گزارش NHS انگلستان خواستار اجرای این قانون برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر برای بیماران استپیش نویس گزارش NHS انگلیس در مورد اضافه فروش تا HSJ [paywall]، پیشنهاد می کند که این قانون برای بهبود ایمنی بیمار نیاز به دسترسی گسترده تر به داده های بهداشتی دارد.

مروری که برای وزیر بهداشت مت هانکوک انجام شد ، مسئله عدم همکاری بین سیستم های رایانه ای NHS را برجسته می کند ، این بدان معناست که پزشکان نمی توانند ببینند یا درک کنند چه داروهایی بیماران مصرف می کنند یا چه زمانی باید یک دارو بررسی شود.

به گفته نویسنده این گزارش ، رئیس داروسازی کیت ریج ، داروهای تجویز شده باید در کارت سلامت الکترونیکی (EHR) مشخص شوند تا سایر پزشکان بتوانند با آنها تماس بگیرند. وی افزود که یک قسمت متن آزاد باید در EHR ایجاد شود تا پزشکان بتوانند دلیل تجویز داروی خاص را توضیح دهند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

در این گزارش ، ریج خواستار “دسترسی گسترده تر” شد تا اطمینان حاصل شود که “بسیاری از چشم ها” به تجویز داده ها نگاه می کنند و متوجه هر گونه مشکل و تجویز برنامه هایی می شوند تا داده های آنها به طور آشکار در دسترس باشد.

همچنین توصیه می شود که ارائه دهندگان خصوصی ملزم به اشتراک گذاری داده های تجویز شده باشند ، و تجویز مراقبت های خصوصی و ثانویه باید بتوانند اطلاعات تجویز شده را به پرونده های مراقبت از بیمار اضافه کنند.

این گزارش به NHSX توصیه می کند مکانیزمی برای هشدار در مورد مسدود کردن داده ها و بررسی تداخل های احتمالی سیاسی یا قانونی ایجاد کند. همچنین یک “سیستم اطلاع رسانی با مانع داده” ارائه می دهد که برجسته سازی خطاهای ثبت را آسان می کند.

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی

چرا مهم است

این گزارش نگرانی هایی را ایجاد می کند که ارتباط ضعیف با کارکنان پزشکی به این معنی است که بیماران قادر به تصمیم گیری آگاهانه در مورد داروهایی که دریافت می کنند نیستند و تجویز ممکن است تحت تأثیر انگیزه های مالی “انحرافی” قرار گیرد.

وی همچنین می گوید که به دلیل سهولت انتخاب چندین مورد تجویز شده با یک کلیک ، استفاده از فناوری می تواند منجر به رونویسی ناخواسته شود.

“سوابق مشترک این امکان را برای پزشکان در محل مراقبت فراهم می کند تا بتوانند به اطلاعاتی برای مراقبت ایمنتر از بیماران دسترسی داشته باشند. NHS در انتقال قابلیت همکاری اطلاعات بین سیستم ها از بخشهای دیگر عقب است. در حال حاضر کار با قابلیت همکاری برای NHSX در اولویت است و تسهیل انتقال دیجیتال اطلاعات از بیمارستان به پزشک عمومی از اولویت های اولیه است. “

متن بزرگتر

این بررسی بدون نسخه توسط هانكوك در دسامبر 2018 به منظور حل مسئله “چند فارماسی مشكل دار” هنگامی كه بیمار از تعداد غیر ضروری دارو استفاده می كند و اطمینان حاصل شود كه بیماران مناسب ترین روش درمانی را برای نیازهای خود انجام می دهند.

در انگلیس ، کل هزینه های NHS برای داروها از 13 میلیارد پوند در سال 2010 به 2011 به 18.2 میلیارد پوند در سال 2017 تا 2018 افزایش یافته است. این یک افزایش متوسط ​​در حدود 5٪ در سال است – با 1.1 میلیارد نسخه تجویز شده ، توسط پزشکان عمومی و داروسازان در مراقبت های اولیه اعطا می شود.

در حال ضبط

حتما بخوانید:
رهبران بهداشت سعودی برای ایجاد یک محل کار دیجیتال

سخنگوی NHS انگلیس گفت: “این یک پیش نویس گزارش تصحیح نشده بود که پس از بررسی درست واقعیت ، به موقع منتشر می شود.”


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید