کودکان بوستون ارتباطات بالینی و تجویز دارو را بهبود می بخشد


بیمارستان کودکان بوستون با مشکلات متعددی روبرو است که امیدوار است بتواند با برخی از ابزارهای بالینی جدید آنها را برطرف کند.

مشکل

مشکل اصلی این بود که کانالهای ارتباطی آن در اکوسیستم سلامت بزرگتر ادغام نشده بود. کشف اینکه چه کسی مسئول یک بیمار یا یک نقش بوده است در یک سیستم بوده است در حالی که شماره تلفن آن شخص پیدا شده است یا نقشی در یک سیستم دیگر بوده است (یا در ورق های کلاهبرداری چسبانده شده در محل کار یا مکان دیگر ، برای همه غیرقابل دسترسی است).

ناتوانی در یافتن م personثر شخص مناسب در زمان مناسب ، کودکان بوستون را با 411 تخت وادار کرد تا به دنبال یک راه حل بهتر و یکپارچه باشند.

از سوی دیگر ، از دیدگاه پرستاران ، سوابق بهداشتی یکپارچه در کودکان بوستون اجازه می دهد تا یک نگاه کلی به مراقبت از بیمار داشته باشیم. با این حال ، این دیدگاه محدود به ایستگاه های کاری رومیزی و ایستگاه های کاری قابل حمل روی چرخ بود.

لینتا آکینز ، مدیر آموزش بالینی و علوم کامپیوتر گفت: “اگر مشکلی در ایستگاه کاری موبایل وجود داشته باشد ، احتمال دسترسی به EHR بیمار و استفاده از اقدامات احتیاطی داخلی مانند استفاده از داروهای بارکد وجود دارد.” “کودکان بوستون خواهان یک راه حل متحرک هستند که شامل یک دیدگاه جامع از مراقبت از بیمار هنگام استفاده از قابلیت های مراقبت از بیمار باشد.”

همین سوال در مورد شیردهی و ارتباط برقرار است. وی افزود دانستن اینکه با چه کسی باید تماس بگیریم و چه شماره ای یک چالش است ، افزود.

“اکنون ، به جای اینکه بدانم پرستار چه کسی است یا شماره تلفن این نقش چیست ، می توانم به فهرست مراجعه کنم ، به دنبال نقش بروم ، بفهمم چه کسی در آن لحظه برای این نقش درخواست کرده است و یک پیام کوتاه امن ارسال کنم یا با این تماس بگیرم شخص “

لینتا آکینز ، بیمارستان کودکان بوستون

وی گفت: “پرستاران برای برقراری ارتباط با کل تیم مراقبت ، باید چندین مکان را جستجو کنند تا زمان پرستاران را در رختخواب کاهش دهند.”

پیشنهاد

بیمارستان کودکان بوستون با ارائه دهنده خدمات EHR Cerner خود در تلاش است تا ارتباط تیم مراقبت را تسهیل و هماهنگ کند. بیمارستان با استفاده از آخرین مدل استقرار ابر Cerner ، CareAware Connect (CAC) و Connect Nursing را پیاده سازی کرد.

دکتر جاناتان بیکل ، مدیر ارشد سوابق بهداشتی بالینی BCH ، هوش تجاری ، گفت: “پیشنهاد CAC و Connect Nursing این بود که تیم مراقبت ما به طور م effectivelyثر ادغام و بسیج شود.” مدیریت اطلاعات سلامت و کتابخانه پزشکی و بایگانی کودکان بوستون در بیمارستان کودکان بوستون.

حتما بخوانید:
قیمت دستگاه قند خون بدون سوراخ در عربستان سعودی

وی گفت: “بستر CAC راه حل قابلیت همکاری برای ارتباط سریع در تداوم مراقبت ما را فراهم کرده است.”

وی افزود: برنامه پرستاری امکان تحرک بیشتر و کارآیی گردش کار برای نیروی کار بالینی را فراهم می کند ، در حالی که همچنان مراقبت از بیمار را حفظ می کند.

مکان بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان سیستم های سلامت الکترونیکی در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند ، از جمله Allscripts، athenahealth، Cerner، DrChrono، eClinicalWorks، Epic، Greenway Health، HCS، Meditech و NextGen Healthcare.

دیدار با چالش

آکینز توضیح داد ، CAC چالش ها را با اجازه دادن به اعضای تیم برای ادعای نقش هایی که امکان برقراری ارتباط موثر با فرد مناسب را فراهم می کند ، حل می کند.

“اکنون ، به جای اینکه بدانم پرستار چه کسی است یا شماره تلفن این نقش چیست ، می توانم به فهرست مراجعه کنم ، به دنبال نقش بروم ، بفهمم چه کسی در آن لحظه برای این نقش درخواست کرده است و یک پیام کوتاه امن ارسال کنم یا با این تماس بگیرم مرد ، “او گفت. “قرار دادن CAC ها در دست پرستاران باعث ایجاد تحرک بیشتر در هنگام برقراری ارتباط سریع بین تیم مراقبت می شود.”

“فعال کردن بلوتوث برای افرادی که از تجهیزات محافظت شخصی استفاده می کنند یک مزیت جانبی ایده آل است زیرا شما می توانید بدون نیاز به دست زدن به هر چیزی از دستگاه استفاده کنید.”

دکتر جاناتان بیکل ، بیمارستان کودکان بوستون

وی افزود: با پرستاری Connect ، پرسنل توانستند پرستاران را با افزایش در دسترس بودن برای یک کار بالینی توانمند کنند.

وی گفت: تحرک و انعطاف پذیری در ارائه مراقبت از بیماران با ابزار کف دست آنها. “پرستاران ما توانسته اند زمان بیشتری را به تخت بیمار اختصاص دهند تا مراقبت های ایمن و با کیفیت را ارائه دهند. Connect Nursing تحرک و انعطاف پذیری بیشتری در روند استفاده از داروهای بارکد ، از جمله شناسایی مثبت بیمار ایجاد کرده است. “

برای جمعیت اطفال ، کارکنان انعطاف پذیری در اسکن را دارند تا توالی وقایع را برای کمک به تهیه داروهای کودکان تغییر دهند.

وی گفت: “بستر پرستاری از هشدارهای مراقبت از نقطه پشتیبانی پشتیبانی می کند.” “پرستاران گفتند که داشتن گردش کار سیار که به استفاده از ایستگاه کاری چرخدار برای حفظ داروی ایمن و بسیار قابل اعتماد دارو احتیاج ندارد ، یک پیروزی واقعی برای ایمنی ، گردش کار و رضایت است.”

حتما بخوانید:
تجهیزات بیلیارد شما یک سرمایه گذاری است

نتایج

بیكل گفت: “نتایج به خودی خود صحبت می كنند.” “با استفاده از سیستم عامل پیام ایمنی قبلی ، صدها کاربر ماهانه چندین هزار پیام ارسال می کردیم. با پلت فرم یکپارچه CAC ، حدود 300000 پیام در ماه برای 3،580 ارائه دهنده ارسال می کنیم. ماهانه 200000 تماس را کنترل می کنیم. این بسیار فراتر از انتظارات ما بود و نیاز به ارتباطات برای مراقبت از جمعیت پیچیده کودکان ما را تأکید می کند. “

آکینز گفت ، علاوه بر این ، پرستاری Connect تحرک و انعطاف پذیری بیشتری در روند استفاده از داروهای بارکد به همراه داشته است.

وی گفت: “دو بخش از بزرگترین مناطق مراقبت از بیمار – بخش اورژانس و بخش بعد از جراحی – از آن برای بیشتر موارد استفاده از دارو استفاده می کنند.” “پرستاران در این مناطق مراقبت از بیمار می گویند که یک فرایند کار سیار که نیازی به استفاده از ایستگاه کاری چرخدار ندارد ، باعث می شود که مصرف داروها ایمن و بسیار قابل اطمینان باشد.”

فرصت های بیشتری در مبارزه با COVID-19 وجود دارد که کارکنان مرگ بوستون به طور بالقوه می توانند از آنها استفاده کنند.

بیکل گفت: “با بلوتوث ، می توانیم به فکر ردیابی مخاطبین با استفاده از دستگاه ها برای ضبط تعاملات با سایر کارکنان و دستگاه های آنها در یک طبقه خاص باشیم.” “فعال کردن بلوتوث برای افرادی که از تجهیزات محافظت شخصی استفاده می کنند یک مزیت جانبی ایده آل است زیرا شما می توانید بدون نیاز به دست زدن به هر چیزی از دستگاه استفاده کنید. این سیستم عامل جاسازی شده غیرمعمول و کاملاً مفید بود. “

نکاتی برای دیگران

بیکل توصیه می کند: “هنگام در نظر گرفتن یک ارائه دهنده ، باید در نظر بگیرید که همکاری ارائه دهنده خدمات با تیم مراقبت شما تا چه حد یکپارچه است.” “آیا شما در مورد اینکه چه کسی همیشه در یک تیم مراقبتی است منبع حقیقت دارد؟” آیا این سیستم عامل می تواند اطلاعات را از تیم مراقبت بگیرد و از آن برای تسهیل ارتباط استفاده کند؟ آیا بستر پیام رسانی متنی از تمام قابلیت های لازم پشتیبانی می کند؟ “

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید