکای اجرای قانون ما قطع شده است.”

چرا مهم است

DOJ این پرونده را به عنوان یکی از بزرگترین طرحهای کلاهبرداری سلامت در تاریخ ایالات متحده توصیف می کند.

این امر پس از آن مطرح شد كه یكی از كارمندان سابق Regence در مارس 2019 با طرح یك دادخواست گزارش تخلف ، ادعا كردند كه متهمان با قرار دادن ویترین های جعلی مغازه ها برای فروش بریس و بریس برای افراد مسن ، مدیكر را فریب دادند.

این حمله در سراسر کشور ، که توسط DOJ ، اداره تحقیقات فدرال و سایر آژانس های فدرال سازمان یافته بود ، عملیات آماده سازی نامیده شد.

طبق اسناد دادگاه ، ولف و ریجنسی صدها جبهه DME ایجاد کردند که سپس از طریق شرکت های پزشکی از راه دور معافیت های غیرقانونی را ایجاد کردند ، سفارشات پزشکی از راه دور برای تجهیزات DME را ایجاد کردند و پس از آن بازپرداخت کردند.

همانطور که در کیفرخواست سال 2019 آمده است ، بریسها با حداقل – در صورت وجود – تعامل با بیماران تجویز می شوند و شرکتها بیماران را برای استفاده از “پزشکان از راه دور پزشکی” برای “حداکثر اثربخشی” تشویق می کنند.

وکیل آمریکایی ماریا چاپا لوپز از بخش مرکزی فلوریدا گفت: “کلاهبرداری و کلاهبرداری در سیستم مراقبت های بهداشتی کشور ما نه تنها قابل قبول نیست بلکه غیرقانونی است.”

لوپز ادامه داد: “دادستانی ایالات متحده به همکاری پرخاشگرانه با شرکای تحقیقاتی ما ادامه خواهد داد تا این اقدامات غیرقانونی را از بین ببرد تا اطمینان حاصل شود که بیماران مراقبت بهینه را که شایسته آنها است دریافت می کنند.”

گرایش بزرگتر

اگرچه وقایع ذکر شده در اسناد دادگاه قبل از رونق کنونی تله سلامت توسط بیماری همه گیر COVID-19 رخ داده است ، اما ترس از تقلب صحبت های مربوط به آینده مراقبت های مجازی را تحت الشعاع قرار داده است.

در یک جلسه MedPAC با مشاوره درمورد کنگره در مورد مسائل مدیکر ، مدیر عامل UnityPoint سو تامپسون کلاهبرداری گسترده را یکی از “سه خطر عمده در بخش بهداشت از راه دور” عنوان کرد.

با این حال ، وزارت دادگستری ادعاهای موجود درباره کلاهبرداری در زمینه سلامت از بین می برد. ماه گذشته ، آژانس اعلام کرد که صاحب داروخانه ای در تامپا به اتهام توطئه کلاهبرداری با داروخانه های پزشکی از راه دور به ارزش 931 میلیون دلار ، 10 سال در زندان است.

Derrick L. Jackson ، نماینده ویژه در دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه ایالات متحده در آتلانتا ، گفت: “تقلب در بازاریابی تلفنی یک تهدید بزرگ برای سلامت برنامه های بیمه ای دولت و دولت است.

در حال ضبط

برایان پین ، نماینده ویژه از تحقیقات جنایی IRS ، گفت: “شهروندان صادق و مطیع قانون از کسانی که از تقلب و فریب برای مرتب کردن جیب خود استفاده می کنند ، خسته شده اند.”

پین افزود: “پرهیز از صنعت بهداشت و درمان به طور م usثر همه ما را از بین می برد و تقلب در مالیات باعث كاهش صداقت سیستم مالیاتی كشور می شود. افرادی كه در این تقلب ها مشاركت دارند باید بدانند كه از آنها چشم پوشی نخواهند كرد و پاسخگو خواهند بود.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر