استفاده از ال سی دی های فوق مدرن و دوربین های متعدد در یک موبایل گرفته تا سیستم های سخت افزاری پیشرفته برای شارژ باتری و اتصال با سایر اسمارت فون های این برند، موبایل های آیفون را در سال های اخیر تبدیل به یکی از تخصصی ترین لوازم ارتباطی نمود. تعمیرات تخصصی انواع گوشیهای موبایل سامسونگ به صورت تخصصی و توسط تعمیرکاران مجرب در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ انجام میشود. اپل سعی میکند نوآوریهای بسیار زیادی را در طراحی گوشیهای خود به کار ببرد. ظاهر گوشی آیفون اپل تغییرات زیادی نکرده است اما میتوان به چند تغییر در طراحی اشاره کرد. بیمه گوشی های موبایل مزیت های زیادی در مقایسه با گارانتی دارد.

گارانتی اپل استور اپل تنها خط تولید پرچمداران خود را دارد و بازه قیمتی تنها بستگی به نوع و حافظه داخلی آیفون دارد. استیو جابز همیشه دوست داشت اولین باشد، به همین دلیل محصولات خود را برای کسانی تولید میکرد در اولین روز عرضه خرید گوشی اپل (خرید گوشی آیفون) در صف میایستادند و منتظر بودند جدیدترین گوشی آیفون اپل را در دست بگیرند. ظاهر تمام محصولات اپل به صورت یکپارچه عرضه میشوند چون استیو جابز دوست داشت مردم داخل دستگاهشان را نبینند و هیچ وقت آن را باز نکنند. گذاشتن دو دوربین پشتی برای اپل سود بسیاری داشت، چون برخی دوست داشتند قیمت گوشی اپل دو دوربین را بدانند که در طراحی جدید از آن استفاده شده بود اما اپل بسیار زود گوشی آیفون 11 پرو خود را با دوربین 3 گانه معرفی کرد. نوسان قیمت ارز در ایران تاثیر مستقیم بر روی قیمت گوشی اپل و لیست قیمت گوشی اپل دارد به صورتی که قیمت ایفون 11 در زمانی سر به فلک کشید.

اپل معمولا هر سال از یک مدل آیفون رونمایی میکند که نسخههای متفاوت دارد. هنگامی که در جعبه را باز میکنید و صورت خود را در صفحه نمایش مشکی اپل میبینید، بالاترین لذتی است که خریداران اپل میبرند. با توجه به استقبال مصرف کنندگان ایرانی از محصولات اپل، نهادهای دولتی بر آن شدند که تمهیدی برای این مشکل اندیشیده تا خریداران این محصولات، علاوه بر استفاده از کالای مورد علاقه شان از خدمات مناسبی نیز بهره مند شوند. این کشور آسیایی با رشد ۵۶% درصدی خود در فروش آیفون توانست توجه این کمپانی را به خود جلب کند و جالب تر آن که پس از اقدام اپل برای داشتن نماینده رسمی، این کشور اعلام کرد اپل مشروط به فروش درصدی از محصولات خود می تواند از هند مجوز بگیرد.

گوشی آیفون C تنها گوشی آیفون بود که از جنس پلاستیک ساخته شد و قرار بود آیفون ارزان قیمت باشد، اما هواداران اپل از این گوشی پلاستیکی استقبال نکردند به همین دلیل خیلی زود از چرخه تولید اپل خارج شد. گوشیهای آیفون همیشه در لیست کالاهای لوکس قرار داشتند و قیمت گرانی دارند، اما هر گرانی بیدلیل نیست. بنابراین وقتی در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران صحبت میکنیم، منظور نمایندگی نیست که مستقیما توسط شرکت اپل در ایران پشتیبانی میشود، بلکه منظور نمایندگی است که توانسته به عنوان یک وارد کننده مورد اعتماد از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشورمان ایران مجوز دریافت کند. تاچ ال سی دی، برد و باتری موبایل های اپل سه قطعه اصلی هستند که بیشترین تعداد مراجعه کننده برای دریافت خدمات تعمیرات موبایل آیفون مربوط به آنها می باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گارانتی گوشی آیفون فونات دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر