گسترش پهنای باند ، 62 میلیون دلار برای ONC ، در میان مفاد بسته کمک های همه گیردر میان بیش از 5500 صفحه لایحه تسکین ویروس کرونا در این هفته توسط کنگره ، تعدادی از مقررات با هدف گسترش خدمات باند پهن و دور بهداشت و همچنین نیازهای بیمارستان های روستایی وجود داشت.

این لایحه گسترده هنوز هم درگیر بحث و جدال بود تا روز چهارشنبه ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، برای پول بیشتر برای تحریک افراد و برخی از اعضای کنگره ، مانند جمهوری اسکندریه Ocasio-Cortes (DN.Y) ، گفت که آنها وقت ندارند برای خواندن قانون ماموت

طرفداران بهداشت دیجیتال نیز احساسات متفاوتی ابراز داشتند ، به طوری که نمایندگان انجمن پزشکی از راه دور آمریکا گفتند که این سازمان در حال ارزیابی برخی از مفاد این لایحه است ، در حالی که سایر راه های عدم موفقیت را ذکر کرده است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

وی گفت: “کمبود قابل توجه اصلاحات مداوم یا گسترش تضمین شده انعطاف پذیری از راه دور بهداشت در این بسته کمک ، برای میلیون ها آمریکایی که برای دسترسی به خدمات درمانی به سلامت از راه دور اعتماد کرده اند دلسرد کننده نیست و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی ما همچنان در صف مقدم بیماری همه گیر هستند.” آن موند جانسون ، مدیر عامل ATA در بیانیه ای.

چرا مهم است

این لایحه میلیاردها دلار سرمایه گذاری باند پهن را شامل می شود و 3.2 میلیارد دلار با هدف اجازه دادن به خانواده های کم درآمد برای پرداخت ماهانه قبض اینترنت خود است.

براساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط قانونگذاران ، 1.3 میلیارد دلار برای تقویت زیرساخت های اینترنت روستایی و قبیله ای و 65 میلیون دلار برای نقشه برداری از مناطقی از كشور كه ​​هنوز به پهنای باند نیاز دارند ، اختصاص داده اند. واشنگتن پست.

علاوه بر این ، آنها شامل جهش در بودجه برای کار کمیسیون ارتباطات فدرال ارتباطات از راه دور ، که سیستم های بهداشتی استفاده کرده اند برای ارائه خدمات پزشکی از راه دور خود را در سال گذشته است.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

“ATA اعتبار کنگره را با افزایش بودجه برای تجارت telehealth FCC و اجازه گسترش پهنای باند ، دو گام مهم رو به جلو فراهم می کند. ما همچنین سپاسگزاریم که کنگره پوشش Medicare را برای خدمات بهداشتی telemental ، فقط یکی از بسیاری از تخصص های بالینی که شامل مزایا بود ، در نظر گرفت. “از طریق سلامتی در طول اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 ،” جانسون گفت.

“با این حال ، ما از اینکه خدمات بهداشتی تلفنی شامل یک نیاز شخصی است ناامید شده ایم ، زیرا کاملاً متقاعد شده ایم که ارتباط بین ارائه دهنده و بیمار می تواند از طریق سلامت از راه دور برقرار شود. جانسون ادامه داد: “به خصوص با توجه به کمبود فلج کننده ارائه دهندگان ، این نیاز شخصی که از قبل وجود داشته است باعث می شود که ذی نفعان مدیکر از گزینه های بهداشتی مخابراتی بی بهره بمانند و ما امیدواریم که کنگره در آینده نزدیک این ماده را حذف کند.”

این لایحه همچنین 62 میلیون دلار هزینه لازم “شامل كمك های مالی ، قراردادها و موافقت نامه های همکاری برای توسعه و پیشرفت فن آوری های اطلاعات سلامت قابل تطبیق” را به دفتر هماهنگ كننده بهداشت ملی فناوری اطلاعات ارائه می دهد.

و مناسب برای 2 میلیون دلار برای یک برنامه آزمایشی برای کمک به بیمارستان های روستایی در بهبود عملیات طولانی مدت از طریق کمک فنی و 25 میلیون دلار برای صندوق نوسازی فناوری مناسب است.

این مقررات همچنین شامل حرکتی برای پایان دادن به صورتحساب پزشکی غافلگیرانه از طریق داوری است که هم حمایت و هم مقاومت را برانگیخته است.

حتما بخوانید:
خواص میوه خشک بسته به نوع آن متفاوت است

“ما خوشحالیم که کنگره اولین قدم را در جهت محافظت از مردم در برابر محاسبات پزشکی ناعادلانه و پرهزینه برداشته است و اکنون بیماران در این شرایط از محیط خارج می شوند – از جمله مواردی که شامل آمبولانس های هوایی هستند. ما همچنان نگران هستیم که یک فرآیند پیچیده داوری بی اثر است. در کشورهایی که آن را امتحان کرده اند ، امکان افزایش حق بیمه برای همه را دارد “. جاستین هندلمن گفت: انجمن سیاست و نمایندگی Blue Cross Blue Shield SVP.

گرایش بزرگتر

همانطور که جانسون متذکر شد ، این لایحه به نیاز به اصلاح طولانی مدت بهداشت از راه دور که کنگره بارها در تعدادی از لوایح معلق منتشر کرده است ، پاسخ نداد. اگرچه در اوایل این ماه مراکز خدمات Medicare و Medicaid در ایالات متحده برخی از پوشش های telehealth را دائمی کردند ، مدیر Siema Verma گفت که برای دستیابی به نتایج بیشتر اقدامات قانونی لازم است.

در حال ضبط

جانسون گفت: “برای تعیین پیشرفت در دسترسی به سلامت از طریق بهداشت عمومی ، هنوز کارهای زیادی باید انجام شود.”

“ATA همچنان خوش بین است كه در ماه های آینده شاهد تحركاتی در كنگره جدید خواهیم بود و به كار خود ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود كه دسترسی به telehealth به حالت دائمی در سیستم تحویل ترکیبی تبدیل می شود که شامل مراقبت های شخصی و مجازی است.” وی افزود .

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید