کنسرسیوم داده های HCA با AHRQ و دیگران به دنبال تسریع در تحقیقات COVID-19 استHCA Healthcare این هفته پروژه مشترک جدیدی را برای همکاری با م leadingسسات تحقیقاتی دولتی و خصوصی برجسته برای استفاده از داده های HCA از بیمارستان COVID-19 برای بهبود درمان ، نتایج و بهداشت عمومی اعلام کرد.

چرا مهم است
کنسرسیوم COVID-19 HCA Healthcare و Academia for GEneration – COVID-19 CHARGE – همکاری و هماهنگی بین همه اعضا را برای توسعه ابتکارات پژوهشی جدید ، اعتبار سنجی روش ها و به اشتراک گذاشتن ایده های نوآورانه امکان پذیر می کند.

سازمان های بهداشتی شرکت کننده به داده های یک برنامه تحقیقاتی که توسط موسسه تحقیقات بهداشتی HCA اجرا می شود ، دسترسی خواهند داشت.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید شروع کنید >>

کار براساس یک پلتفرم فناوری از DataFleets خواهد بود که به چندین همکار اجازه می دهد روندها را در یک محیط امن که اطلاعات قابل شناسایی جداگانه را پنهان می کند ، کشف کنند. در میان اعضای COVID-19 CHARGE:

  • HCA Healthcare ، موسسه تحقیقات بهداشت HCA و موسسه تحقیقات Sarah Cannon
  • آژانس تحقیقات و کیفیت بهداشت (AHRQ)
  • دانشگاه کلمبیا
  • دانشگاه دوک
  • م Instituteسسه بهداشت زائران هاروارد
  • شبکه مهندسی مجدد پزشکی HOspital (HOMERuN) ، شامل دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، مرکز پزشکی Baystate ، مرکز پزشکی Beth Israel Deaconess و بیمارستان Brigham and Women
  • دانشگاه جان هاپکینز
  • دانشکده پزشکی مهاری

HCA Healthcare تقریباً 35 میلیون قرار ملاقات بیمار در سال در بیش از 180 بیمارستان و 2000 مرکز مراقبت دیگر دارد. سیستم مراقبت های بهداشتی با استفاده از پلت فرم پزشکی دقیق Genospace خود ، در اوایل همه گیری بیماری ، رجیستری از بیماران COVID-19 را ایجاد کرد که بر اساس آن ، داده ها را در مورد موارد فرض شده و مثبت COVID-19 ، بیش از هر سیستم مراقبت های بهداشتی دیگر در ایالات متحده ، از جمله بیش از 110 000 بیمار بستری

با استفاده از این داده ها ، HCA می گوید این گروه از محققان ابتدا بر روی مطالعات گذشته نگر ارزیابی اثربخشی و ایمنی درمان های COVID-19 متمرکز خواهند شد و به دنبال درک بهتری از دلیل ظهور برخی از نتایج بالینی و ایجاد مدل های جدید پیش آگهی هستند. امید است که این مطالعه امکان انجام آزمایشات بالینی جدید را در آینده فراهم کند.

دکتر شوشنا جی گفت: “دسترسی به انبار گسترده اطلاعات HCA Healthcare سرعت قابل توجهی در کشف دانش جدید مربوط به سیستم ها و رویکردهای مراقبت از بیمار COVID-19 خواهد داشت.” هرتسیگ ، مدیر تحقیقات پزشکی بیمارستانی در مرکز پزشکی Beth Israel Deaconess ، در بیانیه ای. “به طور خلاصه ، این ابتکار به نجات جان انسانها کمک خواهد کرد.”

گرایش بزرگتر
در طی اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 ، طیف گسترده ای از همکاری های مختلف برای توسعه رویکردهای جدید شکل گرفته است که می تواند به یافتن راهی برای خروج از بیماری همه گیر کمک کند.

در مارس 2020 ، ائتلاف بهداشت COVID-19 ارائه دهندگان EHR (Epic، athenahealth) ، Big Tech (AWS ، Microsoft) ، سیستم های بهداشتی (Mayo ، Intermountain) و دیگران را با هدف توسعه “ایمن ، اخلاقی ، و ابزارهای نوآورانه و منبع باز برای پزشکان و متخصصان بهداشت عمومی.

در اوایل این ماه ، ابتکار جدیدی برای واکسن اعتبار تعدادی از سهامداران – CARIN Alliance ، Cerner ، Change Healthcare ، بنیاد پروژه Commons ، Epic ، Evernorth ، Mayo Clinic ، Microsoft ، MITER ، Oracle ، Safe Health و Salesforce – بله کار با هم روی یک رویکرد جدید برای دسترسی امن تر و قابل تعامل با سوابق واکسیناسیون دیجیتال.

در حال ضبط
دکتر جاناتان پرلین ، رئیس تیم عمل بالینی و افسر ارشد پزشکی HCA Healthcare در بیانیه ای اعلام کرد که پروژه COVID-19 CHARGE اعلام کرده است: “این مقیاس سرعت یادگیری را افزایش می دهد.

“از آنجا که شبکه آموزش بهداشت HCA بیش از سایر سیستمهای بهداشتی در ایالات متحده با بیماران COVID-19 درمان می کند ، این مشارکت نوآورانه در بخشهای دولتی ، خصوصی و دانشگاهی درک و درمان COVID-19 را تسریع می کند ، که دشوار است برای تکثیر در جای دیگر و به عنوان الگویی برای مقابله با فوری ترین مسائل بهداشت ملی. “

دکتر دیوید مایرز ، دکتر ، سرپرست سرپرست AHRQ افزود: “AHRQ خوشحال است که در ایجاد این مشارکت نوآورانه نقش دارد.” “ما معتقدیم که هم برای تهیه سریع شواهد جدید برای بهبود ایمنی و کیفیت مراقبت از افراد مبتلا به COVID-19 و هم برای خدمت به عنوان الگویی برای توسعه یک سیستم آموزش ملی بهداشت ، وجود دارد. کیفیت ، ایمنی و ارزش مراقبت های بهداشتی در قلب مأموریت AHRQ قرار دارد. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes