[ad_1]

اعضای کمیته انرژی و تجارت مجلس عوام ایالات متحده روز سه شنبه گرد هم آمدند تا درباره آینده مراقبت های مجازی بحث کنند.

سیاستمداران و ذینفعان بر اهمیت تعادل دسترسی به مراقبت ها و مقابله با نگرانی های مربوط به کلاهبرداری و استفاده بیش از حد تأکید کردند.

دوریس ماتسویی ، D-Calif گفت: “نوسازی سیاست telehealth برای پاسخگویی به لحظه یکی از مهمترین مسئولیت های قانونگذاران است.”

سخنگوی برت گاتری ، R-Ky گفت: “من گفتم قبلاً جنس از نظر انعطاف پذیری و انبساط از بطری خارج شده است و من معتقدم که”.

در همان زمان ، گاتری اظهار داشت ، باند پهن همچنان به عنوان یک عامل محدود کننده ، چه در مناطق روستایی و چه در مناطق شهری ، همچنان ادامه دارد.

گاتری گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که ارائه دهنده خدمات ، بدون در نظر گرفتن شرایط ، همچنان مراقبت با کیفیت را ارائه می دهد.”

این جلسات پس از معرفی مجدد قانون دو طرفه مدرن سازی بهداشت سلامت در اتاق و سنا ارائه شد ، که به موجب آن همه گیر COVID-19 امکان دسترسی به پوشش را فراهم می کند.

شاهدان استراتژی های مختلفی را برای پرداختن به آینده آینده سلامتی از راه دور پیشنهاد می دهند.

برخی مانند دکتر مگان ماهونی ، رئیس ستاد سلامت استانفورد ، خاطرنشان می کنند که انتقال به بیماری سلامتی در بیماری همه گیر ویروس کرونا به بیش از 225000 بیمار این سیستم اجازه داده است تا اولین بازدید تصویری خود را انجام دهند.

ماهونی گفت ، از بسیاری جهات ، telehealth نقاط قوت خود را دارد.

به عنوان مثال ، وی گفت: “من فهمیدم كه بررسی دقیق داروها با سهولت و دقت بیشتری در خانه انجام می شود” ، در نزدیكی بطری های قرص.

وی بر اهمیت تأمین الزامات مربوط به مبدا و جغرافیا که در بند 1834 (متر) قانون تأمین اجتماعی شرح داده شده است ، تأکید کرد که بسیاری از اعضای کنگره از حمایت خود برای لغو اعلام کرده اند.

ماهونی گفت: محدودیت های سهوی باعث ایجاد “حفره پیراشکی” برای هزینه مدیکر برای بیماران تحت خدمات می شود و به سیستم بهداشت اجازه می دهد مراقبت از همه به جز آنها را ارائه دهد. وی از سیاستمداران خواست تا تشخیص دهند که بازدیدهای ویدئویی و شخصی به تلاش برابر و تصمیم گیری پزشکی توسط ارائه دهندگان احتیاج دارند و بنابراین باید به طور مساوی جبران شود.

وی گفت: “Telehealth ابزاری در مجموعه ابزارهای ما است كه تا حد زیادی جایگزین مراقبت های شخصی می شود ، نه آنها را اضافه می كند.”

دانشیار سیاست و بهداشت پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد ، دکتر عاطف مهروتا ، یک روش سنجیده تر را پیشنهاد کرد.

مهروتا گفت ، گرچه نیاز به سلامت از طریق سلامت روشن است ، سیاست ها باید برنامه های مراقبت با ارزش بالاتر را تشویق کنند و برنامه های کم ارزش را دلسرد کنند.

وی توصیه کرد استفاده از مدل های پرداخت جایگزین ، به ویژه برای ارائه دهندگان مراقبت های اولیه ، متقابل مجوز دادن به پزشکان از طریق خطوط ایالتی ، پوشش انواع اشکال پزشکی از راه دور برای جمعیت بیمارانی که در معرض خطر هستند و دسترسی به آنها دشوار است ، و پوشش مراقبت های مجازی را توصیه کند. برای بقیه مردم “فقط در مواردی که شواهدی از ارزش یا یک نیاز غیرقابل حل وجود داشته باشد”. وی همچنین در برابر برابری پرداخت برای پزشکی از راه دور و در برابر پوشش طولانی مدت برای بازدیدهای فقط صوتی بحث کرد.

مهروتا گفت: “اگرچه فهمیدم كه تماس های تلفنی می تواند دسترسی افراد محروم را افزایش دهد ، اما من نگران آینده با سیستم دو لایه ای هستم كه در آن فقرا و محرومان تماس تلفنی و ثروتمندان از طریق ویدئو بازدید می كنند.”

در مورد افزایش کلاهبرداری – که اغلب ناشی از ترس در گفتگوهای دور بهداشت است – برخی از کارشناسان گفتند که این ترس اغراق آمیز است.

“AMA معتقد است این نگرانی ها اشتباه است ، با توجه به ابزارهای موجود CMS برای مبارزه با کلاهبرداری و سو abuse استفاده ، افزایش توانایی خدمات بهداشت از راه دور در ارائه اسناد و ردیابی ، و کمبود داده هایی که نشان می دهد تقلب و سو abuse استفاده یا تکثیر از اهمیت ویژه ای برای دور بهداشت برخوردار است. خدمات ، “دکتر جک رزنک ، عضو هیئت مدیره انجمن پزشکی آمریکا ، در شهادت گفت.

Resneck خاطرنشان كرد كه اگرچه بازیگران بد می توانند از telehealth برای محافظت از تقلب استفاده كنند ، اما آنها اغلب با تقلب برای telehealth هزینه نمی كنند.

رزنک گفت: “عدم دسترسی بیماران به سلامت از راه دور در نتیجه این چند کلاهبرداری ، مشکلات کلاهبرداری را حل نمی کند و کمکی به بیماران نمی کند.”

مایکل بورگس ، نماینده تگزاس ، یک چالش جالب توجه را مطرح کرد: چگونه اطمینان حاصل کنیم که تهیه خدمات بهداشت از راه دور بیش از حد سنگین نیست.

با استناد به مطالعه اخیر که کارشناسان تأثیر EHR در احتراق پس از قانون HITECH را دست کم می گیرند ، بورگس تعجب می کند که چگونه می توان مراقبت های مجازی و سیاست های به اشتراک گذاری داده ها را که شرایط را بدتر نمی کند ، اتخاذ کرد. الیزابت میچل ، رئیس و مدیر عامل گروه تجارت بهداشت و درمان ، می گوید که درز اطلاعات در واقع کار را برای پزشکان دشوارتر می کند.

وی گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که داده ها به روشی معنادار و قابل استفاده آسان به اشتراک گذاشته می شوند.”

اعضای کنگره معمولاً به مراقبت مجازی متعهد هستند ، اگرچه جزئیات برابری پرداخت ، جلوگیری از تقلب و ویژگی پوشش همچنان به عنوان موانعی ظاهر می شوند.

سخنگوی لاری باكسون ، R-Ind گفت: “ارائه دهندگان و بیماران از راه دور بهداشت را دوست دارند ، بنابراین بیایید تمام تلاش خود را بكنیم تا این مسئله را اشتباه نگیریم.

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر