گروه تجارت انگلیس خواستار ثبت واحدی از استانداردهای قابلیت همکاری استانجمن صنفی techUK طرحی را منتشر کرده است که شامل 10 توصیه برای سرعت بخشیدن به دیجیتالی شدن در بخش های بهداشت و درمان است.

برنامه ده نقطه ای هدف این است که اطمینان حاصل کند که فناوری های دیجیتال در خط مقدم بهبود نتایج برای شهروندان و تغییر نحوه ارائه مراقبت در سطح ملی قرار دارند.

این برنامه بر توانمندسازی مردم ، اجرای استانداردها و قابلیت همکاری ، دیجیتالی کردن مراقبت های اجتماعی ، حمایت از نیروی کار بهداشت و مراقبت های اجتماعی و اصلاح فضای کسب و کار و تدارکات عمومی متمرکز است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

وی در میان این توصیه ها ، از وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی خواست كه به طور متمرکز استانداردهای تعامل را از طریق NHSX و NHS Digital مجاز و ارزیابی و اجرا كرده و یك ثبت واحد از استانداردهای قابلیت همکاری را كه قابل جستجو است مقایسه كند.

وی همچنین توصیه كرد كه وزیر بهداشت مت هانكوك برنامه هایی را برای ایجاد نقش سیستم های مراقبت های تلفیقی (ICS) در قانون اجرا كند.

این طرح با همکاری اعضای techUK و شرکتهای بهداشتی و همچنین با کمک کار techUK با نمایندگان NHSX ، NHS Digital ، پروتکل استاندارد سوابق استاندارد ، INTEROPen ، آموزش بهداشت انگلستان ، آکادمی دیجیتال NHS و شبکه Shuri ایجاد شده است.

چرا مهم است

فن آوری های دیجیتال نقشی اساسی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در طی بحران COVID-19 داشته اند و سرمایه گذاری اختصاص یافته در بودجه برای تحول دیجیتال باید بخش سلامت و مراقبت های اجتماعی را در بلند مدت بهبود بخشد.

برنامه ده نقطه ای اهمیت همکاری با صنعت برای ساختن پیشروترین خدمات بهداشتی و مراقبت دیجیتال را تقویت می کند.

متن بزرگتر

آوریل گذشته ، techUK در یک میزگرد با نخست وزیر متیو گولد ، دکتر سایمون اکلس و دیگران از NHS و NHSX شرکت کرد تا نیازهای اضطراری فناوری کشور را در طی همه گیری بیان کند و آنها را به بخش مراقبت های بهداشتی بازگرداند.

در حال ضبط

جولیان دیوید ، مدیر عامل techUK ، گفت: “بهداشت عمومی از اولویت های اصلی است و این سند یک نقشه راه اصلی برای همکاری با سیستم ارائه مراقبت ارائه می دهد.”

آندریاس هایمبک-تیچی ، رئیس شورای بهداشت و مراقبت های اجتماعی TechUK ؛ مدیر ، علوم بهداشت و زندگی ، IBM انگلیس و ایرلند ، گفت: “همانطور که ما منتظر پایان سال 2021 هستیم ، این توصیه ها همچنین زمینه را برای تعدادی از اصلاحات احتمالی فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که انگلیس خدمات بهداشتی و اجتماعی عالی را ارائه می دهد. شهروندان آن و مکانی جذاب برای مشاغل بهداشتی است. “

ویکتوریا بتون ، نایب رئیس شورای بهداشت و مراقبت های اجتماعی TechUK ؛ مدیر ارشد نوآوری ، Mindwave Ventures ، گفت: “این مقاله با استفاده از طیف گسترده ای از متخصصان صنعت ، راهی طولانی را در بررسی چشم انداز چالش های دیرینه ای که سال هاست مراقبت های بهداشتی را رنج می دهند ، طی کرده است.”

دیوید هنكوك از ارائه دهنده نرم افزار InterSystems گفت: “آنچه در این گزارش می درخشد این است كه صنعت ، دولت و NHS و رفاه در این مسائل واقعاً مشكلی وجود دارد كه ما می خواهیم آنها را حل كنیم و فقط از طریق همكاری و راه حل های واقعی تولید همزمان موفق خواهیم بود. . “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes