[ad_1]

گزارشی که هفته گذشته توسط بنیاد ANCOR و فلج مغزی متحد منتشر شد ، نشان می دهد که سلامت از راه دور می تواند نقش اساسی در تغییر سیستم مراقبت های بهداشتی برای حمایت از افراد دارای معلولیت ذهنی و مراقبان آنها داشته باشد.

شانون مک کراکن ، معاون رئیس ANCOR برای روابط دولت گفت: “در طی همه گیری ، ما داستانهایی از کل جامعه خود در مورد بیش از 1600 ارائه دهنده خدمات معلولیت مستقر در جامعه شنیدیم که انعطاف پذیری استفاده از telehealth و ارائه پشتیبانی از راه دور باعث تغییر بازی شده است.” ، به اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی.

“به تعبیری ، این انعطاف پذیری به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا با چالش هایی که سالها با آنها روبرو شده اند ، مانند عدم مراقبت های پزشکی خاص و تفاوت های جغرافیایی در دسترس بودن خدمات ، کنار بیایند. مک کراکن ادامه داد: اما از راه های دیگر ، این انعطاف پذیری ها به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا خارج از چارچوب فکر کنند تا راه های خلاقانه ای برای تطبیق وسایل با نیازهای مردم پیدا کنند.

چرا مهم است

این گزارش نشان می دهد که بحران COVID-19 سیستم شکننده پشتیبانی از افراد دارای معلولیت ذهنی و معلولیت رشد را تهدید کرده است.

دستورات مربوط به فاصله اجتماعی ، همراه با کمبود تجهیزات محافظتی شخصی ، چالش های کارکنان و بی ثباتی مالی ، موانع موجود را برای سازمان های تأمین کننده تشدید کرده است.

محققان در این گزارش گفتند: “سیستم خدمات IDD مدت طولانی است که از تأثیر یک حلقه معیوب جذب و منابع ناکافی رنج می برد. همه گیری به سادگی به شعله ور شدن آتش کمک کرد.”

با این حال ، اورژانس بهداشت عمومی نیز به عنوان نوعی فرصت عمل می کند – یعنی انعطاف پذیری قانونی و نظارتی در مورد سلامت از راه دور نشان می دهد که چگونه می توان مراقبت را به روش های جدید گسترش داد.

در این گزارش آمده است: “برای سالها ، telehealth دسترسی به مراقبت های بهداشتی را برای جمعیت های غیرمرتبط سنتی ، مانند بیماران مسن ساکن در مناطق روستایی و افرادی که دسترسی به حمل و نقل ندارند ، بهبود بخشیده است.” “با این حال ، دسترسی به telehealth قبلاً برای مبتلایان به IDD محدود بود ، زیرا مقررات نتوانست همگام با نوآوری باشد.

وی ادامه داد: “توانایی استفاده از سلامتی از راه دور در طی همه گیری ، دسترسی به مراقبت های بهداشتی تخصصی را بهبود می بخشد ، چه مربوط به COVID-19 باشد و چه نیازهای معمول پزشکی ، که با شروع درمان بیماران با COVID-19 ، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی تهدیدات بیشتری ایجاد می کنند.”

این گزارش همچنین به سودمندی پشتیبانی مجازی اشاره دارد که به ارائه دهندگان امکان می دهد برنامه هایی را به جامعه ارائه دهند و افراد را از طریق ویدئو به رویدادها متصل کنند.

محققان گفتند: “لازم به ذکر است که انتقال از پشتیبانی شخصی به پشتیبانی مجازی مثالی عالی در مورد چگونگی انعطاف پذیری و تنوع در خدمات می تواند نتایج را برای افراد مبتلا به IDD بهبود بخشد.” “برای برخی ، حمایت شخصی بهترین نتیجه را دارد. برای دیگران ، پشتیبانی مجازی به پیشرفت افراد کمک می کند. ”

در آینده ، نویسندگان این گزارش ، کشورها را تشویق می کنند تا از جمله بهترین روشها ، بازدیدهای از راه دور بهداشت و ارائه پشتیبانی مجازی را همچنان ادامه دهند.

در سطح فدرال ، وی همچنین بر اهمیت مدل های پرداخت جایگزین در مقابل مدل های شارژ خدمات تأکید کرد.

“در طول شب ما مجبور شدیم آنچه مهمترین است را قضاوت کنیم و هر روز بکوشیم تا به موارد غیرقابل تصوری برسیم. ما نمایشنامه ها را بدون هیچ گونه کتاب بازی قابل توجهی فراخواندیم و در روند کار شکنندگی سیستم خود را نشان دادیم – بلکه همچنین مقاومت آنها ، که آن را به کار می اندازد “، گزارش را بخوانید.

گرایش بزرگتر

مطالعات نشان می دهد که سلامت از راه دور می تواند یک شمشیر دو لبه برای افراد معلول باشد.

از یک طرف ، مراقبت های شخصی می تواند چالش های خاص خود را داشته باشد ، از جمله هماهنگی حمل و نقل ، ترتیب مراقبت از مراقبان و پیمایش در فضاهای عمومی – بدون ذکر موانع بالقوه برای دسترسی در کلینیک ها. برخی از سیستم های بهداشتی برای ادامه مراقبت های بدون دردسر از بیماران دارای معلولیت ، به درمان از راه دور در طی همه گیری مبتلا می شوند.

از طرف دیگر ، طراحی فن آوری های telehealth برای بسیاری از افراد غیرقابل دسترس است ، که می تواند منجر به نتایج ضعیف بهداشتی برای افراد معلول شود.

در حال ضبط

مک کراکن گفت: “چه از طریق کلاسهای تناسب اندام گروهی ، چه جلسات پزشکی با پزشکان متخصص در پزشکی توسعه ، یا تمرینات مهارت آموزی که افراد را برای موفقیت در نیروی کار آماده می کند ، پشتیبانی مجازی و خدمات بهداشت از راه دور از قبل توانایی تحول آنها را آزاد می کند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر