کنسرسیوم قابلیت همکاری پس از بیماری همه گیر “حتی از اولویت بالاتری” برخوردار استکارشناسان بین المللی در جلسه مجمع قابلیت همکاری تشکیل جلسه دادند تا در مورد پروژه های برجسته برای اجرای قابلیت همکاری در خاورمیانه و تعامل در ابتکارات بعدی تبادل اطلاعات بهداشتی (HIE) بحث کنند. به عنوان یکی از شرکای بنیانگذار ، HIMSS ، همراه با HL7 International و IHE International از کنسرسیوم تعامل پذیری جهانی سلامت الکترونیکی ، تأکید کردند که چگونه سازمان های دولتی ملی ، سیستم های بهداشتی و شرکای آنها باید از استانداردهای جدید قابلیت همکاری برای بهبود بالینی استفاده کنند. و نتایج مالی

سخنرانان دکتر چارلز جافه ، مدیر عامل HL7 ، طارق هاکیم ، مدیر ملی همکاری برای استانداردهای سلامت الکترونیکی و هسا ابراهیم العباد ، مدیر بینایی و تغییر شکل دیجیتال مرکز ملی اطلاعات سلامت ، شورای بهداشت عربستان ، راب هاوسی ، مدیرعامل ، اتحاد سلامت شخصی متصل ، HIMSS ، لیدیا لی ، شریک و رهبر ملی ، Digital Health KPMG ، چارلز پاریسو ، مدیرعامل ، InteropEhealth ، رئیس خدمات IHE ، IHE اروپا و Atif Al Braiki ، مدیر عامل مدیر ، مالافی ، تبادل اطلاعات بهداشتی ابوظبی.

استفاده از استانداردهای قابلیت همکاری

کنسرسیوم تعامل پذیری جهانی سلامت الکترونیکی با هدف اصلی همکاری گسترده سلامت الکترونیکی در هسته اصلی خود ، سازمان های دولتی ملی ، سیستم های بهداشتی و سهامداران آنها را قادر می سازد تا از استانداردهای جدید قابلیت همکاری و آخرین دستورالعمل های اجرایی برای دستیابی به نتایج بهتر سلامتی. این کنسرسیوم قصد دارد این کار را با کاهش موانع و تسریع در اجرای سریع و موثر استانداردهای مبتنی بر API قابل همکاری نسل بعدی انجام دهد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

هواسی توضیح داد: در سراسر جهان ، عدم وجود داده های قابل تطبیق و تبادل اطلاعات باعث کندی اطلاعات سلامت شده و دریافت مراقبت را برای بسیاری از افراد دشوار کرده است.

“در اوایل سال جاری ، HIMSS ، HL7 international و IHE international برای ایجاد کنسرسیوم جهانی برای همکاری الکترونیکی سلامت به منظور بهبود قابلیت همکاری دیجیتال مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان با یکدیگر متحد شدند.

“اتخاذ استانداردها در جامعه بهداشت و همچنین رهبری محلی فعال ، كلیدی است برای یك طرح موفق و گسترده در سطح وسیع و موفق.

پاریسو در ادامه با بیان جزئیات بیشتر ساختار ابتکار عمل ادامه داد: “این کنسرسیوم به تعبیری منحصر به فرد است زیرا شما دارای HIMSS هستید که از نظر آگاهی ، حوزه بسیار قدرتمندی برای گردآوری بسیاری از رهبران اندیشه دارد.

“شما IHE دارید ، که تجربه آزمایش ، اجرا و سازماندهی مدیریت چنین پروژه های قابلیت همکاری را دارد. شما HL7 دارید ، که یکی از اصلی ترین سازمان های تولید استاندارد است که تلاش زیادی برای تهیه استاندارد هایی مانند FHIR کرده است که کاملاً موفق بوده اند.

پاریسو اضافه کرد: “ما از ظهور چنین کنسرسیومی استقبال می کنیم زیرا بسیاری از کشورها در تلاش هستند و ما می خواهیم مطمئن باشیم که به یک سطح کارآیی در اجرای بهداشت الکترونیکی در سراسر جهان دست خواهیم یافت ، که پس از همه گیری حتی از اولویت بالاتری برخوردار است.”

تبادل اطلاعات بهداشتی در مناطق

در منطقه امارات متحده عربی ، مالافی افتخار دارد که اولین HIE یکپارچه در منطقه است که امکان تبادل معنادار اطلاعات بهداشتی بیمار بین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و ایجاد یک پایگاه داده متمرکز از سوابق بیمار را فراهم می کند.

به همین ترتیب ، تبادل اطلاعات سلامت سعودی (SHIE) فرصت هایی را برای اشتراک الکترونیکی اطلاعات و خدمات بهداشتی در پادشاهی عربستان فراهم می کند. این هیئت به رسمیت شناختن پروژه های پیشتاز پیاده سازی در خاورمیانه و منطقه خلیج فارس و چگونگی بهبود کار بورس اطلاعات سلامت (HIE) به رسمیت شناخت

حکیم گفت: “آنچه که ما واقعاً می خواهیم به آن دست یابیم استفاده از اطلاعاتی است که رد و بدل شده است. این کل معنایی است که واقعاً در مورد بیشتر است.”

“قبل از شروع تبادل اطلاعات بهداشتی ، ما پروژه ای برای قابلیت همکاری براساس استانداردهای eHealth برای تعدادی از موارد کلیدی در اوایل سال 2014 ایجاد کردیم. این در واقع مشخصات قابلیت همکاری از نظر اصطلاحات استاندارد برای پیام ها را تنظیم می کند مشخصات. “

مدیریت قابلیت همکاری

پاریسو در مورد نتایج امیدوار کننده ای که از طریق IHE بدست آمده است ، گفت: “امروز ، طی 20 سال ، IHE صدها میلیون بیمار در سراسر جهان دارد ، 150 میلیون فقط در ایالات متحده و تقریباً به همین تعداد در اروپا ، كه سوابق آنها امروز با استفاده از پروفایل ها و محصولات IHE به اشتراک گذاشته می شود.

با این حال ، پاریسو اذعان کرد که: “چالشی که ما متوجه آن شده ایم این است که برای کارکرد م interثر قابلیت همکاری ، شما نیاز به مدیریت منطقی قابلیت همکاری دارید.

پاریسو با افزودن استراتژی های م usedثر برای ایجاد حاكمیت در قابلیت تعامل ، توضیح داد: “ما با ارائه تجربه حدود 15 كشور مختلف كه مدل های مختلف حاكمیت داشته اند ، می فهمیم چه عواملی موثر است ، چه عواملی م workثر نیستند و همچنین بنابراین توسعه سیاست را تحریک می کند و اطمینان حاصل می کند که الزامات قابلیت همکاری به خوبی تعریف شده است. “

این هیئت همچنین به روشهای بهره مندی عربستان از شرایط حاکمیت نسبتاً باز اشاره کرد. هاكیم گفت: “ما در واقع كدگذاری را در متن عربستان سعودی سفارشی كردیم. علاوه بر این ، IHE عربستان سعودی را در زمینه عربستان سعودی و امارات متحده عربی ایجاد كردیم.

“ما همچنین در مشارکت جهانی بهداشت دیجیتال (GDHP) و مقاله سفید منتشر شده در مورد قابلیت همکاری شرکت کرده ایم. اکنون از تمام این استانداردها استفاده خواهد شد.”

همه سخنرانان این دیدگاه را داشتند که قابلیت همکاری فراتر از استانداردهای فنی است و تصمیم گیرندگان در سازمان ها و کشورها برای ایجاد ساختارهای حاکمیتی که همکاری را تسهیل می کنند ، باید با هم کار کنند.

مورد بعدی برای قابلیت همکاری چیست؟

مقررات جریان داده به عنوان یک عامل کلیدی برای خدمات پایدار با یکدیگر که در ماههای آینده در پادشاهی مستقر می شوند ، ذکر شده است. هاكیم در مورد پورتال های بیمار گفت: “یك ویژگی كه دوست داریم داشته باشیم ، ادغام با دستگاه های پزشکی است.

“اما این بیش از این است که بیمار باید به کتابخانه و آموزش دسترسی داشته باشد. ما واقعاً این موضوع را در نظر داریم ، اما ممکن است استانداردها در این زمینه به نوعی محدود باشد ، زیرا در مدلهای خاصی از دستگاههای پزشکی قابل استفاده است. بنابراین این نگرانی واقعی من است. “

دکتر جافه در مورد خدمات بیمار محور و چگونگی جریان انتقال داده ها از و به دستگاههای متصل به شخص ، گفت: “من فکر می کنم همه گیری COVID منجر به دیدگاه دیگری در مورد پذیرش بیمار می شود ، از آنجا که دسترسی بیمار به محیط بالینی محدود است ، مطب های مجازی به یک قاعده تبدیل شده اند.

“این همیشه یک موضوع سیاست و حاکمیت بوده است. برای درک اینکه چگونه یک بیمار داده یا داده های ناشی از بیمار را فراهم کرده است ، می توان همزمان در یک سیستم بهداشتی الکترونیکی مجاز دانست.

دکتر جافی در پایان گفت: “این هنوز مشکلی نیست. روند ایجاد این مشکل یک چالش است و خرد افرادی که سیستم ها را مدیریت می کنند برای غلبه بر آنها طول خواهد کشید.”

درباره رویداد HIMSS & Health 2.0 Middle East Digital بیشتر بدانید و در مورد آخرین اخبار و تحولات این رویداد در اینجا بیشتر بدانید.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes