[ad_1]

شرکت جستجو و برنامه ریزی تأمین کننده Kyruus روز پنجشنبه اعلام کرد که HealthSparq را خریداری می کند ، این شرکت با برنامه های بهداشتی برای ارائه اطلاعات با کیفیت به اعضا همکاری می کند.

چرا مهم است
این شرکت پیشنهاد می دهد که نوآوری های جدیدی در مورد چگونگی پیمایش بیماران بر پیوستگی سلامتی ارائه شود ، ایجاد یک بستر بی نظیرتر برای ارتباط دادن سازمان های پرداخت کننده و ارائه دهنده خدمات.

آنها با هم ، اطلاعات دقیق تری در مورد کیفیت پزشک و بیمارستان به بیماران ارائه می دهند – و راهی آسان تر برای یافتن و برنامه ریزی با ارائه دهندگانی که نیازهای آنها را برآورده می کنند.

Kyruus و HealthSparq بیش از پنج ده سیستم بهداشتی و 100 مارک برنامه بهداشتی را در این بین سرویس می دهند و در حال حاضر در برخی از بازارها همکاری می کنند – بهبود فهرست برنامه های بهداشتی با داده های تأیید شده توسط فروشنده و اجازه برنامه ریزی آنلاین از وب سایت های پرداخت کننده.

پس از این خرید ، شرایط مالی آن فاش نشده است ، آنها بیشتر سیستم عامل خود را برای ترکیب اطلاعات شخصی در مورد مزایا و پرداخت کننده با جزئیات دقیق ارائه دهنده ادغام می کنند – و بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی را قادر می سازند تا از وب سایت های برنامه های بیمه ای برای تلاش های آنها در زمینه مشارکت بیمار

در نهایت ، شرکت ها امیدوارند که این پلتفرم مسیریابی روانتر و مطابقت بیمار در کانال ها را ارائه دهد و تجربه بیمار را با یک برنامه ریزی آنلاین و بصری بیشتر بهبود بخشد.

به عنوان بخشی از این مالکیت ، کامبیا سهمی در دارایی و یک کرسی در هیئت مدیره کیروس خواهد داشت. تیم HealthSparq با شرکت مدیر عامل مارک منتون در تیم اجرایی خود به عضویت کیروس در می آید و به عنوان مدیرعامل واحد تجارت سلامت کیروس فعالیت می کند.

گرایش بزرگتر
در سال گذشته ، کیروش در گزارش سفر دسترسی بیمار به سال 2019 ، روندهای جدیدی را در نحوه مراجعه بیماران به مراقبت و درمان به صورت آنلاین ترسیم کرد.

جای تعجب نیست که او دریافت که اگر امیدوارند مزیت رقابتی خود را حفظ کنند ، ارائه دهندگان خدمات باید تجربه وب خود را بهبود ببخشند: راحتی و مراقبت از خود به ویژه هنگام تحقیق درباره ارائه دهندگان و رزرو قرار ملاقات ، توسط بیماران بسیار ارزشمند بود.

از هزار کاربر بررسی شده – بین سنین 18 تا 65 سال و ترکیبی بزرگتر و تقریباً مساوی از بیماران با بیمه خصوصی و پزشکی (Medicaid) – همگی در دو سال گذشته به دنبال یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی جدید بوده اند. بیش از 19٪ از پاسخ دهندگان گفتند که جستجوی خود را با مراجعه مستقیم به وب سایت سیستم بهداشت آغاز کردند. در طی مراحل جستجو ، 43 درصد در برخی موارد از وب سایت ارائه دهنده بازدید می کنند.

در میان یافته های دیگر این گزارش ، 32٪ از بیماران می گویند که آنها خود ارائه دهندگان مراقبت های اولیه را یافته اند. و از هر سه نفر یک نفر می گوید که قرارها را بصورت آنلاین رزرو می کند. (در سال 2017 ، این تعداد از هر چهار نفر یک نفر بود).

در حال ضبط
دکتر گراهام گاردنر ، مدیر عامل شرکت کیرووس در بیانیه ای گفت: اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی. “خرید HealthSparq به Kyruus امکان می دهد تا شکاف بین ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان را جبران کند و دسترسی از طریق کانالهای دیجیتالی اصلی را ساده کند. همکاری ما به مردم کمک می کند تا با توجه به نیازها و تجربیات منحصر به فرد خود ، مراقبت های آگاهانه تری را انجام دهند. سطح جدیدی از راحتی مراقبت های بهداشتی. “

جارد شورت ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت راه حل های بهداشتی کامبیا ، گفت: “HealthSparq ابزاری مهم برای شفافیت برنامه های بهداشتی است و کیروس و HealthSparq با هم این پتانسیل را دارند که نوآوری و رشد را تسریع کنند و به افراد بیشتری در سراسر کشور خدمت کنند.

منتون اضافه کرد: “ما به عنوان بخشی از کامبیا بزرگ شده ایم ، بنابراین درک برنامه های بهداشتی در DNA ما وجود دارد و این بینش به ما امکان می دهد تا به عنوان بخشی از کیروس ، کمک کنیم تا دسترسی به مراقبت های بهداشتی یک تجربه یکپارچه بین بیماران ، برنامه ها و ارائه دهندگان خدمات باشد.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر