[ad_1]

انگلیس در حال ورود به مرحله اولیه آزمایش زنده برای گذرنامه ایمنی و واکسیناسیون COVID-19 است. این سیستم که توسط شرکت احراز هویت بیومتریک iProov و ارائه دهنده راه حل فن آوری عمیق Mvine توسعه یافته است ، اجازه می دهد تا نتایج آزمایش COVID-19 و وضعیت واکسیناسیون کاربر بدون مشخص شدن هویت آنها ثبت شود.

در ابتدا ، نمونه اولیه توسط مدیران بهداشت عمومی در NHS آزمایش می شود. Mvine و iProov امیدوارند تا پایان ماه مارس 2021 2 آزمایش را انجام دهند تا با گسترش واکسیناسیون در انگلیس ، گذرنامه به طور گسترده تری توزیع شود.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

این گذرنامه با پشتیبانی شرکت Innovate UK که 75000 پوند در این پروژه سرمایه گذاری می کند ، ایجاد شده است تا “اثبات” وضعیت انسانی COVID-19 باشد. در نهایت ، این هدف برای کاهش محدودیت در افرادی است که با کاهش خطر ابتلا به عفونت ملاقات می کنید ، اجازه می دهد خانواده و دوستان شما ملاقات کنند ، کارمندان شخصاً به کار خود برگردند و مشاغل زودتر و با مسئولیت پذیری بیشتری

این سیستم هیچ داده هویتی را ضبط یا ذخیره نمی کند و در عوض از یک “مدل ریاضی انتزاعی” استفاده می کند [the user’s] یک شخص “که” با استفاده از هوش مصنوعی مجموعه ای از اعداد را نشان می دهد [them] و این را نمی توان با شخص دیگری اشتباه گرفت. “این سپس به شماره مرجع یا واکسن آنها متصل خواهد شد. به این ترتیب ، گذرنامه هم بصورت آنلاین و هم آنلاین در دسترس است و لزوماً کاربر به نوعی از فناوری هوشمند نیاز ندارد.

یکی از ویژگی های کلیدی گذرنامه Mvine-iProov توانایی عملکرد آن بدون اجرای زیرساخت های پیچیده جدید است. این طراحی شده است تا در زیرساخت های دیجیتال موجود NHS ادغام شود ، که – و همچنین کاهش هزینه ها – امکان انعطاف پذیری استفاده ، سازگاری با نیازهای خاص سازمان های محلی NHS و سیستم هشدار COVID را فراهم می کند.

تصویر بزرگتر

مرحله آزمایش زنده مرحله بعدی فرآیند گذرنامه مصونیت انگلیس است که در اصل در آوریل سال گذشته اعلام شد. بودجه اولیه این نمونه به عنوان بخشی از تعهد 40 میلیون پوندی دولت انگلیس و Innovate UK برای حمایت از نوآوری دیجیتال در پاسخ به همه گیری بودجه بود.

در حال ضبط

مدیر عامل شرکت Mvine ، فرانک جوشی گفت: “بدون نیاز به زیرساخت های گسترده جدید ، مدیران بهداشت عمومی می آموزند که چگونه از نوآوری های ما برای ارتقا health بهداشت عمومی و محافظت از حریم خصوصی شهروندان استفاده می شود. برخلاف برخی دیگر از راه حل های دیجیتال برای COVID-19 ، این فناوری از بار خدمات خط مقدم می کاهد و با کمترین هزینه راهی مطمئن و مطمئن برای بازگشت به کار ، بازگشت به مدرسه و بازگشت به سبک زندگی که مردم می خواهند داشته باشد را فراهم می کند. “

اندرو بود مدیر عامل IProov افزود: “اطمینان از اعتماد ، امنیت و محرمانه بودن مصرف کننده برای موفقیت پروژه ها در این فضا ضروری است. IProov به هر سه اجازه می دهد. فناوری حضور واقعی ما ارتباط بین شهروند و راه حل آزمایش وضعیت Mvine را در این پروژه فراهم می کند ، که به اعتقاد ما می تواند سهم مهمی در شکل گیری پاسخ ملت به بحران COVID-19 داشته باشد.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر